arrow
profile_image
bentley11
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj holky,
s přítelem jsme spolu pár měsíců a poslední dobou se hádáme každý den jen kvůli penězům. Já jsem ještě studentka, ale peníze mám z brigád a od rodičů. Když jsme spolu začínali chodit, tak se pořád předváděl a hrál si na hroznýho boháče( kvůli penězům jsem si s nim nezačala!!), ale nenapadlo by mě v životě, že každý den doma budou hádky kvůli penězům..Mám svůj byt v jiném městě, kde platim nájem, takže na nájmu se bohužel nepodílim. Jinak jídlo chodim většinou nakupovat jen já a když mi občas půjčí auto, tak natankuju a nechám ho umýt. Samozřejmě někdy mě pozve na večeři(dvakrát měsíčně) a pak zas poslouchám, kolik ho to stálo peněz. On musí platit leasing, splátky na notebook. Jednou jsem mu žehlila a on mě upozornil, že už nemám v žehličce vodu, zrovna šel do kuchyně tak jsem ho poprosila ať mi ji tedy donese a on, že on snad všechno platí a ještě mi bude nosit vodu..Několikrát jsme jeli někam nakupovat oblečení. Koupila jsem si například černý zlevněný značkový svetr a celý výlet nadával, že je zvědavej, jak ten černej svetr budu nosit. Včera jsem si koupila černé lodičky a zase jsem to poslouchala celé odpoledne a pak mě ve finále ještě poslal do pí..Ty věci jsem si platila samozřejmě sama. Setkala jste se s tim některá? Jak tyhle situace řešíte? už jsem z toho dost zoufalá

Cituji bentley11: Jak tyhle situace řešíte?

Tak tohle bych vyřešila velice rychle. Rozchodem.

Já bych to vyřešila jednou provždy-rozchod. Na těch penězích se možná dá nějak domluvit-ikdyž mi uniká smysl chování Tvého přítele. Ale to, že by mě poslal do p...., tak to by bylo poprvé a naposledy, protože bych ho tam pak poslala já-a to s definitivní platností.

arrow
Neprodává v Bazaru

V podobné situaci jsem nikdy nebyla, tak asi moc neporadím. Jen můj pohled na věc, přítel bude asi pěkný skrbla, když tě pozve na večeři a pak ti to vyčítá a mluví o tom, a to, že nadává nad věcma, které jsi si koupila ze svých peněz, to už je vrchol. Poslala bych ho do kytek! Představ si, že byste spolu žili, měli společnou domácnost a nedej bože měli dítě...

arrow
profile_image
cashka
od 12. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jednoznačně rozchod. Protože se to může stupňovat a neskončí to jen u nadávek....

Cituji True: Tak tohle bych vyřešila velice rychle. Rozchodem.

Cituji aksile2aksile: Já bych to vyřešila jednou provždy-rozchod.

Souhlasím!

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jo tak to je bohužel už povaha. I když bude třeba vydělávat víc, tak bude v zásadě tak nějak stejný. A proč platíš nájem jinde, když bydlíš s ním?

Cituji bentley11: na hroznýho boháče

jj, když se někdo moc vytahuje, tka většinou nic moc nemá

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ten se podle mě nezmění a rozumná domluva s ním nebude...co by to byl za život, bát se utratit o pár korun navíc?

arrow
profile_image
bentley11
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na pulspuls: mám byt v osobnim vlastnictví, ale zálohy a do fondu oprav platim stejně a nejsme spolu zas tak dlouho abych svůj byt pronajala..a jak koukám na vaše reakce, tak jsem udělala dobře, aspoň se zas budu mít kam vrátit..já to pořád omlouvám, že na tom neni zrovna teď moc finančně dobře a řikám si, že až zas bude vydělávat víc, že se to zlepší, ale asi doufám zbytečně.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na bentley11: Je to de....! A lepší to už nebude, tomu věř. Bu´d si rozmysli, jetsli si chceš nechat nadávat a kazit každej den a nebo se na nej vybodni. Na světě je tolik skvělejch chlapů, že takovej zmetek ať zůstane na tu, která si tohle zaslouží a ne na tebe.

Cituji bentley11: já to pořád omlouvám, že na tom neni zrovna teď moc finančně dobře a řikám si, že až zas bude vydělávat víc, že se to zlepší, ale asi doufám zbytečně.

Nechápu, proč ho omlouváš? On tě neživí, a ty utrácíš svoje peníze, ne jeho. A za co je utratíš, je tvoje věc. Ty jeho nadávky a výčitky jsou dost mimo.
Podívej-pokud by byl rozumnej, tak řekne něco ve stylu-miláčku, teď na tom nejsem finančně nejlíp, musím se trochu uskromnit, takže tě nepozvu do restaurace ale uvařím ti dobrou večeři doma-ok, v takovém případě neřeknu půl slova.
Ale z toho jak se chová-je to buran, to za prvé a za druhé skrblík. Nedovedu si představit, že bych s někým takovým měla být v delším vztahu, nebo mít děti.
A jen tak mimochodem-zkoušela jsi s ním o tom mluvit?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bentley11: že na tom neni zrovna teď moc finančně dobře

Proto se nemusí chovat jako ocas doslova, promiň, ale tohle na něj sedí

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bentley11: ale asi doufám zbytečně.

no, věř tomu, že se to nezlepší...zase si najde něco jiného, proč se musí šetřit a proč ti nepodá vodu....třeba nové auto, nová telka, opravy bytu, co já vím....ten holt prostě bude asi vždycky šetrný

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na to mám jen jednu radu - zdrhej!

Rozchod rozchod a jen rozchod. Já s přítelem tohle zažít tak, hned na poprvé co by to na mě vytáhl, by ho poslala někam!! Jsme spolu skoro 7 let a cca od tří let máme společný účet. Zpočátku jsem do toho společného účtu já ničím nepřispívala, protože jsem ještě byla na střední a tak mi bylo blbý z toho čerpat, aniž bych se ho zeptala. ale naopak se na mě vždy zlobil, že se vůbec ptám a furt mi něco v rámci možností kupoval (taky student, který pracoval jako brigádník). O všech financích se spolu domluvíme kolik a kde utratíme a nikdy jsme se nepohádali, já dám víc a ty míň.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené