arrow
profile_image
RALNA
od 13. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, zakládám tohle téma, protože bych ráda začala používat hennu a jako začátečník bych uvítala nějaké vaše zkušenosti. Nejde mi o barvení vlasů, ale pouze o šampony, kondicionéry a případně i zábaly nebo masky. Která značka co prodává Hennu je podle vás nejlepší? Uvažuju nad Hennecolor, hennu má prý i DM, jinak nevím jestli je ještě nějaký jiný výrobce. Už jste někdo zkoušel nějaký ten šampon nebo péči? Jak už jsem psala barvit se nechci jsem přírodní blondýnka a se svou barvou jsem spokojená. Maximálně bych přistoupila na nějaký ten přeliv. Zajímalo by mě, jestli šampony a péče mají stejný účinek jako barvy, že zlepšují kvalitu vlasů, posilují vlasy,...Uvažuju o koupi šamponu na blond vlasy, ale mám strach jestli mi je nezbarví do zelena nebo oranžova, stejnou obavu bych měla i u toho přelivu. Volily byste na přírodní blond vlasy (na konečcích zbytek trvalé) šampon na blond vlasy a nebo neutrální šampon? Myslíte že by šel případně použít přeliv zlatá blond? není tu třeba nějaká přírodní blondýnka, která používá hennu a mohla by se podělit o zkušenosti?

arrow
profile_image
Frau_Jaja
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

RALNA
Ahoj, já používám šampon, balsám a vlasový zábal z DM a musím jen doporučit. Po těchto přípravcích se moje vlasy zcela zregenovaly, měla jsem předtím šílené potíže s vypadáváním vlasů a tyto přípravky to dokázaly skoro úplně omezit . Co se týče šamponu pro blond vlasy, tak to nemám zkušenosti, ale když je pro blond vlasy, tak by to zezelenat němelo.... Určitě bych ho, kdybych byla blondýna, vyzkoušela. Co se týče barev, tak to radši ani nezkoušej, nemuselo by to dopadnout dobře

Já používám Hennu francouzkou ta z drogerie vůbec nebarví, z DM používám jen šampon a kondicioner a jako barvu a zábal si dávám Hennu francouzkou která je k dostání jenom na internetu a je super. 8 let jsem si barvila vlasy sračkama z drogerií a nyní už skoro rok používám Hennu a bomba nestěžuju si!

Ahoj, já sice nejsem blondýnka - naopak téměř černovláska, ale hennu používám buď jako šampon (ten krásně voní, ale trochu mi vysušuje vlasy - je na něm napsáno, že čím déle s ním budeš masírovat vlasy, tím je regenerace účinější. To je zvláštní, ne? "Normální" chemický šampony se mají naopak oplachovat co nejrychleji ) Po použití kondicionéru (hena ) mám vlasy krásný... A zábaly (z DM) na ně radši pozor! Je na nich napsáno, že nebarví a že je můžeš mít na vlasech až 6 (?) hodin nebo tak nějak, ale já mám na straně hlavy odbarvený pruh a před týdnem mi po tomto zábalu zezelenal. Nevím jestli je to pravidlem, jestli to není tím, že jsou odbarvené vlasy narušené...
Ty zábaly používám moc ráda a jako tmavovlásce mi žádný nebezpečí nehrozí, ale být tebou, zkus to raději nejdřív nanést na nějaký spodní pruh vlasů...

RALNA
Zajímalo by mě, jestli šampony a péče mají stejný účinek jako barvy, že zlepšují kvalitu vlasů, posilují vlasy
To určitě ano, nemusíš si vlasy barvit, pro začátek stačí šampon, kondicionér, popř. zábal a určitě poznáš rozdíl!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky holky,
prosím napište sem druhy a značky šamponů, kondicionéru a zábalů, popř. masek z henny? Které z nich jsou nej? A které opravdu fungují?

Já jsem zkoušela ten regenerační zábal z henny z DM - a mě ty vlasy hodně vysušil (příště do něho dám lžíci olivového oleje), ale jinak byly super, takové pevné, husté.
A teď jsem si asi po čtvrté myla vlasy jemným bylinným šamponem z henny, také z DM - a ten se mi zdál na poprvé výborný, ale nyní mi vlasy také vysušuje a nejdou mi rozčesat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A ještě jeden poznatek: vlasy mám od používání henny nádherně lesklé po celou dobu

arrow
profile_image
Frau_Jaja
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

maatja
Ten odbarvený pramen máš zřejmě blonďatý, viď? Tak to se nediv, že zezelenal... Podle mě by přírodní blonďaté vlasy zezelenat neměly, ale zase ruku do ohně bych za to nedala!

martooni

martooni
jemným bylinným šamponem z henny, také z DM
Ten šampon je tónovací, nebo bezbarvý?

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Frau_Jaja
Podle mě by přírodní blonďaté vlasy zezelenat neměly, ale zase ruku do ohně bych za to nedala!
Já jsem si koupila hennovou barvu od Logony a tam naopak varují, že když si dáš tmavou barvu na světlé vlasy, tak se může stát, že zezelenají (pro každý odstín je napsáno pro jakou barvu vlasů to je určený)...tak na tom možná něco bude.
Já jsem si kupovala henový šampon a masku z Tesca (myslím, že to bylo od Natur Vital)- a to bylo tónovací (blond, mahagon, kaštan, černá) a byl výborný.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já taky používám hennu, ale také zábaly s henny a vlasy jsou po ní super Je to jak já říkám vitamínová bomba měla jsem balzám z henny (hennecolor) a ten byl taky fajn ale já balzámy a kondicionéry nemusím Taky jsem zkoušela šampón z henny z DM a ten nebyl nic moc doporučila bych jiné šampony z přírodních produktů ale to je jiné téma
Ale pokud si někdy budu objednavat francouzskou hennu pořídím si na zkoušku nějaký šampón od této značky Káždému ale vyhovuje něco jiného, tak to chce vyzkoušet

arrow
profile_image
Frau_Jaja
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chudobka
V Tescu existují taky nějaké henové šampony? To slyším prvně... Hned zítra se tam jdu juknout Kolik to stojí? A barví to dobře?

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Frau_Jaja
No, v Tescu na Narodni jsem kupovala tenhle + vlasovou masku, byl perfetní:
http://www.marcacz.cz/index.php?page=produkt&produ kt=natur&from=8
Naposledy jsem ho kupovala někdy před rokem a půl, nevím jak je to aktuálně, protože teď v Čechách nebydlím, ale doufám, že ho pořád mají, protože moje první cesta z letiště povede právě tam .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chudobka
to vypadá jako kečup ale vidím to poprvé v životě Kouknu se ale až budu v tescu

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

AXIS
No, ale je to jeden z nejlepších šampónů, který jsem měla a jeden z mála, ke kterým se ráda vracím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené