arrow
profile_image
Sanjo
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s Effedrin, diety a hladovění moc pleti nepřispívá(teda v mém případě). Zkusila bych vnitřní očistu- pořádnou precizní očistu těla.

arrow
profile_image
Kit
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sanjo: ok...a máš třeba ty nějakou radu, nebo něco, na to pročištění?

Cituji Janissinka: jediné co pomůže je čas

určitě je v tom kus pravdy, ale žena (i muž ) prostě nevydrží čekat na fajnovou pleť někdy v budoucnu.
... neodsuzovala bych nic bez zkoušky. Já už toho zkusila mraky a vyvodila si z toho vlastní závěry (např. hormon. antikoncepce bych se už bála), ale je více cest, které vedou do Říma. Peace.

Jestli se někomu lepší pleť během hladovky, stálo by za to možná i vyšetření na alergeny v jídle. Vysazením konkrétního jídla ale není nádherná pleť ze dne na den, trvá to dloouho a ne každý má na to nervy.

Kit, flíčky časem zmizí. Jinak tu jsou někde i témata na urychlení toho procesu. Mě stačívá opálit se v létě - pak se to sjednotí a i když sleze opálení, už tam žádné flíčky nejsou.

Ještě k očistám - bylinným čajům a spol. - ze začátku může nastat zhoršení.

arrow
profile_image
Sanjo
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kit: Zkus Psyllium na pročištění střev, a pít čistící čaje, třeba i zelený čaj-ten je dobrý. A zkus jíst hodně rýže-co nejvíc .-) Když budeš mít čistá střeva, budeš mít i čistou pleť.

arrow
profile_image
kykynecka
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Spíš než hladovku bych zkusila nějaký krátkodobý detox, potom zdravě jíst.

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za sebe osobně mohu říci, že změna jídelníčku rozhodně pomáhá, stačí mi chvíli nestíhat a jíst méně, což v mém případě znamená necpat se neustále, a hned se cítím lépe, mám lepší náladu zleší se i ta pleť. V mém případě je potom problém s vůlí osobně jsem ale jeden čas kdy jsem měla i atopický ekzém v nejhorší fázi chodila na hydrocolon a hlídala si trochu tu stravu a opravdu se to zlepšilo. Nehledě na to, že jako malinká jsem dietu držela 3 měsíce a bylo to to jediné, co mina ekzém zabralo, žádní léčitelé, masti, kortikoiidy prášky ...

Hladovku raději ne, v 18 letech jsem experimentovala dost. Zhubla jsem o pět až deset kilo. A to jsem měla původně normální váhu, okolo 55 kg. Pak okolo 45 kg. Nějakej idiot mi totiž tvrdil, že jsem tlustá. Myslela jsem si, že tlustá nejsem, ale když vám to někdo řiká. Akné mi v té době téměř vymizelo, předtím bylo více. Nemuselo to být jen tím ale!! neměla jsem více jak půl roku menstruaci, prosím holky neblbněte, dostala jsem se z toho sama poměrně rychle, nikdy jsem s vyšší váhou problémy neměla, naopak mám normální do 55 kg a jsem menší postavy

arrow
profile_image
Tekvica
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Skúste preštudovat forum zdravie.sk - akne, a pod. Hlavne príspevky od RNG a Damian. Mne pomohlo.

arrow
profile_image
Petusha
od 16. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, o hladovce ti nic nepovím, stravuji se ráda, často a dobře ale zaujala mě tvá poznámka, že to máš hlavně na pravé tváři a tak mně napadá: Jestli jsi pravačka, vášnivá telefonistka a ještě máš třeba starší mobil, může to být alergie na nějaký materiál v něm, třeba ten nikl (obecně se píše, že mobil je i velkým zdrojem různých bakterií, etc.) Já měla akné horší na jedné tváři ale třeba proto, že jsem ve škole pravou psala a levou se furt otlapkávala a škrabala (a už jsem si to ani neuvědomovala ) a taky proto, že jsem přirozeně přes tu horší tvář měla permanentně hozené vlasy, myslím že to na to akné taky není bůhvíco....je to boj, no....

Reaguji na tulipanek: Co to píšeš za kravinu, že půst může vyléčit např.cukrovku, naopak by tě to zabilo. Je vidět, že nevíš, o čem píšeš.

Reaguji na nykyta.angel:
Správnym pôstom sa dajú vyliečiť rôzne choroby, aj cukrovka. Samozrejme záleží od typu cukrovky a musí to byť pod lekárskym dohľadom, inak to môže byť nebezpečné. Ako tu už niekto písal, v zahraničí majú kliniky, kde pacienti držia pôst pod lekárskym dohľadom a vyliečili si tak mnohé choroby, často si tak zachránili život. Doma by som to rozhodne neodporúčala, človeka to môže zabiť, to je pravda. Ale prípadov, keď sa ju podarilo vyliečiť, je zdokumentovaných veľa

Ja som držala viackrát jednodenný pôst, dvakrát trojdenný pôst. Je pravda, že sa mi počas pôstu poriadne zlepšila pleť a ešte aj pár dní potom som ju mala v lepšom stave. Ale na vyčistenie pleti by bolo treba držať pôst minimálne týždeň, a ani to nemusí samozrejme pomôcť.
Počas správne držaného pôstu sa totiž telo vie samo vyliečiť z rôznych chorôb, pokiaľ je to spôsobené napr. hormónmi, tak aj hormonálny systém sa dokáže dať do poriadku, ale to už je ťažšie, si myslím. HA príčinu nevyrieši, pričom pôst ju vyriešiť môže.
Pokiaľ je akné spôsobené nejakou potravinovou intoleranciou, treba zmeniť stravu, ak by si sa po pôste znovu stravovala rovnako, telo bude na netolerované potraviny reagovať rovnako ako predtým, jedine že by sa vyliečilo aj z alergií, aj o tom som niekde čítala, že sa to dá
Ono nie je len také jednoduché začať držať pôst, telo by sa na to malo postupne pripraviť, treba si o tom veľa naštudovať, tiež je dôležité držať ho vo vhodnej dobe (nie napr. cez Vianoce, keď všade cítiť koláče ), treba tiež podporu okolia (ak ti bude každý deň niekto hovoriť, že sa pôstom jedine zabiješ, tak ho rozhodne neodporúčam ), dobré je držať ho vtedy, keď je človek dlhšiu dobu doma (detoxikačné príznaky vedia byť dosť nepríjemé).
Takže to nie je len také jednoduché, a ak nemáš na to vhodné podmienky, tak radšej neodporúčam Skús radšej zmeniť kožnú, zlepšiť životný štýl, postupne detoxikovať organizmus a hlavne prísť na príčinu akné, aj keď to je podľa mňa niekedy fakt beh na dlhú trať. Napr. aj v mojom prípade

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené