arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pulspuls:
Jo, ale už to nebudu já.

Měl jsem pro tebe sepsany asi A4 text, ale smaznul jsem ho. Nemusím o sobě vše rozpytvávat Já nemám problém někoho oslovit a bavit se. Odmítnutý jsem tak byl, ale občas jen proto, abych to prý zkusil znovu. A to je věc, kterou já prostě dělat nehodlám. Hrát si s někým na kočku a myš.

Četl jsem knihu o balení už kdysi na vojně. Dokonce tam byly i krásně rozvedené typy žen podle povah, podle toho jak na vysoké noze si žijí atd. Bylo to zajímavé a nepochybuji, že plně funkční. Jenže to prostě není pro mě, nechci chodit a balit na potkání podle toho, že se mi ěnkdo líbí a snažit se abych se ji líbil já. Mě to přijde docela ubohé, ale když to je jiným příjemné, tak je respektuji. Každý vnímá tyhle věci, trochu jinak.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tuax: Jo, ale už to nebudu já.

to je sice fakt, ale až budeš mít praxi, tak můžeš to balení víc přizpůsobovat podle sebe

Cituji Tuax: Jenže to prostě není pro mě, nechci chodit a balit na potkání podle toho, že se mi ěnkdo líbí a snažit se abych se ji líbil já

ale to je princip balení

Já to chápu, pokud to tak nechceš, tak to nedělej, ale zase někdy je lepší se ze začátku trochu přemoct, hrát nějakou roli a potom mít nějaký vztah než nemít nic....

arrow
profile_image
Tarazed
od 29. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pulspuls: já bych ti fakt doporučila si přečíst nějaký knížky o balení holek....ve výšce problém fakt není

No ve vedlejším fóru "Je pro váš výška partnera důležitá" se v drtivé převaze objevuje jiný názor

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

teďka jsem koukla do profilu....nejvíc se mi líbíš na fotce vlevo - ještě ostříhej ty vlasy na krátko a holky se pohrnou....ale tak zase můj názor

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tarazed: se v drtivé převaze objevuje jiný názor

no jo, ale to je ten ideál...myslím, že když kluk zaujme, tak holka na výšku nehledí

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Tuax: Jenže to prostě není pro mě, nechci chodit a balit na potkání podle toho, že se mi ěnkdo líbí a snažit se abych se ji líbil já. Mě to přijde docela ubohé, ale když to je jiným příjemné, tak je respektuji. Každý vnímá tyhle věci, trochu jinak.


Taky nejsem zastáncem toho,abych zblbla z knih,mám jednu takovou kamarádku a vůbc jí nepoznávám,doslova jak kniha mluví a že by jí to ale v daném problému extra pomohlo to ne,jen věří všemu,co je tam psané,ale to je můj pohled na věc,já jsem odpůrce těchto knih.

Cituji Tarazed: No ve vedlejším fóru "Je pro váš výška partnera důležitá" se v drtivé převaze objevuje jiný názor

No,když se nad tím zamyslím,tak asi ano,já nikdy problém neměla,tak jsem to řešit nemusela,jsem mrňavá.Ale je fakt,že menšího chlapa,než jsem já,bych nechtěla-pro mě by to překážka asi byla.Pro někoho asi povrchní,ale potřebuji mít vedle sebe někoho,koho mám za ochránce,hloupě řečeno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pulspuls:
Ostříhaný na krátko (po dvanácti letech) jsem od silvestra

Ale toto není téma o mně, tak už se věnujme tématu.

arrow
profile_image
zelenasmoulinka
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám dojem, že větší nároky mají spíš ženy. Alespoň, co znám já, tak chlapům většinou stačí, aby to mělo dvě nohy, dvě ruce a dvě prsa a jsou spokojený. Ženský chtějí něho chytrýho, vysokýho, aby je zabezpečil a pak hledají samý mouchy. A celkově jsou náročnější na kvalitu. Jinak mám zkušenost, že chlapy se při hledání partnerky nechtějí moc "nadřít". Když mají na výběr ze dvou, z nichž jedna je víc nedostupná a druhá, která se nechá sbalit hned, tak jdou za tou "lehčí" u které to budou mít snadnější.

Taky jsem byla několik let sama, než si mě našel přítel. Jsem ten typ, který si přeje být dobýván. Chci vědět, že má zájem výhradně o mě, že jsem ta jediná správná a né, že to zkouší, kde se dá, dokud se mu někde nezadaří a je mu v podstatě jedno, kde.

Cituji zelenasmoulinka: Mám dojem, že větší nároky mají spíš ženy. Alespoň, co znám já, tak chlapům většinou stačí, aby to mělo dvě nohy, dvě ruce a dvě prsa a jsou spokojený.

To máš o nás dobré mínění

Cituji zelenasmoulinka: Ženský chtějí něho chytrýho, vysokýho, aby je zabezpečil a pak hledají samý mouchy. A celkově jsou náročnější na kvalitu.

Tak mě hlavně příjde, že ženy chtějí často něco jiného než říkají .

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si nemyslím že to má jedna nebo druhá strana jednoduší. Mám kamaráda znám ho asi 3 roky a nemůže najít holku. Nechápala jsem čím to je, protože když jsme si šli někam sednout tak to byl docela dost sebevědomý a dalo se s ním normálně povídat. Vzhledově je to normální kluk není to nějakej model, ale má v sobě něco co mě hrozně přitahuje. Kdybych neměla svého přítele tak by se mi líbil kluk jako je on a proto jsem nechápala jak může mít takový problém.
Šli jsme na diskotéku a já jsem zjistila kde je zakopaný pes. Třeba se na něho i dívala a usmívala nějaká holka a on prostě místo toho aby to byl tak sebevědomý kluk jako vždy tak se hrozně stáhne do sebe a je strašně maličkej a nic nedělá a ta jeho jiskra je rázem pryč....

Právě že já chci hodného kluka, ale ne takového c omě všechno odkýve. Jednou jsem asi 2 měsíce chodila s klukem on byl hrozně hezký, milý, hodný, měl peníze prostě na první pohled super kluk, ale.....
¨Šli jsme do kina a já jsem vybírala film a on by šel na cokoli... šli jsme do obchodu si koupit pití a vzali jsme to co jsem chtěla já. Šli jsme do olympie koupit si něco na sebe a prošli jsme jen ty obchody kam jsem chtěla já a když jsem mu to řekla že on se na sebe vůbec nedíval tak že půjdem vybrat něco pro něho tak on nebyl schopnej ani říct chci tam a tam (jako chodil dobře oblíkanej i před tím než mě poznal takže měl svý oblíbený obchody a tak) Všechno jsme dělali jenom co jsem chtěla já a on neřekl vůbec svůj názor na nic. Věděla jsem že nemá rád ananas a tak jednou když už jsem toho měla plné zuby tak jsme si objednávali pizzu a já jsem řekla že chci hawai (ikdyž tu pizzu jinak taky vůbec nejím) ale udělala jsem mu to kvůli tomu ananasu a čeklala jsem že řekne že mu nechutná že si vybrem jinou a on ne on to objednal!! A to už prostě tak nešlo už jsem z něho lezla po zdi. a skončila to!
Já potřebuju chlapa který je hodný, ale který řekne svůj názor a se kterým se domluvím. A kterej si prostě řekne já si chci koupit tuhle bundu mě se to líbí... a ne se mě pořád ptát a řídit se podle mě. Potřebuju chlapa kterej mě dokáže toršku zkrotit. Kterej mě dokáže říct ne. Takže kdyby na mě někdo někde v baru chtěl zbalit a byl nějak moc nesmělej tak by u mě asi neuspěl.

Cituji Kokinecka: Já potřebuju chlapa který je hodný, ale který řekne svůj názor a se kterým se domluvím. A kterej si prostě řekne já si chci koupit tuhle bundu mě se to líbí... a ne se mě pořád ptát a řídit se podle mě. Potřebuju chlapa kterej mě dokáže toršku zkrotit. Kterej mě dokáže říct ne. Takže kdyby na mě někdo někde v baru chtěl zbalit a byl nějak moc nesmělej tak by u mě asi neuspěl.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji zelenasmoulinka: chlapům většinou stačí, aby to mělo dvě nohy, dvě ruce a dvě prsa a jsou spokojený.

to možná jsou, ale myslím že tak na užití si, nebo krátkodobě....na dlouhodobý vztah taky mají určité nároky

Cituji Kokinecka: chlapa který je hodný, ale který řekne svůj názor a se kterým se domluvím

Cituji Kokinecka: Potřebuju chlapa kterej mě dokáže toršku zkrotit. Kterej mě dokáže říct ne

asi tak....

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kokinecka: Já potřebuju chlapa který je hodný, ale který řekne svůj názor a se kterým se domluvím. A kterej si prostě řekne já si chci koupit tuhle bundu mě se to líbí... a ne se mě pořád ptát a řídit se podle mě. Potřebuju chlapa kterej mě dokáže toršku zkrotit. Kterej mě dokáže říct ne. Takže kdyby na mě někdo někde v baru chtěl zbalit a byl nějak moc nesmělej tak by u mě asi neuspěl.

Souhlas, já to mám podobně, jen v opačném gardu. Mít protějšek, který se bude bát říct svů názor, z toho bych se zbláznil. Protože já sám říkám lidem to co si myslím, dělám co chci. A mít vedle sebe někoho, kdo by se chtěl jen podřizovat, to bych nesnesl. Takže potřebuji takovou, která mě třeba dokáže umírnit, pokud je třeba. Komunikace je základ, s ní nemám problém, nikdy jsem neměl. Potíž je jen v tom počátku.

Cituji Kokinecka: Třeba se na něho i dívala a usmívala nějaká holka a on prostě místo toho aby to byl tak sebevědomý kluk jako vždy tak se hrozně stáhne do sebe

Stává se mi to samé, je tam prostě psychický blok. Když se toto překročí, pak už jsem zase ten pohodový, sebevědomý muž A tohle lidé tohoto typu, sami těžko udělají. To se asi těžko chápe.

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kokinecka: Věděla jsem že nemá rád ananas a tak jednou když už jsem toho měla plné zuby tak jsme si objednávali pizzu a já jsem řekla že chci hawai (ikdyž tu pizzu jinak taky vůbec nejím) ale udělala jsem mu to kvůli tomu ananasu a čeklala jsem že řekne že mu nechutná že si vybrem jinou a on ne on to objednal!

Promiň nevím kolik ti je let,jestli jsi nějaká puberťačka nebo jen sobeček - ale evidentně si nevážíš dobrého člověka, který tě měl rád a chtěl ti dělat radost.. Možná si stačilo promluvit,že i když tě miluje, nemusí zapomínat na sebe.

Cituji Tuax: Stává se mi to samé, je tam prostě psychický blok. Když se toto překročí, pak už jsem zase ten pohodový, sebevědomý muž A tohle lidé tohoto typu, sami těžko udělají. To se asi těžko chápe.

Chápu, ale chce se to překonat, sebrat koule a jít

Cituji yourcandy: Možná si stačilo promluvit,že i když tě miluje, nemusí zapomínat na sebe.

O tom pochybuji...To nemá nic společného s tím, že by ji tolik miloval, jen je to prostě přizdisráč...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené