arrow
profile_image
pajinkaxx
od 14. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vždycky jsem tvrdila, že mají muži i ženy v zásadě stejné šance najít k sobě partnera/ku, že spíš než na pohlaví záleží na vlastnostech, povaze, štěstí.. Ale v posledních týdnech jsem musela tento názor trochu přehodnotit. Zkusím to trochu zestručnit. Mám kamaráda, který zrovna není žádný sebevědomý frajer, ale zase je pěkný, hodný atd. a už několik let marně hledá holku na vztah. Když někam jde, holka se maximálně nechá pozvat na skleničku, prohodí spolu pár slov a tím to víceméně končí. Poradila jsem mu i seznamku, tam ale odepsaly jen 2 holky. Když jsem podobně hledala protějšek já, během 2 dnů přišlo přes 100 odpovědí a to jsem tam nemělo nic moc nápsáno. Já vím, že kvantita není kvalita, ale i tak.. To samé, když jdeme třeba večer posedět, tak aspoň čas od času mě cizí kluk na něco pozve nebo se aspoň po mně dívá, takže vím, že se mu asi líbím. A to nejsem žádná vyjímečná kočka, ale úplně obyčejná. Většina holek se tváří jako bůhví co a je spíš zázrak, když se nějaká usměje a dodá tak odvahu nejistějšímu klukovi, aby k ní vůbec přišel. Nějak se mi nezdá, že by hledali pouze muži a kluci. Takže po zkušenostech poslední doby musím připustit, že ženy (teď myslím zvlášť ty mladší a bezdětné) to mají nejspíš snažší - více příležitostí, méně riskují a taky si mohou víc vybírat. Najdou partnera asi dřív než naopak. Samozřejmě vyjímky potvrzují pravidlo Jaký názor na to máte vy? A nebo nějaké zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ta seznamka je blbej příklad, bych řekla. Můj kamarád si na seznamku pravidelně taky dával inzeráty, protože byl zoufalej už. Cca za dva měsíce mu na několik různých inzerátů přišlo asi deset odpovědí, přitom on když psal nějaké slečně, co inzerát taky měla, řekla mu, že odpovědí chodí stovky.. Ženskejm asi přijde trapný odepisovat, kdežto chlapům je to jedno..

K otázce.
Je to hodně individuální. Já třeba "hledám" už dlouho, pár chlapů zájem mělo, byli inteligentní, vydělávali, ale žádný z nich nebyl fyzicky můj typ.
Já nikdy nebudu s chlapem, kterej by mě na rukou nosil, vydělával milióny a byl nejchytřejší na světě, kdyby se mi nelíbil, kdyby neměl charisma. A teda i naopak, pokud má nějakej charisma, ale je tupej jako poleno, tak taky nic.
Bohužel kombinace charisma, inteligence a takový tý živočišný přitažlivosti se špatně hledá, za celejch dvacet let jsem takový chlapy potkala jen 4 a to buď už zadané, nebo bydlící sakra daleko..

Kdo je vybíravej, hledat bude dlouho, kdo se "spokojí s málem", bude mít hledání podstatně kratší Rozhodně bych obecně neříkala, že ženy to maj snazší.

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to neviděla tak jednostranně. Kámošce stačilo dát na seznamku trošku rajcovní fotku v červeným tričku a s rudou rtěnkou. Odpovědí bylo nespočítaně Chlapi jsou na odmítnutí zvyklí a podle mě je toli nerozhodí, takže to zkouší ve velkým, odepisujou na spoustu inzerátů najednou a potom vzniká tenhle "nepoměr". Holky to takhle nemají, nejsou tolik ochotné lovit a podle některých zdejších diskusí mám pocit, že si to ztěžují samy. Udělají pro chlapa první poslední a on s nimi zachází skoro jak s hadrem na podlahu. Neříkám, že si to nechají líbit všechny, to vůbec ne, ale potom je tu ještě riziko, že se najde nějaká pipka ochotná se takhle zahodit a chlapa přebere. Asi nejlepší je být vyrovnaná a nad věcí, být sama sebou, nedělat si naivní iluze a užívat si života. Podle mě to totiž nemají těžší ani muži ani ženy, je to individuální a každý to má tak těžké, jak si to sám zařídí

arrow
profile_image
ikona
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já souhlasím s Majduš. Nejde tolik o pohlaví jako o to, jak je kdo náročný a taky na povaze dané osoby. Ve většině případů to mají jednodušší ti s "ostřejšími lokty", průbojnější, společenštější, zábavnější atd. Ne že by měli lepší lidské kvality, ale prostě spíše zaujmou a "nebojí se toho". A to v dnešní době nejen v případě hledání partnera.

arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky asi záleží na tom, jak kdo vypadá. Já třeba nevypadám nějak extra dobře a taky jsem sama, a když si dám inzerát, tak se skoro nikdo neozve

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Seznamku bych neodsuzovala, našli jsme se tam s manželem, jsme spolu 9 let, máme hezkou rodinu a moc si rozumíme.Ale je to opravdu náhoda.Přišlo tenkrát 600 odpovědí během 3 dní.Z toho se prostě ani vybírat nedá.Na druhou stranu mám bezvadnýho kamaráda a ten se nemůže seznámit už strašně dlouho.Vzhledem průměrný kluk,ale milý a pracovitý, je s ním legrace.Chlap pro život.Slečny bohužel hledají bohaté frajery s vizáží filmové hvězdy,kteří je budou zásobovat drahými dary.A přitom sami nemají nic co by nabídly, průměrné holky prostě sní o princi na bílém koni, který stejně nikdy nepřijde a obyčejný kluk je pod jejich úroveň. Chtělo by to trošku slevit z nároků.

Cituji yourcandy: Slečny bohužel hledají bohaté frajery s vizáží filmové hvězdy,kteří je budou zásobovat drahými dary.A přitom sami nemají nic co by nabídly, průměrné holky prostě sní o princi na bílém koni, který stejně nikdy nepřijde a obyčejný kluk je pod jejich úroveň. Chtělo by to trošku slevit z nároků.

A na tos přišla prosimtě kde? Jestli máš takto povrchní kámošky, fajn, ale neodsuzovat všechny holky hnedka....

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dasule: neodsuzovat všechny holky

..já nikoho neodsuzuji, navíc moje kamádky jsou už všechny vdané nebo mají partnera...,ale co jsem chtěla napsat :to jsou zkušenosti toho mého kamaráda a že to jsou historky

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pajinkaxx: ženy.... Najdou partnera asi dřív než naopak.

Zrovna asi já a mé okolí patříme do skupiny "mladých a bezdětných" (23 let) a takhle to nevidím. Mám kamarádky, které by si mohly vybírat, jsou krásné, inteligentní, zábavné a mají navíc, přesto chodí s alkoholovými ztroskotanci s minimálním smyslem pro zodpovědnost a holek si vůbec neváží.
Další skupinou jsou ti šťastně zadaní, kteří se většinou našli na střední nebo vysoké škole, tak že šli na kafe po přednášce, nebo si dali rande v menze a vyšlo jim to.
Pak jsou tu ti, kteří nemohou nikoho najít a to bych řekla že jsou holky i kluci:
Kamarádky, které hledají kluka jsou hezké, chytré a starají se o sebe. Když se jich zeptám na požadavky, tak jedna z nich chce aby byl trochu starší než ona a měl velkou rodinu. A druhá chce, aby byl hlavně" hodnej a věrnej". Opravdu si nemyslím, že to jsou tak hrozné nároky, přesto obě naráží na blbce. Buď jsou ty kluci nepoužitelní pro normální život, chovají se jako páni tvorstva a nějaké a o nějaké společenské etiketě si můžou nechat jenom zdát nebo mají holku a hledají pouze milenku/kamarádku.
Kamarádi, kteří hledají holky mají opravdu velké nároky, většina z nich touží po modelce, která bude chytrá a "chyby" jako malá prsa, velký zadek, tlustá stehna, velký nos, malé oči ( ne vše dohromady ) jsou pro ně prostě nepřípustné. A ti jsou sami už třeba 5 let to znamená rozmezí (18 - 23 let) ale tohle je stále nepřinutilo změnit své požadavky.
Takže já si opravdu nemyslím, že to mají holky lehčí. Odpovědí na ty seznamky bude třeba to, že muži hledají třeba milenky, kamarádky a doma mají ženu. Nebo starší muži chtějí mladé žáby a tak odpovídají. Ženy mají většinou věkovou hranici striktně určenou a čtyřicátnice neodpovídají na inzeráty osmnáctiletým zajíčkům.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji yourcandy: Chlap pro život.Slečny bohužel hledají bohaté frajery s vizáží filmové hvězdy,kteří je budou zásobovat drahými dary.A přitom sami nemají nic co by nabídly, průměrné holky prostě sní o princi na bílém koni, který stejně nikdy nepřijde a obyčejný kluk je pod jejich úroveň. Chtělo by to trošku slevit z nároků.

To nevím, kde kamarád hledá Já mám kamarádek plno, co by za tohohle kluka možná i vraždily
A to že by slečny hledaly bohaté frajery s vizáží filmové hvězdy, to spíš vidím u mužů než u žen, alespon v mém okolí.

Cituji Cindova: Mám kamarádky, které by si mohly vybírat, jsou krásné, inteligentní, zábavné a mají navíc, přesto chodí s alkoholovými ztroskotanci s minimálním smyslem pro zodpovědnost a holek si vůbec neváží.

Taky znám spíš takový případy....

Cituji yourcandy: :to jsou zkušenosti toho mého kamaráda a že to jsou historky

Cituji yourcandy: .Slečny bohužel hledají bohaté frajery s vizáží filmové hvězdy,kteří je budou zásobovat drahými dary

Nevím, prostě nemůžu si pomoct, ale jestli tohle hlásá kamarád, tak mi ta slova přijdou strašně zhrzená, zakomplexovaná....Není trošku chyba i na straně kamaráda? Jaké typy si vybírá? Znám třeba chlapy, který jsou fajn, průměrní, pro život, ale nemůžou najít babu a ve finále z nich vyleze, že nad každou druhou vzhledově ohrnují nos a představují si k tobě topmodelku. Nechci mu křivdit a vztahovat to na něj, toť zase moje zkušenost....

Jinak k diskuzi: podle mě je hezkých a použitelných holek víc, než hezkých, použitelných chlapů...proto mají chlapi tak široká lovící teritoria, pro holky to občas znamená, že si je častěji vyhlídne blbec....

arrow
profile_image
Vendys123
od 1. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky to hodně záleží na "okolnostech" a určitě i daným člověku. Třeba u nás ve městě je snad nemožný a to nemam žádný přehnaný nároky - spíš než vzhled je důležitější humor, protože se ráda směju a ve společnosti sem samej vtípek, a některejm klukům to vadí, a ještě by to neměl bejt žádnej blbeček kterej ani neumí psát a prostě v takhle málo obyvatelích se taková osoba nevyskytuje

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dasule: Znám třeba chlapy, který jsou fajn, průměrní, pro život, ale nemůžou najít babu a ve finále z nich vyleze, že nad každou druhou vzhledově ohrnují nos a představují si k tobě topmodelku. Nechci mu křivdit a vztahovat to na něj, toť zase moje zkušenost....

S tím se taky setkávám Slintají jednou měsíčně nad Maximem a podle slečen tam vyfocených hledají partnerky. Po konstatování, že většina z nich má umělá prsa a jsou nasvícené a vyretušované řeknou jenom no jo... A sní si svůj sen o tom, že jim jednou takováhle holka zazvoní na dveře a řekne vem si mě

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, on je ten problém, že nejistej kluk to má opravdu těžký, pokud ještě vypadá špatně.
Takže to chce především zapracovat na vzhledu - nové oblečení, účes, posilovna a pak taky by se měl naučit ty holky balit - na to jsou různý knížky apod....
Znala jsem kámoše, kterýho nechtěla žádná holka a pak se změnil vzhledově, začal se učit balit podle nějakých knížek a teďka je z něho opačný extrém - chce ho každá a on stejně vztah nechce, takže si jenom užívá.
Stejně mě to přijde, že někdy opravdu jsou požadavky kluků na holku na vztah až nemožné - protože ten kámoš měl už od té doby stovky krásných holek a doteďka se mu žádná na vztah nezdála dost dobrá.....taky čte Maxim a podobný blbosti
Ale asi vzhledově průměrná stydlivá holka to má jednodušší než vzhledově průměrný stydlivý kluk.......ale ta průměrná holka zase bude mít svoje požadavky na partnera, takže ty, co ji budou chtít, nebude chtít ona a naopak

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky, vy všechny tady píšete, že máte skvělý, vtipný, pracovitý a do nepohody kamarády, c nemůžou nikoho najít .... kde jsou? Nejsem sama, kdo marně po někom pro život pátrá
A fakt si enmyslím, že by většina z nás stála o namachrovaný, prachatý týpky, co nás budou zásobovat vuittonkama....
To je podle mě to kouzelný cosi, co mezi muži a ženami je ... Kdyby bylo na první pohled poznat, kdo co přesně chce a co se mu honí hlavou a kdo se komu líbí, tak by to byla nuda přeci ne? (ne, že bych to občas neocenila )
Takhle holky sedí v baru, tváří se, že jsou nad věcí, skvěle se baví a nikoho nepotřebujou, a přitom v duchu zoufale přemýšlí nad tím, proč nikoho nemohou najít .... kluci na ně koukaj, připadaj jim namyšlený a že čekaj jen na pracháče a nikoho k životu nepotřebujou .... a holkám zároveň ty kluci přijdou jako někdo, kdo nemá zájem a nestojí o ně ....
A pak se musí něco stát, nějaká náhoda, někdo musí sebrat odvahu ... a tohle vakuum překonat, navázat první kontakt a zjistit, jak to vlastně je ... protože málokdo je přesně takový, jak ho ten protějšek na první pohled odhadne ... moje zkušenost.

Já taky na první pohled na chlapy působím jako samostatná, cílevědomá, namyšlená, co má chlapy na háku a přitom už 4 roky marně někoho normálního hledám. A fakt nejsem náročná... stačil by někdo, kdo ví co chce, má charisma, je vtipnej, hodnej, přitahuje mne a má v životě nějaký cíl ... A vůbec to není o penězích.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené