Ahoj holky, asi jsem blázen. No Včera se mi stala zvláštní věc. Měla jsem jít ven. Když jsem si šla udělat makeup-obličej v pořádku. V kině, na toaletě jsem se upravovala a všechno OK. Pak jsme byli u přitele a šli ven. Když jsem se vrátila, při odličováni jsem uviděla takovou tu ,,čarku " (vrásku) na míste, když se člověk usměje tak tam se mi udělala doslovně - ryha. A je vidět i když se neusmívam. Nechápu jak je to možné. Kosmetiku použivam pořád stejnou. Každy den se upravuji, takže se divam do zrcadla a nikde nic až na včerejšek. Nevíte čim to může být ? Možna to někomu přijde jako fór ale ne, bohužel. Myslite že si s takovou vaskou poradím s mazanim nebo mi pomuže jen výplň ? Jinak je to moje již druhá vráska (v unoru mi bude 25.)
Děkuji za každou odezvu.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Asi ses ten večer hodně smála Nad výplní bych nepřemýšlela, možná derma roller a dobré sérum? Nebo chemický peeling.

arrow
profile_image
jamamba
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tipla bych to na nedostatečnou hydrataci - teplotní extrémy (uvnitř se topí, večer venku zima).

zvyš pitný režim, tělo pak není tolik vyschlé. Jinak bych zkoušela hydratovat jak zvenku tak i zevnitř. A jak píšeš, že máš krém pořád stejný, asi bych zkusila změnu.Co se séra týče, mohla bych doporučit Platinum sérum Belita, vygoogli si to a něco si přečti. Nebo pak kosmetiku La prairie, ta vyrovná všechny vrásky, ale je už dost drahá, ale složením dost podobná tomu prvnímu.

Díky moc.
Od toho dne pořad liju do sebe vodu i když nemám žízeň. Co se týče toho séra,určite něco mrknu hned teď. Použivala jsem kdysi od Estée Lauder, myslím že to bylo serum jen na noc Night Repair ? Ale nic moc efekt,spíš naopak.Byla jsem ulepená.

Cituji Paulam: Platinum sérum Belita

Určitě se podívam.

Cituji Paulam: La prairie

od La Prairie jsem měla sice jen parfém a nebyl nejlevnější ale určitě lepší než už teď začit s výplní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené