arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sportacka:
Achjoo..musím se tě zastat....Já tě moc dobře chápu jak jsi tohle téma myslela...
A mám na to stejný názor..sice mi nevadí tyhle holky ani kluci..at si tak chodí..pokus jsou čistí a umytí.. Ale znám holky,které mi řeknou,že jsou hippies a nezaleži jim na tom jak vypadají a maji hnusné spinave veci..a mastné vlasy..
Ale podle mě se i batika dá vyprat a červené vlasy umýt..
A asi takhle nejak jsi to myslela že ano? Ze jim vlastne vubec nezalezi na tom co mají na sobe..Ne jen to že je to batika a nám se to nelibi ale jeste ke všemu je to spinavá batika...
Holky te tady samozřejme odsoudí za to že jsi hodila všechny do jednoho pytle..ale jak jsem z tveho příspevku pochopila,tak jsi tak vubec nemyslela..
Jsou lidé v batice...a prasatka v batice.. ale ty prasatka muzou být klidne i ve slimkách....No doufám,že jste me pochopili..
Taky jsem nedavno zalozila téma,kde jsem byla absolutně nepochopena..ale to je prostě riziko omlazeni..

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Prostě se jim to líbí a je to jejich styl. Svět je rozmanitý, sto lidí, sto povah, sto různých názorů. Oni si třeba zase říkají o tobě, že jsi bárbína moje spolužačka třeba nosí glády a mně se to nelíbí, já zase nosím podpatky a to zase nemá ráda ona je to o vkusu, každému se líbí něco jiného...asi bych to tolik neřešila oni si třeba myslí, že jim to sluší, i když tobě to tak nepřipadá...hlavní je, že jsou spokojený ne...a pokud nesmrděj a nejsou nějaký umaštěný a tak, tak bych to asi vůbec neřešila...prostě se jim to líbí...šaty dělaj člověka, to je pravda...to, jak se oblékáme, o nás hodně vypovídá. Ony se třeba chtějí nějak odlišit nebo vyjádřit svoje názory. Neodsuzuju to, ale musím říct, že holka celá v batikovaným s dredama na hlavě není to, co se mi zrovna líbí. Ale ona si zase může říct o mně, jak to je strašný že mám růžový boty na podpatku ale je mi opravdu jedno, kdo si co nosí. je to každého věc.

arrow
profile_image
Sigrid
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: a ty vlasy..a někdy i ten odér....ouou...přesto je to má kamarádka..)

A zkoušelas jí to někdy třeba taktně naznačit? s těmi mastnými vlasy?

Reaguji na Sportacka: Ale ony se ty holky nezošklivujou, aspoň né vědomě... Je to prostě jejich styl, jejich postoj k životu, který tímhle oblečením vyjadřují. A rozhodně neplatí, že když má dready a batikované tričko, tak je to automaticky špína... Tihle lidé jsou většinou velcí flegmatici, hodně spjatí s přírodou... Já s nimi sympatizuji, vyjadřují prostě svůj názor, a na první pohled to poznáš... Jak poznáš na holkách, které vypadají všechny stejně co si vlastně myslí? Nepoznáš... Tady u těch, to můžeš aspoň odhadnou...Já osobně radši pokecám s holčinou, která má plesnivou sukni,jak ty říkáš, než s holkou s odbarvenou hlavou, našpulenými rty a deseticentimetrovými podpatky... Já mám tyhle lidi prostě ráda... Jsou v pohodě..

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nečetla jsem to celé, ale nedá mi to:
Každý ať si nosí co chce. Taky jsem nosila "neforemné hadry", do teď nosím občas Steely, ve skříni mám pásek s pyramidama a jestli svým oblečením někoho obtěžuji, tak si může víš co... Tohle mě dovede vytočit, fakt.

Pokud je člověk půl roku nemytý a oblečení nevyprané, tak je to věc jiná, ovšem takových jsem potkala málo (většinou pospávali na lavičkách v parku nebo na nádraží... ale to je úplně jiná kapitola).

Cituji elle11: Ne nadarmo se řiká, že realitní makléřky jsou pěkný, protože to je to první co člověk při koupi uvidí. Radši si koupí dům od pěkný než od pochybně oblečený.

Nikdy jsem to neslyšela a co jsem párkrát viděla, tak nutně nemusí být v práci v kostýmku a lodičkách... A navíc soudnému člověku jde o dům a ne o to, kterému makléři připadne provize.
PS: Můžu vědět, který rok narození máš napsaný v OP?

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji panda08: spolužačka, která typově-miluje růžovou, nosí samé třpytky, kabelčičky a podpatečky..a ty vlasy..a někdy i ten odér....ouou...

Vzpomněla jsem si na spolužačku ze SŠ, která se netajila tím, že se koupe pouze jednou týdně, v zimě kolikrát ob 14 dní...
Musím ale uznat, že bych chtěla mít její vlasy, nevím, zda to bylo tím nemytím, ale moc se jí nemastily, takže to bylo vidět fakt až po těch dvou týdnech, lupy neměla a vlasy celkově vypadaly silně a zdravě. Nebýt čichového dojmu, tak by to na ni člověk vůbec netipl.

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na DragonLady: Další Tak to řeknu jednodušeji aby to pochopil každý: Je to myšleno tak, že prostě makléřky bývají většinou pěkný nebo udržovaný, protože jde o to prodat barák a řikejte si co chcete, ale vyzařování člověka má při koupi něčeho taky svojí roli, protože vám něco nabízí. Např:. Když pujdete ke kadeřnici a uvidíte, že má hnusný, neudržovaný mastný vlasy tak i když to bude dobrá kadeřnice taky k ní poprvé nebudete mít důvěru. Jinak takovou špinavou holku máme ve škole taky a ta se zase chlubí, že si meje vlasy jednou ta týdny a když jsme se holkama jednou bavili o vlasech tak nám ani nedošlo, že je u toho taky a nejlepší bylo, že prohlásila: No mě se vlasy ani tak nemastěj a lupy taky nemám přitom jí z vlasů kapal olej a na hlavě jak nesněžíno

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji elle11: Reaguji na DragonLady: Další Tak to řeknu jednodušeji aby to pochopil každý: Je to myšleno tak, že prostě makléřky bývají většinou pěkný nebo udržovaný, protože jde o to prodat barák a řikejte si co chcete, ale vyzařování člověka má při koupi něčeho taky svojí roli, protože vám něco nabízí. Např:. Když pujdete ke kadeřnici a uvidíte, že má hnusný, neudržovaný mastný vlasy tak i když to bude dobrá kadeřnice taky k ní poprvé nebudete mít důvěru. Jinak takovou špinavou holku máme ve škole taky a ta se zase chlubí, že si meje vlasy jednou za 3 týdny a když jsme se holkama jednou bavili o vlasech tak nám ani nedošlo, že je u toho taky a nejlepší bylo, že prohlásila: No mě se vlasy ani tak nemastěj a lupy taky nemám přitom jí z vlasů kapal olej a na hlavě jak nesněžíno

Cituji elle11: Tak to řeknu jednodušeji aby to pochopil každý: Je to myšleno tak, že prostě makléřky bývají většinou pěkný nebo udržovaný, protože jde o to prodat barák a řikejte si co chcete, ale vyzařování člověka má při koupi něčeho taky svojí roli

a pořád dokola...já myslím, že s tímto tématem to moc nesouvisí....

arrow
profile_image
Julie24
od 18. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sice nemám čas číst celou diskuzi, ale vzhledem k tomu, že se tady mluví o mém studentském mládí, tak se vyjádřím. Ano, taky jsem jakožto studentka FF UK nosila dlouhé sukně, batikované taky trochu, ale spíš tmavé, cítila jsem se v tom velmi dobře. Plus dlouhé tmavé vlasy do pasu, zastříhávané a vlnité. A proč? Jakési vyjádření toho, že nepatřím do většinové společnosti, nesouhlas s maloměšťáckým způsobem života, vnitřní hledání sebe samé, vyjádření pochopení pro umělce a lidí stojících mimo hlavní proud, touha po tom pravém, skutečném a nekonzumním. A to vše se pak pojí se zálibami - chutí cestovat, poznávat nové kraje, zvyky, což je časově náročné, stejně tak jako studium často neobvyklého oboru, které jsem dělala s velkým nasazením. A tento způsob oblékání je velmi praktický a jednoduchý, nikdy jsem neřešila, co se k čemu hodí, zatímco teď v normální práci to musím řešit denně. A unavuje mě to.

Jinak bárbíny jsem tenkráte neřešila, ale teď už si jich všímám a často mě napadá, proč se tak zoškolivují - odbarvené vlasy, melíry, podpatky, růžová barva, vykukující špeky, velká umělá prsa, gelové nechty, tygrovité vzory, to vše mi připadá zošklivující, ale myslím si to jen sama pro sebe a teď jsem to napsala tady. Takže vše je relativní.

Veselá historka na závěr: již po studiích mi jedna kolegyně z práce na výletě v hospodě řekla, že nechápe, proč se tak zošklivuju. A to jsem už na rozdíl od mých studentských dob nosila velmi normální oblečení. Snažila se mi vysvětlit, že bych s mojí bezchybnou postavou měla nosit mini, boty na podpatku, neboť jsem drobná, pořídit si vycpávací podprsenku, do tmavých vlasů bych si měla dát melíry a koupit si hranaté brýle. Dokonce mi nabídla pomoc při mé proměně. A na závěr dodala, že nechápe, jak je možné, že o mě může mít zájem nějaký chlap, v té době to byli hned dva a jeden se stal mým manželem. Kolegyně je stále sama a řeší outfity.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holt, každý jsme jiný, každý máme jiný vkus, co je a tom těžkého k pochopení?

Každopádně ač se o sebe velmi starám, miluju modu a vše kolem, tak mě už začínají rozčilovat krátkozrací lidé, plní předsudků - copak všechny musíme nosit jehly a mít vyžehlené vlasy? Proboha, vzpamatujte se, fakt.

Co je komu do toho, že holky nosí batikované sukně? Prostě se jim to líbí. Mě se taky nelíbí třeba gelovky a příšerné a nelichotivé mi často připadají modní střihy, do kterých se oblékají rádoby "fintilky", které ani neumí zhodnotit doma před zrcadlem, že jim to nesluší - ale hlavně, že jsou in. Slepé následování modních trendů je cesta do modniho pekla.....Ale je to prostě každého věc. Můj chlap když vidí tetování nad zadkem nebo nazdobené gelové nehty, tak se otřese hnusem a jiný se zase zblázní slastí....Prostě svět je rozmanitý, tak to má být. Nikdo neurčuje co je hezké a co není, to je každého osobní vkus.

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Consuela Banana Hammock: Taky myslim, ale stále se mě na to někdo ptá místo aby si to přečet když sem to psala předtim, proto narážim na to další.

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak nechápu pořád to přiřazování slovu Bárbína je to jenom panenka a to, že má někdo dlouhý nehty, minisukni, růžovou a tak dál blabla neznamená, že je to barbína když už tak třeba fintilka nebo nevim. Ta panenka je známá hlavně tim, že má neexistující proporce, kterých nikdo nedosáhneme, protože je to fyzicky nemožný když nepočítám plastiky a s oblíkáním to nemá nic společnýho Ženy se hezky oblékaly už předtím než byla akorát byla třeba jiná moda.

arrow
profile_image
kellys
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Julie24:
Skvěle napsáno!
Reaguji na martinam:
Musím souhlasit.

Ač to některé zdejší slečny nemůžou pochopit, pro hodně lidí NENÍ péče o svůj vzhled tak důležitá! Svůj čas a energii věnují z jejich pohledu smysluplnějším věcem. A světe div se, pro spoustu mužů i žen nepředstavuje ideál krásy pěstěná bárbínka, oblečená podle nejnovějších trendů. Jsou muži, které to odrazuje, jsou ženy, které tak prostě vypadat netouží. Svět není černobílý a trocha tolerance by nám všem určitě neuškodila.

arrow
profile_image
Sigrid
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: ne, proč by..zrcadlo doma má

Jo, to je taky fakt

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené