arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Byla jsem nucena opět začít užívat, chystám se na ROA, ale ten mi doktor bude ochotný předepsat až to vyzkoušení snad všeho, doufám, že se po létě dočkám. Nasadila jsem Belaru, beru druhý měsíc a pleť bez zlepšení. Nevím zda čekat, asi je ještě brzy. Pokud nezabere vůbec, už jako 3. druh antikoncepce co zkouším, vysazuji naposled ...

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ela.Ela: Já anitkoncepci neberu a jsem šťastný člověk hihi..Strčte si to někam, je to svinstvo.. Hezký den

Hezký den, to je hezké, že jsi nás poučila a když už to víme, tak... zakladatelka se neptala, zda brát či nebrat antikoncepci. Jsi mimo a nechápu, proč sem s takovým názorem vlastně přispíváš, i kdyby to byla pravda. Takové rozumbrady miluju.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Carolinee: Tohle také nechápu, když máš už třetí antikoncepci, pravděpodobně i tato nepomůže, co dělají takové caviky s předepsáním toho ROA. Člověk by si mohl ušetřit mnoho trápení a jizev. Přeju pevné nervy.

arrow
profile_image
zuzlee
od 7. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Už asik 2 roky beru Minervu. Bylo všechno v pořádku,ale poslední dobou mám velké změny nálad. Nevěděla jsem čím to je,jen že dříve jsem taková nebývala. Potom jsem četla různé články a přišla jsem na to,že více holek má s touto antikoncepcí stejné problémy jako já. Takže si musím zajít k doktorovi a nechat si napsat jiné. Máte s tímto někdo zkušenosti? A kdyby někdo chtěl,mám na prodej jedno celé balení a 2plata, nechce se mi čekat,než je doberu

arrow
profile_image
bublinka94
od 12. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky Holky! Já mám zkušenost s Jeannine, ale přestala jsem ji asi po roce brát, protože je příliš drahá. Přešla jsem na Logest a teď jsem začala krvácet uprostřed braní a mám silný menstruační bolesti břicha. Příští týden jdu k doktorovi a zkusím nadhodit HA Dienille.
Jinak jsem po Jeannine docela hodně přibrala a tak o číslo a půl se mi zvětšily prsa, pro přítele dobré, pro mě moc ne. Měla jsem ráda svoje dvojky.
Chci se informativně zeptat, je možnost, že by se váha i prsa zase vrátily do normálu po změně antikoncepce? Nebo mám prostě smůlu ?! Jedná se mi teda spíš o ty prsa, nemám ráda, když bývám kvůli nim středem pozornosti a to ani nemusím mít výstřih. Nedá se to zamaskovat, skáče to, bolí z toho záda. Jsem z toho znepokojená. Děkuji

arrow
profile_image
svobodka13
od 16. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já beru Chloe a od té doby se mi pleť výrazně zlepšila co se týče akné a mastné pleťi, navíc tam píší že by měla zmírnit i růst ochlupení (což jsem něják nezpozorovala,ale je to možné)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené