AhOjky..chci se zeptat zda stím má někdo zkušenosti a popřípadě zda by mi někdo pomohl s tím že mám na bříšku takový hrbolek..on vypadá trošku jako ,,Špíček,,..ale mě to příjde divný když jsem poměrně dost hubená a že bych zrovna tam měla takový malinký hrbolek?..mno chci se zeptat z čeho to je nebo co to je a zda se to dá nějak odstranit..ale to odstranění bych chtěla pokud možno né chirurgický ale třeba cvičením..Moje mamka mi poradila dělat denně pár ,,sklapovaček,, a podobných cviků ale moc to nezabírá..né že by mě to až tak štvalo ale v plavkách to moc hezky nevypadá...dík za odpovědi

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslíš takový podlouhý "špíček" pod pupíkem?

No jestli myslíš, opravdu ten špiček pod pupíkem, tak ten mám taky a zhubnout vůbec nejde...furt zustává sviňák jeden...Vždycky když zhubnu,tak zhubnu všechno,ale tenhle špek zůstává...nevim co to je...to už je leda na liposukci. Ale jestli na to prijdes, dej mi vedet.

Cituji Geri: slíš takový podlouhý "špíček" pod pupíkem?

Ano asi tak nějak..

Cituji imadlea: No jestli myslíš, opravdu ten špiček pod pupíkem, tak ten mám taky a zhubnout vůbec nejde...furt zustává sviňák jeden...Vždycky když zhubnu,tak zhubnu všechno,ale tenhle špek zůstává...nevim co to je...to už je leda na liposukci. Ale jestli na to prijdes, dej mi vedet.

Na liposukci určitě (ted´) nepůjdu už kvůli svému věku ..ale chci se tě zeptat zda si opradvu zkoušela všechno a nejde to?

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co takhle zkusit kalanetiku? Je to opravdu zázračné cvičení

KissGirl: No ja kdysi vrcholově sportovala a i když jsem měla minimum tuku, tak na brichu jsem tenhle spicek mela vzdycky (ale tenkrat minimalni, ale prece)..no a ted i kdyz zhubnu, tak ten spek se tam drzi furt..to bych leda musela drzet hladovku a to opravdu nevydrzim a ani to zkouset nebudu. Jinak co ti muzu doporucit je Power Plate, ten mi to brisko aspon pekne zpevnil..

Ještě mě napadla možnost..že kdysi před lety jsem byla špičková tanečnice v závodním aerobiku..tak třeba zda bych do toho šla znova..a těmi cviky a zase vším posilováním a tak by to třeba šlo dolů..né?

Michaela18
Díky za tip..určitě vyzkouším..

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vyzkoušej, mi se po kalanetice krásně zpevnila a vytvarovala celá postava .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené