arrow
profile_image
Luci55
od 8. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky mám velký problém s pocením a strašně mě to trápí. Hrozně mi to omezuje výběr barvy oblečení. V podpaží mám po půl hodině velikánské koláče potu, aniž by mi bylo horko. A také záda mě trápí, taky je mám často hlavně v dolní části mokré. Fakt mě to hrozně trápí a poslední roky díky tomu bohužel musím nosit pouze černé nebo bílé oblečení...

Vyšetření na endokrinologii, detoxikace organismu, Driclor, nestresovat se..

arrow
profile_image
lucka5
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také mě trápí pocení, přizpůsobila sem tomu i oblečení. Momentálně řeším i silné vypadávání vlasů takže okamžitě objednání na endokrinologii - pocení a vypadávání vlasů značí mj. i poruchu štítné žlázy takže být tebou udělala bych to samé.

Na pocení v podpaží neznám nic lepšího než Driclor, od té doby co ho používám (cca 12let) konečně neřeším barvu trička, co si dám. Jo, někteří říkají, že je to hroznej hnus a tělu to škodí, ale mně to pomohlo a to je pro mě hlavní, nic jiného nefungovalo a nefunguje. První je třeba projít si "kúrou", kdy Driclor nanášíš tuším týden na noc, teď, po x letech užívání, ho stačí nanést třeba 1x za 2 měsíce na noc. Je to zázrak, určitě vyzkoušej, dá se koupit v každé lékárně

Cituji Ciiicaaa: Na pocení v podpaží neznám nic lepšího než Driclor,

Také se přidávám k Dricloru Na podpaží není nic lepšího, dříve jsem ho občas mázla i na čelo a pomohl, kůži nepodráždil, ale určitě to není na každý den

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ciiicaaa: Reaguji na Nikuška: určitě s holkama souhlasím, kdysi jsem Driclor používala taky a byla to jediná věc, která mi na pocení v podpaží pomohla. Sice ty začátky jsou děsné, přišlo mi, jako by mě píchali mravenci v podpaží, ale za ten výsledek to doopravdy stálo.
Ale i přesto, že jsem ho už používala, se zeptám, myslíte, že bude mít stejný účinek na pocení na zádech? Stačí mi menší námaha a už mi po zádech teče čůrek, je to velmi nepříjemné a omezuje mě to. Kdysi, když jsem Driclor používala, tak jsem tento problém neměla, takže jsem se nad tím ani nepozastavila, ale teď..... Přijde mi totiž, že se nepotím ani tak v podpaží, jako na jiných částech těla. Podotýkám, na endokrinologii chodím a vše mám v pořádku.

Cituji kacii_: že bude mít stejný účinek na pocení na zádech?

Ten účinek by měl být asi stejný, já to zkoušela na čelo jeden čas Ale zase mazat Driclorem celá záda, to už je trošku o zdraví. Přeci jenom je normální, že se tělo chce ochlazovat a někudy ten pot jít ven musí, u tebe zrovna trpí nejvíce ty záda Já bych to Driclorem "neucpávala"

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mroskvicka: takže se koláče z podpaží přesunou na mapy na zádech ne jinak souhlas někdo se hold potí vice někdo méně. Za me jeste ta nová Rexona která se aplikuje večer funguje.

arrow
profile_image
linda-kol
od 5. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud máš velké problémy s pocením, četla jsem, že antiperspirant se má aplikovat na noc když jdeš spát.

arrow
profile_image
Lucie_H
od 11. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem s tímhle problémem na kožní a doporučila mi iontoforezu (electro antiperspirant). Chodila jsem na tyto procedury a pocení úplně vymizelo, potila jsem se konečně jako člověk. Jenže se to musí cca co pár týdnů opakovat (udržovat) takže se zase potím zpět... Přistroj si ale budu kupovat domů (jen co na něj našetřím), ale nic lepšího na pocení neznám!

arrow
profile_image
Estheer111
od 6. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pokud máte ráno z dricloru červené pálivé skvrny, doporučuju použít beloderm mast..docela rychle tu pokožku zklidní a můžete jej nanášet i do podpaží

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené