arrow
profile_image
EndyM
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Potřebovala bych poradit.. sama mám jemné vlasy, třepící se, náchylné ke zničení.. Ale občas, když si prohrábnu vlasy, narazím u kořínků na takové slabounké, hrubé, na povrchu drsné a slabé vlásky. Bohužel to není ani produkty co používám.. Nemám tušení co to je, nemáte s tím někdo zkušenost?

Přesně to mám taky. Moje vlasy jsou něco mezi blond a hnědou teď přes zimu, ale ty malé vlásky jsou prostě pokroucené, hrubé a ještě k tomu černé. Hodně se to zlepšilo od té doby, co používám profi šampony z kadeřnictví. Hádám proto, že tam nejsou silikony. Není to hned, ale pamatuju si, že minulou zimu jsem to měla o hodně horší, skoro až taková svatozář. Teď se najde sem tam nějaký, skoro ani to ne.

arrow
profile_image
EndyM
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

přesně, jakési pokroucené. Jinak mám podobný typ vlasů, taková spíš nijáká barva, na zimu tmavší.. a také používám kvalitní kosmetiku, konkrétně Kérastase, gestli wonder, l'oreal.. ale myslím, že právě tyto přípravky jsou napěchované silikony. I když, jak které.. co používáš ty za kosmetiku? Myslíš, že za to můžou silikony?

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

možná by ti pomohl šampon panthenol bud od Altermedu ten je účinnější a nebo od Müllera, silikony neobsahuje, obsahuje panthenol, který vlasy posílí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené