arrow
profile_image
haru1213
od 11. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat na váš názor. Je mi sice jen 15 let ale už 2 roky bojuji s tlustými stehny a velkým zadkem. Možná se to zdá jako zbytečné v tomhle věku, ale opravdu nevím, co s tím dělat, docela mi to vadí a skoro žádné džíny mi nesedí. Ještě k tomu jsem poměrně malá (155cm) a podle doktorky už moc neporostu. Pravidelně tančím, ale myslím, že to moc nepomáhá. Chtěla bych taky změnit jídelníček, bohužel moje rodina si myslí, že se ze mě stane anorektička a tak musím jíst vše, co mi dají a když odmítám např. smažené vajíčko, nepustí mě od stolu dokud to nesním.. Zkoušela jsem i různé cviky, ale dělám to asi špatně, protože mi stehna ještě nabyla.
Chci se vás zeptat, jak na to, protože jsem si prohlížela hodně stránek a příspěvků ohledně tohoto a všude psali trochu něco jiného.

Reaguji na haru1213:
Ach ti rodiče. Dieta pro ně automaticky znamená anorexie ale strava plná spálených tuků, toxinů a cukrů (které jsou de facto jedy) je v pořádku. Vysvětli rodičům, že chceš jíst zdravěji, jíst mnohem více zeleniny, méně sacharidových pokrmů (můžeš jim pustit na nejen to téma dokument, luxus jsou i dokumenty o mléčném průmyslu, o tom jak farmaceutické nadnárodní firmy udržují lidi nemocné aby měli profit a tak dále a tak dále), smažená vajíčka si mimochodem nedoedu předstait jak vypadají. To jako mrskneš vejce do oleje? Zkrátka, jez mnohem víc zeleniny, a uber na těstovinách, pečivu ( jooo pečivo, postřiky které zůstávají na pšenici a jsou katalyzátorem autoimunních nemocí a rakoviny - taky šmakuláda, dneska aby se šlověk bál něco sníst Vše ve jménu profitu ), papej brambůrky - ideálně batáty, celozrnnou rýži. Raději jíst méně a kvalitněji než hodně ale blafy. Tohle je holt boj, pamatuji si to ze svých teen let.

arrow
profile_image
haru1213
od 11. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na beautyholic: děkuji za tipy, pokusím se jim to nějak vysvětlit

arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na haru1213: Obávám se, že velikost zadku a stehen nezměníš, to je genetika. Samozřejmě, nizkokalorickou stravou můžeš držet váhu na uzdě. Také se můžeš věnovat vytrvalostním aktivitám, například dlouhé trasy na kole. Ale nesmíš šlapat silově, jen hodně točit. Bohužel to znamená několikrát týdně třeba 2-3 hodinové tréninky. Tím získáš štíhlou postavu, s minimem tuku. To znamená prsa pryč a zadek pořád bude v poměru k postavě větší.
Ano je to nespravedlivé, ale geny si nevybíráme.

Reaguji na Chlop: Dle nejnovějších studií nemá genetika až tak výrazný vliv na to, jakou máme postavu. Máme predispozice k tomu mít určité intolerance které mohou být dědičné, ale to že máš stehna a větší ***** neznamená, že s tím nejde nic dělat Ani to neznamená, že budeš věčně hladovět a lítat furt ve fitku

arrow
profile_image
Mmmmaja
od 6. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojdi, měla jsem dříve to co ty, pak se v 18-cti odstěhovala, odložila jsem omáčky UHO, salámy a začala mě bavit cyklistika. Základní pravidlo je 70% děla strava, 30% sport. Tzn. hlavně žádné hladovky, ať si neznicis metabolismus! Dávala bys ho v budoucnu těžko do kupy. Ale přesně jak holky píšou...méně cukru, tuku a mouky. Když cukry tak ryze a brambor, ale i to sladké sem tam dat, aby se tělo nakoplo a nesetrilo. Maso, luštěniny ... zase je základem bílkovin a Pravidelný aerobní pohyb, ne silový na nohy...neboj se vyšších typových frekvenci. Zvyšuje se tím fyzicka. Je zase nesmysl šlapat a sportit naprázdno...nic tím nedocilis ;) hlavně ne diety. Mam 2 děti a jen díky správnému nastavení si mužu dovolit sníst sem tam cokoliv, baví mě sport a netrapim se...a jsem jak proutek ;)

arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na beautyholic: S tím bych rozhodně nesouhlasil. V okamžiku zplození je nám určeno, jak budem vypadat. Délka nohou, šířka pánve, tvar uší... A my už to můžeme životním stylem jedině zhoršít.
Například kolega, od přírody klasický ektomorf. Může sníst cokoliv, vypít litry sladké koly, jeden čas pravidelně cvičil v posilovně... A výsledek absolutně žádný, nemá ani gram tuku, minimum svalové hmoty.
Nechci být na haru1213 zlý, ale když má větší zadek, širší pánev, robustní stehna, tak nikdy nebude modelka v upnutých legínách, za kterou se každý ohledne. Tak to prostě je. Otázkou spíš je, jestli se takhle nevidí jen ona sama a ostatním přijde normální postavy.

Reaguji na Chlop: Kosti, tvar uší či nosu neovliníš (teda bez skalpelu a v případě nohou vrtačky a pilky ne), ale to jestli budeš tlustý nebo hubený určitě ano. Ta genetika je v dnešní době jen výmluva. Já bych totiž podle tvých měřítek nikdy nemohla být hubená tako jsem byla. O tom, že to stojí extra úsilí neskutuji, to určitě ano. Ale v momentě kdy jsi mezomorf tak určitě můžeš vhodným životním stylem tělo přinutít přejít na ektomorfa. Moje trenérka je typově ektomorf, a vzhledem k tomu že má úspěchy v bikiny fitness se taky vymyká svým genům. Takže s telem potažmo rozložením svaly tuky se dá dělat hodně, ale samozřejmě je to extra úsilí, hlavně v tom zjistit jaká strava je důležitější. Protože u mně je třeba strava ne 70, ale 80% výsledku. A zrovna teď se ženu z mezomorfa který je spíš k endomofrovi na ektomorfa

arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na beautyholic: Tak to já budu tvé usilí sledovat. Zatím ti to celkem sluší.

Reaguji na Chlop: Celkem Sluší mi to hodně, ale i nadále plane Jane.

arrow
profile_image
JanaH.
od 26. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mohlo by jít o městnání lymfy, která se (pokud se s ní a na ní nepracuje) pod kůží městná a houstne, čímž se mohou zvětšovat rozměry stehen a hýždí. Většinou jde o dědičnou záležitost (ale také používáním antikoncepce a též přejídáním se, kdy se na kůži začne tvořit celulitida) . Pomoci může odborně provedená tzv. lymfodrenáž nohou. Jde o jemné mnutí kožního povrchu pumpovacími tahy, kdy se stagnující lymfa vhání úsekově do vylučovacích cest a v podobě zvýšeného močení odchází z těla ven. Buď lze navštěvovat lymfodrenáž přístrojovou anebo účinnější ručně provedenou lymfodrenáží. Jedno ošetření trvá u nohou hodinu. Má-li se dostavit zlepšení, je nutné počítat nejméně s deseti a více ošetřeními. Hodina práce maséra je ve výše asi od 400 Kč a více za hodinu práce. Lze doplnit pitím čaje "Lymforegen" a cvičením. Zeštíhlit lze pravidelným cvičením dřepů, které se provádějí tak, že nohy dáte těsně k sobě a provádíte dřepy. Lze se držet rukama stolu, aby bylo cvičení příjemnější. Celkově se dá zeštíhlovat se tzv. "válením sudů" - lehnout si na zem , ruce natáhnou na zemi nad hlavou a začít se převalovat doprava a doleva. Pokud se dostaví pocit bolesti hlavy, cvičení přerušit. Povrch kůže těla se může ošetřovat skořicovým olejem, který je mírně prohřívající, příjemně voní, kůži zjemní a pomáhá při výskytu celulitidy.

Reaguji na ivalenka45:
Pokud člověk jí dostatek zeleniny tak je psyllium úplně zbytečná a nechutná věc. To spíš vyměnit klasický jogurt za kokosový udělá větší službu, to se na mně nezlob. Hlavně mi přijdeš jako "reklamní profil", protože dva příspěvky a v obou odkaz na ty stejné stránky. Náhoda?

Jinak já mám dneska čtvrtý den ze sedmidenního půstu, kdy nic nejím jen piju kojeneckou vodu, právě abych se zbavila toxinů a mé tělo lépe fungovalo. Takový ten vzhledový aspekt je už příjemný bonus

arrow
profile_image
naty.kra
od 17. 8. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na beautyholic: sedm dní bez jídla nebo máš nějakou možnost ovoce a šťávy? jednou jsem měla něco podobného přes nějakou reklamní akci, že mi vozili šťávy...

Reaguji na naty.kra: Ne, jen konececkou vodu resp vodu s minimem minerálů. Abych se zbavila přebytečného sodíku. Účinky skvělé, ale nesmíš po*rat návratovku. Úplně super výsledky, zmizely mi některé zanícené cysty v obličeji a bulka co jsem měla na patře. Taky jsem se zbavila závislostí na fastfoodu a cukru. Nejlepší dezert je teď ovoce. Zároveň jsem i přešla na bio stravu, ale kvalitní bio, ne tesco a tak. Plus ještě super se nakupuje v DM.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všem, kdo je štíhlý bez většího úsilí, upřímně závidím. Myslím, že má pravdu Chlop. Genetika je svině. Mám tlusté nohy a velkou ***** a normálních rozměrů těchto částí jsem docílila jen, když jsem téměř hladověla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené