arrow
profile_image
Padlý Anděl
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No!!Něco takového jsem přesně chtěla a kadeřnice to nebyly schopné pochopit

arrow
profile_image
ISIS
od 29. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji yanushka: Přesně! Dneska najít šikovnou kadeřnici je opravdu velké umění! Taky jsem jich už vyzkoušela několik, ale byl to vždy děs a hrůza!
Jsem šťastná za mou současnou!

A to je která kadeřnice a odkud, ta současná?

arrow
profile_image
Lalka01
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, nechtěla jsem zakládat nové téma, tak snad nevadí, že píšu zde. Mám od přírody myší hnědou, na fotce jsou to ty tmavé prameny a chtěla jsem jít na blond,ne platinu,ale spíše perlovou, medovou..kadeřnici mi udělala takový melír, že za 3 týdny mám přijít na další a postupně to bude sjednocovat na tu blond..z výsledku jsem rozpačitá, protože mám pocit, že ty spodní prameny vůbec nechytly a vypadá to hrozně kontrastně (moc hnědé)..co myslíte? mám to vydržet nebo jít ještě někam jinam?

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj hustý blond melír. Hustěji už to nejde!

Také nosím velmi hustý blond melír.

Holky, mám problém, jsem z toho nešťastná.
Nevím, co se stalo, co bylo špatně.
Chodím už 3 roky k jedné a té samé kadeřnici na bílý melír (zn. Subrína), se kterým jsem byla vždy velmi spokojená. Když mi melír začal žloutnout, stačilo na pár minut občas použít jen Silver šampon a melír byl jako čerstvý od kadeřnice.
Tentokrát mi kadeřnice udělala melír, u ní byl krásný jako vždy, ale nevím, co mě to napadlo, poprvé po těch 3 letech, jen co jsem od kadeřnice dorazila domů, asi po 2 hodinách od její návštěvy jsem si vlasy doma umyla šamponem + použila balzám. (Ke všemu nevím, jestli jsem si vlasy umyla černým Gliss Kurem s keratinem.) Melír po tom umytí byl/je stále "měděný". Nejde vybělit ani Silverem, Silver na něj vůbec nereaguje.
Mohla být chyba v tom, že jsem ty vlasy po příchodu domů umyla? Nebo kadeřnice něco změnila, aniž by mi to řekla? Řekla, že dozadu mi dává slabší oxidant, pak o něco silnější a dopředu silnější, že je tam kratší doba působení.
Popř. mě zajímá, kolik hodin po melírování se vlasy nemají mýt a proč? Už jsem o tom někde slyšela, že několik hodin to má prý ještě nějak "oxidovat" či co. Nevím, co mě to napadlo. Děkuji za rady, názory.
Je to poprvé, co mi to takhle "zrezlo" a jsem z toho nešťastná. Jak to spravit, popř. za jak dlouho jít na ten melír ještě jednou? A neupadnou vlasy? Co si o tom myslíte? Jsem zoufalá. Děkuji!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené