arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
pár let používám samé regenerační šampony,kondiše,masy,nevím co ještě a prostě mi to stejně nepomáhá,měsíc po ostříhání mám zpět šíleně lámavé vlasy. Napadlo mě jestli by spíše nepomohlo vlasy hydratovat než vyživovat protože pokud by se mi nelámaly,měla bych je super,hnusné mám jen asi 10cm konce. Pište tedy jaké hydratační ale nevyživující přípravky Vám pomáhají.

ahoj,já měla kdysi taky všechno "repair" a vlasy nic moc a pak mi jedna kadeřnice řekla,že potřebuju něco hydratačního a měla pravdu! za sebe můžu doporučit šampon a kondicioner Sebastian Hydre,to je moje stálice masku od něj ještě vyzkoušenou nemám,ale chystám se. dál mám hydratační masku Matrix biolage a taky výborná.
jinak do konečků nějaký olejíček,ale těžko z těch všech taky vybrat ,zatím mám oblíbený jenom CHI,ale pořád hledám...

Reaguji na Ziralka: no jasný,že nic nedělá zázraky jako výživa zevnitř,ale něčím si ty vlasy mýt musíme samozřejmě souhlasím s pitným režimem,nějakou kloudnou životosprávou,a třeba nějaký vitamíny na vlasy... taky hraje roli genetika... ale to už bysme to moc hrotily prostě i tak jsou po nějakým šamponu vlasy hezčí a po nějakým horší... tak hydratačním šamponem není co zkazit. já mám teda po tom sebastianovi vlasy fakt hezký

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ziralka:
To vím,myslím ale že se tu jednou avanta (Freius) nebo někdo rozepisoval o tom,že jsou mnohem lepší hydratační šampony než ty regenerační. A výživu zevnitř mám

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak nevím jestli ti úplně pomůžu nicméně mně seděl Herbal Essences Hello Hydration nebo můj dlouhodobý favorit Dove Intense Repair. Ale já mám přirozeně dost suché vlasy, které jen tak něco nezmastí.

Cituji Ziralka: i po mytí jarem

prosím tě, můžu se jen zeptat, jak se stalo, že sis umyla vlasy jarem? tohle mě v životě nenapadlo, tuhým dětským mýdlem Batole jsem to jednou zkoušela, ale jar by mě opravdu nenapadl byl to nějaký experiment, řešení z nouze nebo sis tím vlasy umývala víckrát? jaký to pak mělo na vlasy efekt, smrděly a nebyly vysušené?

arrow
profile_image
kokoskap
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ashley9: prosím tě, můžu se jen zeptat, jak se stalo, že sis umyla vlasy jarem? tohle mě v životě nenapadlo, tuhým dětským mýdlem Batole jsem to jednou zkoušela, ale jar by mě opravdu nenapadl byl to nějaký experiment, řešení z nouze nebo sis tím vlasy umývala víckrát? jaký to pak mělo na vlasy efekt, smrděly a nebyly vysušené?

Myslím, že to bylo nadneseně řečeno...

Jsou hydratační šampóny vhodné na jemné vlasy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky,tak se jdu podělit Pořídila jsem si tento od Tigi https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:AN d9GcSwpm460pQ79cJVhl7dgOpuOGTDDJZ_uAntMBh-25nqM6rR NBVN6w a výborný. Udrží mi vlasy hydratované dva až tři dny,jsou heboučké,výborné. Kdyžtak koukněte do recenzí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené