Ahoj holky,

chystám se za 14 dní na prodloužení a sháním informace o vlasové kosmetice. Momentálně mám svůj oblíbený hydratační šampon (opravdu vykouzlí krásně lesklé vlasy) a chtěla jsem se zepatat, jestli je vhodné ho používat i na prodloužené vlasy též? Nebo jestli je lepší použít např. L´oreal Absolut Repair? Z pohledu "mrtvosti" vlasů- je lepší hydratační, či Absolut Repair?

Děkuji

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pokud prodloužíš kvalitními středoevropami, není třeba vlasovou kosmetiku nijak měnit

Reaguji na Lady Flame: vlasy budu mít od Dlouhovlásky, tak snad ..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Petrolejkaa: Také mám od nich vlasy a používám obyč. kosmetiku z drogérky

Reaguji na Lady Flame: jj, vím ... Nicméně, hydratační šampon jim tedy nijak neuškodí? Protože když jím umyji své vlasy, tak jsou mokré jeden chuchel, ale jakmile uschnou, tak je to luxus ... Kondicionér na ně žádný nedávám...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Petrolejkaa: hydratační šampon jim tedy nijak neuškodí?

Proč by měl? I když nějaký ten kondicionér nebo olejíček bych si raději pořídila, ale tak to je na tobě, uvidíš, jak budou vypadat po pár umytích

Reaguji na Lady Flame: soudě z těch mých vlasů... protože po umytí jsou opravdu jeden velký chemlon (jinak je mám krásné, zdravé...) To jen, že v tomhle šamponu není silikon a vlasy jsou po něm porézní a vržou.
Nerada bych, aby se i prodloužené vlasy zacuchaly do chuchvalce... ono je něco jiného rozčesat 12 cm a 35 cm ...

Ale každopádně děkuji za info.

Jj, olejíčky mám (jinak jsem vybavená lépe, jak kdejaká drogerie )

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Petrolejkaa: Hele uvidíš Já teď také používám šampony bez silikonů a vlasy jsou pořád ok. Jinak vlasy po umytí nečešu mokré adni vlhké, nechám je vždy volně proschnout, pak je profouknu fénem a teprve pak je rozčešu (jde to snadno, žádný chuchvalec) a v případě potřeby dotvaruju. Jo a ještě je dobré před mytím ty vlasy důkladně pročesat a při mytí je moc nedrhnout.

Reaguji na Lady Flame: dobrá, děkuji za konzultaci

Reaguji na Petrolejkaa: A jakou máš barvu vlasů? Ono to taky hraje při výběru šamponů a péče roli, řekla bych...

Luvej: mam cerne vlasy

Než mi příspěvek smažou-teprve teď jsem se naučila používat diakritiku na mobilu :-).. Vlasy mám nabarvené na černo. Tak snad péče o tmavé vlasy bude méně náročná,než o odbarvené vlasy... předpokládám.

Cituji Petrolejkaa: Momentálně mám svůj oblíbený hydratační šampon (opravdu vykouzlí krásně lesklé vlasy) a chtěla jsem se zepatat, jestli je vhodné ho používat i na prodloužené vlasy též? Nebo jestli je lepší použít např. L´oreal Absolut Repair? Z pohledu "mrtvosti" vlasů- je lepší hydratační, či Absolut Repair?

Jestli máš svůj oblíbený, osvědčený šampon, určitě ho zkus i na prodloužené vlasy až je budeš mít. Více se ale zaměř na výběr péče, balzámu na prodloužené vlasy, to je důležitější než výběr šamponu, řekla bych. Mně se zrovna taky osvědčila péče od L´orealu, konkrétně balzám: L´Oréal Série Expert - Absolut Repair Cellular Mask (snažila jsem se vybrat to nejsilnější, přijde mi nejlepší kupovat to nejsilnější) a vlasy mám středoevropy z www.dlouhovlaska.cz jako asi budeš mít i ty. Jinak se neboj, Petra tě tam informuje o všem k péči, fakt se toho dozvíš hodně.

Cituji Petrolejkaa: Nicméně, hydratační šampon jim tedy nijak neuškodí? Protože když jím umyji své vlasy, tak jsou mokré jeden chuchel, ale jakmile uschnou, tak je to luxus ... Kondicionér na ně žádný nedávám...

Kondicionér nebo spíše balzám to na vlasy fakt chce. Pořiď si nějaký ještě než vyrazíš na prodlužko.

Cituji Poshuk: L´Oréal Série Expert - Absolut Repair Cellular Mask

děkuji, pořídím. Teď akorát koukám, že ho mají v Makru v akci za 240 . Snad si vlasy hned nezničím, jsem děsný ras

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené