arrow
profile_image
vikina
od 30. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, četla jsem o tomto krému a ráda bych věděla, jakou máte zkušenost. Je skutečně tak zázračný? Také by mne zajímala cena. Děkuji

arrow
profile_image
sci-fi
od 15. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, taky by mě to zajímalo...zběžně jsem prošmejdila net a nic jsem o tom zázraku nenašla (jen reklamu). Tak doufám že někdo vyzkoušel a napíše...

arrow
profile_image
Lodovika
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děvčata nevěřte v žádné zázračné krémy a přípravky. Kdyby někdo vymyslel takovýto chemický napínák, tak by už dávno měla plastika o jeden obor míň. Za dobré čištění a ošetření pleti kvaltiním krémem není nutné vyhazovat velké peníze, navíc v naději, že tohle už určitě zabere.
Nezabere, vykoná to stejnou službu jako každá jiná péče o pleť.
Jsou to všecho jen na tahání peněz lidem z kapsy a hraní na psychiku, efekt naděje, stejně jako loterie, i když tam pravda sem-tam někdo nějaký ten mrzký peníz vyhraje.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak už jen ta reklama je celá podezřelá... Ty celebrity, komentáře a hlavně ty obrázky, které jsem například už z dřívejška viděla u reklam na výplně... Zapátrala jsem tedy a našla článek. Fakt mazec... Jsem tu nová, takže nemůžu vkládat zatím ani smajlíky a odkazy... Ha, ha... Takže si dejte do Googlu - protivná blondýna reklama na krém - je to hned ten první odkaz. Docela se pobavíte... Jestli můžu doporučit nějaký fakt skvělý krém, pak je to od La Prairie - Resurfacing. Je lehoučký a má příjemnou vůni. La Prairie je fakt asi nejkvalitnější značka, co všichni říkají a co všude čtu. Měla jsem od této značky asi deset větších vzorků od kamarádky a ten Resurfacing je fakt nejlepší. Pleť byla jemňoučká, barva se sjednotila a zmizely i ty nejmenší pupínky. Ale je jasné, že se takové krémy musejí používat pořád, jinak se vše vrátí do původního stavu, bohužel. Také jsem objevila americkou diskuzi, kde uživatelky hodnotí všechny možné krémy. A opravdu jsou kritické, hodně kvalitní značky tam kolikrát mají například hodnocení třeba 2,3 z 5ti možných bodů. A ten Resurfacing měl hodnocení asi 4,7. Což je hooodně super. No a když jsem pak hledala něco hodně dobrého na vypnutí, tak mi hodně dobře vyšlo sérum od Estee Lauder - Re Nutriv. A také měl hodně vysoké hodnocení od uživatelek na těch stránkách. Pak jsem ještě četla, že je hodně dobrý na vrásky a vypnutí Zlatý kaviár, že i tady si ho uživatelky pochvalovaly. Takže bych šla rozhodně tady do těch tří věcí, po mém půlročním neustálém pátrání na netu a zkušenostech. Rozhodně se vyplatí zkusit ověřené značky, než nějaké pochybné no name krémy - protože to je většinou podvod.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

JJ, to je přesně ten odkaz, o kterém jsem psala, díkes...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené