Cituji Didi76: To tak bývá, mělo to hodně holek, často jen třeba fakt z nervů. Ale neboj, prášky jsi začala brát brzo, takže do toho 11/11 budeš stopro fit!

Moc děkuji za podporu

Reaguji na eviccka23: krása, já mám teda 405 ml,ale takovej super vystřih nemám ......třeba časem

Reaguji na eviccka23: co to je za podprdu- TU CHCI

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Není vůbec zač

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji eviccka23: Holky tak jsem nahrála fotečky. Na fotce mam tričko s normální podprsenkou bez vystuze.Chci se zeptat, po jake dobe jste zacali nosit normalni podprsenku, aspon na hodinu, dvě denně

tééééda, to jsou nádherné výstřihy, je fakt že tohle jsem si ještě nezkusila a mám přitom 5 týdnů po opce, ja dlouho jsi po ní ty?Musela jsi mít dost svůj základ, že ti tohle udělalo 210ml A já mám nosit 2 měsíce lipoelastic a míním to dodržet, takže normální podprsenku plánuji za 3 týdny....

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: budu držet pěsti ať jsi do operace fit, máš ještě čas tak to určitě dobře dopadne

Cituji Claris3: budu držet pěsti ať jsi do operace fit, máš ještě čas tak to určitě dobře dopadne

Moc děkuju

arrow
profile_image
tiana
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud jsou daný nad sval,tedy pod žlázu,tak i 210ml někomu postačí na nadupaný dekolt,pod svalem by to bylo menší

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tiana: Jojo,pod žlázou je to jiná,to se dají dát prsa k sobě hned,a stačí málo ml.

arrow
profile_image
Delfina30
od 17. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Ještě:
jedničky jsou: 65A, 65B, 65C, 70A, 70B, 75A, 80AA, 85AA, 90AA
dvojky jsou: 65D, 70C, 75B
trojky jsou: 65E, 70D, 75C, 80B
čtverky jsou: 65F, 70E, 75D, 80C, 85B
pětky jsou: 65G, 70F, 75E, 80D, 85C, 90B

Krásná tabulka,mám v tom trochu jasněji,díky,ale mám 75D,ale čtyřky to nebudou,jsem z toho blázen a to mám jen 275ml a 300ml,myslím,že mi to udělalo krásné trojky.Je to hrozný,jak se má člověk rozhodnout pro jakou velikost,já chtěla větší,zaplatbůh,že doktor byl rozumnej a víc nedal,jsem malá,tak to by bylo asi hrozný,všem kdo se rozhodujete,přeji at se to povede,dle představ.Je to moc těžký,ale dejte i na radu lékaře,mě se to vyplatilo moc pa

arrow
profile_image
tiana
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Delfina30: Já mám podle tabulky pětky,ale taky to pětky nebudou.......přála jsem si čtyřky......nebo co myslíte holky vy?Jsou to ty čtverky?

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tiana: já když to tak čtu, tak si myslím, že nám všem nadále zůstane tajemstvím co přesně máme Myslím si, že máš čtyřky pokud já mám trojky, ale to právě nevím co mám

arrow
Neprodává v Bazaru

Podle tady těch fotek to holky nemá cenu hádat kolikátky máme a jak tu někdo zminoval,máme to jinak než přírodní prsa.Málokdy mě v jiném obchodě sedne stejný košíček,jednou bych musela mít trojky,někdy i čtverky....ono záleží přece i na střihu.
A fotky klamou,tak se nebudu snažit odhadovat,na těch fotkách mě přijdou skoro všechny velké a nebo napak moc malé.
Já si myslím tiano že máš akorátní čtverky,ani malé ani velké,pětky vypadaj jinak.

Já si myslím, že nakonec ani ty ml nejsou vůbec směrodatné. Tím chci říct, že žádný laik nemůže tvrdit, že tento objem mu nebude stačit, neudělá mu žádná prsa, velkou nebo malou mezeru atd.
Za poslední týdny jsem se prohrábávala snad stovkami diskusí, kde jsem o tom četla..ne jen tady, ale i na lékařských stránkách, zkoumala a porovnávala jsem různé profily, velikosti.
Nejvíc mě zaujalo, jak tu měla založenou diskusi jedna uživatelka, které doktor navrhl asi 170 ml...měla tuším 180 cm (takže hodně vysoká). spoustu uživatelek psalo, že bude litovat a že jsou to vyhozené peníze...nakonec dostala 200 ml a podle mého jsou to jedny z nejkrásnějších prsou tady na omlazení (a že se mi jich zase tolik nelíbí).
Co se týče ještě té mezery, jak jsme tu řešily, našla jsem odpovědi různých chirurgů, že profil implantátu to ovlivní minimálně. Záleží na konstrukci hrudníku a úponu prsních svalů.
Toto píšu hlavně z toho důvodu, až to tu někdo bude číst. Nezáleží na názorech kamarádek a uživatelek omlazení. Ano, napíšou vám svůj názor, ale to je tak všechno. Všechny bychom měly věřit svých chirurgům, proto jsme si je také vybraly.

A podle toho, jak tu porovnáváte ty velikosti...tak já jsem vážně asi divná, ale mě prsa Tamary, Claris, kardyola, amelie, Didi....přijdou jako trojky. Některé přirozenější, některé méně...každý má prostě jiný vkus..

To berte jen jako takový dodatek.. jinak samozřejmě všem děkuji za příspěvky.

arrow
profile_image
lucky123
od 6. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, ja mum 174 cm a 59-60 kg, ale pod prsiami 80 cm.. a mám implantát 330 a 370 ml. mala som predtým vykojené b-čka a teraz nosím podprdu 75D. Vyzerá to veľmi prirodzene v oblčcení, v plavkách alebo topless je to hoooodne sexi a vyzerá to jednoznačne na silikon

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené