arrow
profile_image
Marťule
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,chtěla bych reagovat na debatu prasklý implantat, jednak když praskne,mi bylo řečeno žě nevytejká,aspon to tvrdil doktor o mentorech, že to sice muže začít dělat neplechu,jako bolet a někdo to dokonce vubec nepozna,až třeba na ultrazvuku. Většinou se to muže stát při nějaké nehodě,na což zaruka neplatí,nebo je implantat vadný,což je opravdu o náhodě a na to je záruka,a pak mi říkala jedna primářka na mamologii,že si mam dávat pozor na cvičení v posilovně jak jsou ty stroje na posilování prsních svalu a hrudníku,že se ty implantaty ošoupají,že toho už viděla mnoho, tak já jí na to za sebe řekla ,že to u mě nehrozí ,jsem docela líná a do posilovny nechodím. Tak to jen pro info,co je na tom pravdy nevím,ale zas je to hodně uznávaná mamoložka,tak třeba na tom něco je.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jestli k tomu některá máte informace, také bych je ráda věděla. Měla jsem zájem trochu si zpevnit ruce v posilovně. Ale augmentace bude takovým fofrem, že před ní to určitě nestihnu a teď teda nevím co by. Každopádně lipošku si ještě k tomu platit nechci. Popř. jak to mám vyřešit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Lucyje,
myslím, že cvičení v posilovně v rozumné míře určitě nevadí, jen je třeba co nejvíce omezit cviky přímo na posílení prsních svalů (ale určitě ne úplně vyloučit, protože pokud člověk nemá aspoň trochu zpevněné svaly, přicházejí pak zdravotní problémy), spíše se věnovat jejich protahování a posílení zádových svalů. No a ruce si určitě můžeš posílit pomocí cviků, které prsní svaly tolik zatěžovat nebudou. Já sama jdu na opku 26. 4., dříve jsem dost aktivně posilovala (mám i licenci trenérství kondič. posilování), teď už na to nemám moc čas ani energii, ale několik měsíců po opce se určitě do toho zase vrhnu (s mírou).

arrow
Neprodává v Bazaru

takže když mám novější implantát, tak ani nemusím zjistit, že mi praskl? Jedině na mamografu? Zjistí mi to i na sonu?

arrow
profile_image
mička
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

majinka28
Fakt jsi je měla opotřebované?A viděla jsi je? Já byla taky na výměnu, možná si mě pamatuješ, měla jsem 240 ml a já chtěla taky větší, tak 300ml a Ty jsi mi napsala že to nemá cenu měnit že to nepůjde poznat, tak jsem o tom přemýšlela a nakonec mi dal Dr. Lucák 400 ml, byla jsem moc ráda. Ale ty staré implantáty (12 let) když vyndal, tak říkal že byly jako nové, dokonce mi je dal domů. Byly to Mc Ghany a teď mám Mentor. A říkal ti doktor proč jsi je měla už vyšoupané? Myslíš že cvičením?

Cituji mička: Byly to Mc Ghany a teď mám Mentor.

Já si myslím, že ty Tvoje byli jako nové právě proto,že to byli McGhany, jsou nejkvalitnější,mají nejdelší životnost.Také jsou nejdražší.V Americe nejvíce používané

arrow
profile_image
mička
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ketinecka
Vážně? To ani nevím že vydrží nejdéle. Říkáš nejdražší? Tenkrát před 12 lety jsem za celou operaci se vším všudy platila 35 tisíc Doufám že ty mentory taky něco vydrží.

Cituji mička: Doufám že ty mentory taky něco vydrží.

Tak ono je to u každého taky individuální, ale jsou nejdražší.

arrow
profile_image
anfa
od 25. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano ano to musím taky potvrdit. Bylo mi to taky řečeno od mého operatéra že jsou nejkvalitnější. Myslíte holčiny, že když ten implantát praskne že to nějak poznám bez vyšetření? Jestli to třeba bolí nebo jestli se změní tvar prsa abych to aspoň podle toho poznala že něconení v pořádku.

arrow
profile_image
perlalab
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, proč jste byly na výměně? Mně doktorka říkala, že tyto implantáty mám do konce života)))), že je není třeba měnit, jako třeba ty z dřívějších dob. Mám je letos 10 let.

arrow
profile_image
anfa
od 25. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holčiny, tak jsem byla u svého doktora po půl roce od operace a nedalo mi to, na tohle téma jsem se ho zeptala. Ptala jsem se ho jestli poznám, že se mi s implantátem něco stalo nebo tak. Říkal, že pokud by implantát prasknul tak by se mi mohl změnit tvar prsa, nebo by mi prso změklo či bylo trochu tvrdší. Říkal ale že do těch 10 ti nemusím mít vůbec strach a pak by byla nejlepší dojít si jen pro jistotu na ultrazvuk či sono. Nechci tady ale nikoho strašit, jen že mě tohle také zajímalo. Imploše můžeme mít dlouho ale doktor mi řekl, že by tak po 15 letech doporučoval výměnu, kdyby přeci se jen něco s tím stalo. Snad ta kvalita tady za tu cenu bude jak mi bylo řečeno.

arrow
profile_image
perlalab
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak už jsem v minulém příspěvku psala, před operací mi bylo řečeno, že netřeba výměny. Stejně mi to ale nedalo, protože slýchávám i opačné názory a loni jsem na plastiku hodila dotaz a bylo mi řečeno, že pokud nemám žádné problémy, nemám nic řešit. Problémy nemám, tak nic neřeším)))))A co se týče prasknutí - prý jedině kdyby došlo k poranění ostrým předmětem, jinak co se týče pádu, tlaku, nárazu, tak to je naprosto v poho.

arrow
profile_image
Trictida
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všichni,mám osobní zkušenost s prasklým implantátem McGhan.Po 4letech od operace se mi objevila vyvýšenina na vnitřní straně prsu.Při zmáčknutí to nebolelo,jen nepříjemný pocit.Chodila jsem s tím téměř rok,pak jsem konečně (mám respekt z anestezie) zašla za operatérem a za měsíc jsem již byla reoperována.Shodou okolností jsem si oba imlantáty odnesla v papírovém pytlíku s sebou-sestřička je vnutila manželovi a ten nevědouc je přijal.Ještě ten večer volali z kliniky,kam si je můžou přijet vyzvednout.Jednalo se o silikonový gel a opravdu z nich nic nevytéká.Jen při zmáčknutí jde vidět uvnitř taková rosolovitá homogenní hmota.Na můj dotaz,jak k ruptuře došlo,mi p.dr. odpověděl,že se ohnul a "prošoupal"

Cituji perlalab: jinak co se týče pádu, tlaku, nárazu, tak to je naprosto v poho.

Tak tomu bych moc nevěřila, kdysi jsem tu četla příspěvek holčiny, kterou přivřely dvěře od supermarketu a praskl jí impl. Rozhodně to mělo blíže k tlaku či nárazu než ostrému předmětu. Takže preventivní sono 1x ročně má asi svůj význam.

arrow
profile_image
perlalab
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji saluska: kterou přivřely dvěře od supermarketu a praskl jí impl.

Tak to nevím, ale od doktorky mám jiné informace. Na druhou stranu - jak by se ženy s implantáty podrobovaly mamografu? Tam to přeci je o tlaku a jakém .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené