arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pytris: Taky jsem chvilku hledala, najdeš ji na této diskuzi, str. 8

Reaguji na Pytris: ty budeš mít moc pěkná prsa. Máš pěkná i teď. Po operaci budou tady jedny z nejhezčích odhaduju

Já jsem tu velikost, holky, už pustila z hlavy. Asi fakt nemá smysl se výrazně pitvat v rozměrech, když ve výsledku jde o milimetry. Teď už jen řeším, jestli risknout vysoký profil kulatých mentorů nebo jít raději do zlaté střední. Vyfotím a taky přidám svůj hrudník, ať je to fér

přidala jsem fotku mého současného stavu..pro představu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zrz.m: Asi bych být tebou dala střední.Až nemáš mezi prsama dálnici,máš o sedm cm víc pod prsy než já.Musela bys dát víc ml abys mohla zvolit vysoký.

arrow
Neprodává v Bazaru

Přidávám foto ze současnosti...

Reaguji na KettyCh: Jaký pracovní postup zvolí? Budeš mít jen zvětšení nebo i modelaci? Umístění asi pod žlázu, že..ty tam máš solidní základ.

Reaguji na Tamara79: No právě..dálnici ani výrazné trčáky nechci. Dr. se tvářil, že minimálně 375 ml a vysoký profil. Dost mě tím šokoval a vysvětlil mi, že kdybych trvala na menších, prý bych měla kopečky zmrzliny S tímto ale musím nesouhlasit. Nepotřebuju megaprsa a té zmrzliny bych se mohla dočkat právě u vysokého profilu,ne? Chtěla jsem pěkné dvojky. Bylo mi odpovězeno, že za tu bolest ať chci trojky, dyť přece každá prý chce co největší prsa. Jsou machři, ale nutit zarytě svou představu? Blbý je, že si to prostě nedovedu představit v reálu..kdyby nám to tak mohli ukázat na nějaké simulaci, co udělá vysoký a střední a taková a maková velikost.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zrz.m: jsem na tom podobně jako ty, míry i navržená velikost, už to tu nějakou dobu řeším, stačilo by mi taky méně, ale dr. nechce pod 360.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zrz.m: Pod fascii, modelaci jsem nechtěla, kvůli jizvám. Navíc to prý není u mně ještě nutné, tak snad to dopadne....

Reaguji na bajaeda: Budu důvěřovat návrhu Dr. a současně se budu modlit, aby všechno dopadlo dobře a bez komplikací. Pokud se proberu s většíma, než jsem sama chtěla, pak mi nezbývá, než se s tím smířit. Holt už to před okolím nezatluču a půjdu s pravdou ven. Stejně očekávám, že až se to holky kolem mě dohmátnou, napřed mě pomluví a pak si to nechají udělat taky. Příklady táhnou..já budu bohužel v mém okruhu první.

arrow
profile_image
Pytris
od 4. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zrz.m: jako fakt? uvidíme, jak to dopadne. Kéž by se to povedlo. Ale to si přejeme každá.
HOLKY, je tu některá, která si nechala udělat prsa, všechno v pořádku, a po letech už jí nebavila a chtěla zase ta svoje? Nebo nevim, jak to napsat, ale přeci jenom jsou to implantáty, a nechtěli jste mít o ty prsa starost apod. Mě pořád vrtá v hlavě to, že to vlastně asi musí být už napořád. je to tak? Takový závazek, že po 15ti letech, když bude vše v poho, se to musí znovu řešit, apod. Nebo se pořád obávat, že bude nějaký problém a bude se muset reoperovat. Myslím třeba po 5ti letech. Myslim asi na kraviny a až ty prsa budu mít, tak už je nikdy nedám a po těch nulkách se mi vůbec nezasteskne. asi už blbnu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zrz.m: jojo,přesně tak, až se to moji kolegové doví, také čekám pomluvy a blbé kecy,ale budou šíleně zvědaví...haha a ženský asi taky závistivé pomluvy, přitom by to chtěly taky, klasika......

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pytris: no taky mě to napadá, co když se nezžijeme nebo tak něco? Chápu tvé úvahy.

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pytris: Reaguji na Hiberni: Reaguji na bajaeda: holky, celý život jsem neměla prsa a připadá mi, že jsou moje odjakživa a myslím, že se nemusíte bát, zvyknete si hodně rychle a to co vám teď běhá hlavou před opkou vám pak vůbec nepřijde a budete se na to dívat úplně jinak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené