Reaguji na Pytris: Mě spíš trochu vyděsil Dr.když řekl, že je to na celý život..Jasně, že jsem nepředpokládala, že si je v 50-ti letech nechám vyndat a budu mít zjizvená,vytahaná a naprosto prázdná prsa. ale jaksi jsem si neuvědomila, že při každé výměně musíš jít do větších a větších. mě je něco přes 30, takže si říkám, že snad víckrát než 2x mě reop.nepotká, ale co když bude potřeba měnit častěji? To jako budu vyschlá stárnoucí paní s balóny o objemu 800ml? Pak jsem si řekla, že lékařská věda jde tak moc dopředu, že beztak za pár let bude naprosto běžné zvětšování třeba jen kmenovými buňkami a přitom to nebude stát čtvrt mega. Pak snad nebude problém vyndat implantát a nechat si tam navalit vlastní tkáň..možná zjednodušená představa, ale určitě bude za 20 let mnohem víc možností, než je teď.

arrow
Neprodává v Bazaru

No mě je 34 a nepočítám že půjdu víckrát na výměnu,max jednou a to si sakra promyslím.

Reaguji na Tamara79: stačí, aby ti na sonu třeba za 6 let řekli,že se materiál opotřebil a že je výměna na místě a co potom..To už je opravdu napořád a téměř doživotní investování, pokud budeš chtít vypadat. Z perfektního se na horší blbě zvyká. Navíc nemáš děcka (možná ani nechceš), ale jak jsem se tu dívala,tak spousta holek šlo po dětech na úpravu..no kéž by to nebylo třeba, nebo jak říkám..budou jiné a šetrnější postupy.

arrow
Neprodává v Bazaru

No v padesáti už nepomůže ani výměna,kůže nebude tak pevná a nebudu určo chodit s mega výstřihy.Od nás má holka,teď už paní od 20ti a má je furt hezké,je ji 45.Říkala že to nepřehnala s velikostí a prsa ji neklesly.Má 350ml.No jsu na sebe zvědavá.Děti mít nebudu.

arrow
profile_image
Pytris
od 4. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zrz.m: jako vůbec mě nenapadlo, že při další op ti musí udělat větší. Asi bude záležet, jak ty prsa klesnou apod. Ale doživotní investice to asi je. A jestli bude do příští OP nějaká změna ve vědě a pro nás méně obdařené a nebo přifouknuté vymyslí něco jiného, toť otázka. Ale určitě bych na to nevsadila.

arrow
profile_image
Pytris
od 4. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: no v 50 letech? V dnešní době to nejsou vůbec žádný starci. Naopak. Není to jak dříve. Dneska 50nice a 50nící vypadají super a nemají se vůbec zač stydět a ještě rády ženy ukáží svůj pěkný výstřih a chlapi pěkné vypracované břicho. Takže já v 50ti chci pořád mít co ukázat. Rozhodně né prsa pětky. Bože jen to né.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pytris: No jasně,ale u nás je hodně žen co má silikony a ty starší šly max dvakrát a víckrát se nechystají.Pokud nejsou komplikace a prsa vypadají hezky tak není potřeba.Nedovedu si představit,že bych třeba měla jít ještě dvakrát,max jednou a přifouknout pro pevnější.A kde by nato člověk bral ty peníze,přece nebudem šetřit jen na kozy

arrow
profile_image
Pupu
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě v Olmiku řekli ž doporučují výměnu po 10 až 15 letech prsa mi platil přítel,ale taky nejsme zrovna boháči a máme dvě děti tak si říkám ted mi je 26 a nechat si v 36 udělat zase nové a pak zase..to je divný..Mentor má třeba doživotní záruku ,ale je jasné že když se s něma něco stane třeba opotřebí tak si je uhradím zase v plné taxe..bože nechci bejt plochá ani do rakve!

Ahoj slečny, tak 29. Května mám jít na op. Měřím 169, 51 kg, navrženo 350 -380 polytech. Jsem nervózní už teď. Bála jsem se aby to nebylo moc, ale jak čtu vaše názory a koukám na fotecky, tak začínám věřit ze to bude akorát.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tamara79: No v padesáti už nepomůže ani výměna,kůže nebude tak pevná a nebudu určo chodit s mega výstřihy.Od nás má holka,teď už paní od 20ti a má je furt hezké,je ji 45.Říkala že to nepřehnala s velikostí a prsa ji neklesly.Má 350ml.No jsu na sebe zvědavá.Děti mít nebudu.

V padesáti? I po šedesátce se dá vypadat dobře a nemusí se chodit zahalená od hlavy po patyAni kůže nemusí být vytahaná, prsa povislá Mega výstřihy nejsou pěkné ani ve dvaceti, ale výstřih není důvod si odpírat ani v pozdnějším věku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené