arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Claris3: Máš pěkná prsa, taky mě příjdou velká, vím, možná matoucí,ale velikost DD jak píšeš mluví za vše. S těma našima béčkama.... jinak ze začátku to musí být určo trochen šok, než si zvykneš na tu velikost, ale je pravda, že já nosím pořád pušapku, takže to beru automaticky za své a chtěla bych samo větší. Panika nastává v případě, když jí odložím...... Takže pro mě je myslím 350ml. minimum.

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hiberni: díky pro mě to právě po opce šok nebyl, spíš mi přišly malé, čekala jsem větší, pokud chceš už teď větší tak rozhodně dej aspoň těch 350ml, já teď mám obvod přesně jako jsem předtím měla v pushapce a chtěla jsem taky o něco víc...držím pěsti ať to s doktorem trefíte

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Claris3:
Take bych se rada zapojila do teto diskuse. Přesne vim jak se citiš resp.jak si se citila po opce. Ja to mela podobne. Den po opce při převazu jsem vidĕla prsa a zdĕšeni!! Jsou menši než bĕhem kojeni!! Řikala jsem si, ještĕ se vyklubou apod. Opak je pravdou. Jsem třeti mĕsic po opce a stale se zmenšuji. V řijnu jsem byla v esthe u dr kmenta na augmentaci s modelaci. Ma představa byla 280-300ml vzhledem k tomu že po dvou kojenich mi bezbylo vubec nic. Dr. Kment tvrdil že vzhledem k malemu množstvi kůže pod dvorci se mi vic jak 270 nevejde tak aby to vypadalo přirozene. Tvrdil že prsa budou znatelna. Nakonec vložil 250ml jen!! Ze začatku jsem byla spokojena. Jeden den nic a další den prsa! Ale opadly otoky a prsa se zmenšila. Dokonce podprsenky, ktere jsem použivala bĕhem kojeni jsou mi volné. Jsem nespokojena a zklamana! Tak dlouho jsem se odhodlävala, šetřila a pak je vysledek mizivy. Na fotkách prsa vypadaji vĕtší. Pokud si nevezmu podprsenku s vystuží tak prakticky v oblečeni neni vidĕt zmĕna.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jestĕ dotaz. Pokud bych se rozhodla pro výmĕnu implantatů za vĕtší kolik bych si mĕla dät. Mé míry: 165cm,54kg,78cm pod prsy. A cena adi bude stejna jako u první operace.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vkejml: Podle fotky si myslím,že už větší mít nemůžeš,máš prsa už hodně blízko u sebe.Musela bys dát extra vysoký profil aby se ti tam vešlo o pár ml víc.Doktor to měl v oku a zvolil ti široký impl.tak akorát.

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vkejml: máš krásná prsa, jako tvoje, ale chápu tě....myslím, že je mám o něco málo výraznější jak ty, protože mám 300ml a hlavně mám jen 69cm pod prsy a ty máš skoro o deset cm víc. Já o nové operaci neuvažuji, pokud ty ano musíš dát o dost víc, aby byl vůbec vidět rozdíl, holky píšou, že nejméně o 150ml a je otázka, jak by to na tobě vypadalo, zjistila jsem, že hodně záleží na původním stavu a na mírách, ne každá má dopřáno mít díky opce dost velká prsa jaká si představuje, pokud nechce mít přilepené na hrudníku dva nepřirozené balony a to já jsem nechtěla, takže těžko říct jak bych já nebo ty dopadla s víc ml....

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj..mám 400 ml a 375 ml..mrkni do galerky

arrow
profile_image
Michaluška
od 10. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Vkejml: Jestĕ dotaz. Pokud bych se rozhodla pro výmĕnu implantatů za vĕtší kolik bych si mĕla dät. Mé míry: 165cm,54kg,78cm pod prsy

Po dneštní konzultaci vím, že nezáleží ani tak na váze, výšce jak na tom, jakej máš základní materiál!Jestli máš základní prso - "kůži" už od středu nebo dál od sebe.Kde je máš v podpaží a kolik tam té kůže máš.Jsou tu holky se stejnýma mírama a mají 250ml a je to víc než dost, a jsou tu holky co mají 400ml.

arrow
profile_image
Laura303
od 14. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Vkejml: Myslím, že by jsi mohla mít větší implantát, ale bud s vysokym nebo extra vysokym profilem, ted mas stredni, ze?

arrow
profile_image
tiana
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vkejml: Prsa máš krásný,ale naprosto tě chápu,sama bych byla taky zklamanáJsi širší přes hrudník a proto se ti to opticky ztrácí. Já to taky nechápu,některým na plochý hrudník dají i 400ml a některé se i do vykojených prsou nevejde 300ml a nebo se prostě mudr.bojí dát víc.......bráno s nadsázkouMě pořád mudr.říkal,jak jsem štíhlounká a na 425ml vůbec neprotestoval a to je mám ted větší než v době kojení

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Claris3:

No me by prave stacilo cca 300-320ml,ale jak pišeš nevim jestli to bude vůbec znät,kdyz teď mám 250ml. A podstupovat znovu operaci pokud by rozdíl nebyl znát? Nevím o kolik by se prsa zvĕtšila. Zítra jdu na kontrolu k dr.tak to s ním zkusím prodiskutovat ikdyž vím předem že do toho asi nebude chtít jít.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79:

A myslíš že s extra vysokým profilem by třeba 320ml vypadalo stále přirozenĕ ane jako dva balony?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Michaluška: no a co ty teda?

arrow
Neprodává v Bazaru

Vkejml~musela bys dát alespoň 400ml abys poznala rozdíl.Ale jak jsem psala,s extra vys.profilem.Kolik ti měří mezera mezi prsy když jsi nahá.Podle fotky tak 1cm.

arrow
Neprodává v Bazaru

70Ml nepoznáš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené