arrow
profile_image
Jitka-Strak
od 28. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, asi před 10 lety jsem byla na imunologii, protože jsem byla často nemocná, našli mi v krku streptokoka, léčila jsem se s ním. To není ten problém Nyní jsem opět často nemocná, možná mě opět čeká imunol. vyšetření, ale už nevím, jak přesně probíhá. Matně si vzpomínám, že mi na ruku dají v injekci nějaké látky, čekají na výsledek (reakci) a poté mi třeba dají prášky.

Prosím vás o vysvětlení, jak to tedy probíhá, zda-li je to pořád stejné. Když mi to tedy udělá nějaký ten flíček, kdy zmizí z ruky? Zmizí vůbec? ... Ještě mě zajímá, jak je to poté s léky, kdyby mi tedy něco dali, mohou mít ty léčiva nějaké vedl. účinky? Teď docela bojuji s akné, a zvýšeným růstem chloupků, tak takhle mi to stačí, nechci další problémky ... A jak je to třeba a tloustnutím? Lze po nějakých práškách tloustnout? Abych se kdyžtak připravila a začla okupovat obchody bylo by příp. dočasné nebo po celou dobu?
Opravdu si z minulé návštěvy nic nepamatuji, tak budu ráda za každý názor, odpověď, stížnost apod.!

Pěkný den, Jitka

arrow
profile_image
haninkas
od 10. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak si myslím, že pleteš několik věcí dohromady. Na imunologii ti vezmou krev a udělají imunologický rozbor. To, co popisuješ, jsou testy alergických reakcí na konkrétní látky. Ten ti samozřejmě také můžou udělat. Streptokoka v krku zjistí ale pouze výtěrem.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

To co popisuješ že Ti dělali je test alergií a ten "flíček" pak velmi brzy zmizí. kromě toho Ti na imunologii udělají kompletní rozbor krve (to, co potřebují, aby zjistili, jak funguje Tvá imunita), výtěr z nosu a krku a někdy také spirometrické vyšetření funkčnosti plic.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené