arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jedu na hory, kde nemám možnost připojení. Potřebovala bych se tam ale připojit. Našla jsem u o2 atp., že si můžu koupit usb a do toho dám tu simku a zaplatim určitou částku, jenže všechno je to na smlouvu... Já bych potřebovala, abych se připojila jen na těch pár dní a pak už to zase třeba rok nevyužiju, takže se mi nechce platit paušál a ani kupovat drahé usb... Je vůbec možné nějak notebook připojit bez toho? Nevíte někdo jak?

můžeš se připojit přes mobil - použíješ ho jako modem a tam si určitě můžeš koupit internet jen na jeden den, nebo na určité datové toky.. jen to nebude nijak závratně rychlé..

arrow
profile_image
Werůů
od 24. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

u O2 mají nabídku internetu jen na pár dní.. kdyžtak se jdi zeptat do prodejny tam ti poradi

Já takle využívám internet v mobilu od vodafonu je to za 17kc na den... driv jsem se pripojovala take od vodafonu ze sem telefon pouzila jako modem a jela net na notasy, ale ted je treba zaplatit rovnou celý měsíc, dřív šlo jen pár dní. Jinak i t-mobile, má nabídky...

my jsme měli net normálně na dobíjecí sim od vodafone , je to tedy na měsíc a za 500 kč ... ale zase je to bez smlouvy a máš to rychlé jako normální internet do notebooku

arrow
profile_image
Cassidy_
od 27. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Může někdo přesněě napsat, jak funguje to využívání netu v mobilu? Mám v mobilu od Vodafone Internet naplno a jak ho nastavím jako modem? Někde v počítači nebo v mobilu?

arrow
profile_image
Morgan le Fay
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hambala: že si můžu koupit usb a do toho dám tu simku a zaplatim určitou částku, jenže všechno je to na smlouvu.

USB modem se dá koupit mnohem levněji třeba na aukru. Pokud nemáš mobil který se dá použít jako modem, tak je to asi nejlepší řešení. Ale předem si zjisti jaké je v tom místě kam pojedeš pokrytí. Někde není vůbec signál, anebo je tam jenom GPRS/EDGE, což je hodně pomalé.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené