T_e_a

arrow
Neprodává v Bazaru

No jo, vlk taky sliboval. A já tady bych mohl vyprávět!

Tak jen krátce, abych nedělal vlny. Ono je to moc těžké říct, taková a taková se mi líbí. Někdy může být kráska, že člověk zírá, pak otevře pusu a člověk musí utéct! Teď nemyslím zápach z pusy!

Prostě nesmí být hloupá a měla být mít "cici a mici"! Přeložte si to sami!

A konkrétně? To víte, jsem jen pouhý flájboj - pobíječ much Éda, tak si moc nemůžu vyskakovat, téměř vůbec!

Mr_Spock
No to bych se divila kdyby Ty jsi jednou odpověděl přímo bez okolní šlehačky že

arrow
profile_image
Sweety
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"cici a mici" - tak to má každá žena..hm... tos toho moc neprozradil

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Ellodin: No to bych se divila kdyby Ty jsi jednou odpověděl přímo bez okolní šlehačky že

Cituji Sweety: "cici a mici" - tak to má každá žena..hm... tos toho moc neprozradi

Zkusím odpovědět oběma najednou a raději příkladem. Jednou jsem měl kamarádku, která měla ňadra velikosti cca "D", tvaru plného liščího čumáku, pevné jako moje stehno (a to je pevné ), podotýkám že neupravované. Naprostá většina holek takové nemá, ale to přeci neznamená, že když jsou různě dalece od ideálu, tak je zavrhnu!

Takže když nějakou uvidím, tak si řeknu ANO, ano, hmm, ne, NE a nebo jen dupot nohou jak budu utíkat! )

arrow
profile_image
Sweety
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

..tak to se Ti povedlo!

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji holky, ale já jsem o sobě neměla nikdy moc dobré mínění.

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aysel:

Jste nádherná dvojice, ty jsi strašná kočka i tvůj partner!

Mně osobně se líbí tmavovlasí muži, s tmavýma očima a trochu opálení, prostě jižanské typy. Sama jsem také spíše tmavá, a také jsem si podle svého vkusu vždy podvědomě vybírala partnery. Přitahují mě taky muži hodní a ochotní - kdežto spousta mých kamarádek má radši muže "nedostupné" a "namistrované".

Cituji Tanja77: Jste nádherná dvojice, ty jsi strašná kočka i tvůj partner!

děkuji

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No jak tak čtu, snad všechny bychom chtěli tmavého, vysokého, charizmatického Já se též přidávám,ale těch je málo "Ulovila" jsem 188 cm, sporťák, modrá očička, tmavé vlasy, bradka a co mu teda opravdu závidím, tak heboučkou, sametovou a vždy opálenou pleť. Taky chci Navíc je stráááášně hodný, milý, má mě nejradši na světě a proto ho nedám ani za milion!

Cituji Mirka M: Podle mě by se k němu hodila nějaká krásnější slečna

Taková krásná nevěsta, nevěřím že by ten tvůj chtěl měnit

Ellodine: Strašně se mi jako pár líbíte, navíc ty jsi opravdu moc pěkná ženská

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Také se přidám Mezi můj ideál a mého partnera mohu dát klidně rovnítko. To znamená opálený (celoročně, lump jeden!), tmavě hnědé vlasy, hnědo-zelené oči, spíš vyšší a atletické postavy, sportovec (dříve závodní cyklista, teď už, jak říká, jen turista ), inteligentní, vzdělaný, hodný, milý, sympatický. Na nic si nehraje - žádný namachrovaný frajírek (i když by měl na co), ale zároveň zdravě sebevědomý. Umí vše zařídit, vybruslit z každé situace. Dala bych vám sem fotku, ale asi by mě uškrtil . A ještě byste se mi o něj popraly Pokud byste se zeptali mého přítele na jeho ideál, popíše vám mě a za to jsem moc ráda - našli jsme jeden druhého a jsme moc šťastni On je ten můj "jižan" a já jeho víla ze severu, jak říká

Jinak já také nejsem na typické hezounky, z chlapa musí něco vyzařovat. Musí to být opravdu chlap s velkým CH, žádná slečinka.

Mám ráda sportovně-elegantní oblečení, milý, rošťácký úsměv, jemné ruce, příjemnou, nevtíravou vůni, smsky bez hrubek, hluboký hlas, voňavé vlasy. Nesnáším náušnice, úsměv ála padněte ze mě na kolena, přiliš nagelované vlasy, špinavé uši a nehty, drahé auto, kterým si dotyčný léčí ego, mastné dlouhé vlasy.
Potřebuji, aby mi byl chlap oporou, postaral se o mě (nemyslím finančně) a postavil se za mě, když je potřeba.

A možná mě ještě neco napadne (a to si pište, že ano

Tak já s přidávám k tmavovlasým, tmavookým a vysokým mužům. Přítel, se kterým jsem strávila 3 roky života takový byl (krom výšky), ale ztroskotalo to na jeho povaze - musela jsem se o sebe za každých okolností postarat sama o sebe i o něj, nejlépe kolem něj skákat, ale nějaké impulsy z druhé strany nepřicházely, a to byl o 7 let starší. Následoval zájem o dlouholetého kamaráda - opět tmavovlasý, tmavooký, vysoký - opět zklamání, kdy mě tak trošku využil a odložil na vedlejší kolej, naštěstí tohle nebyl vztah. A teď jsem se sice vysokým, ale modrookým, špinavým blonďákem, šťastná asi jako nikdy jindy, hýčká mě - na to jsem absolutně nebyla zvyklá, hodný, pozorný, zajímá se o to co dělám a váží si mě. Takže holky, nároky na vzhled jsou sice fajn, ale někdy to prostě nestačí. Když se sejde náš vysněný vzhled a skvělá povaha je to super, ale někdy to přijde jako blesk z čistého nebe a holka, která je na tmavé kluky se zamiluje do albína a naopak Určitě je tady hodně slečen, které ví, o čem mluvím

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji ivovyto: A teď jsem se sice vysokým, ale modrookým, špinavým blonďákem, šťastná asi jako nikdy jindy

Je to fešák a hlavně vypadá moc sympaticky!

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak se přidám, líbili se mi v životě všemožní chlapi, Teď už to tak neřeším, ale vždycky jsem byla na tmavší typy, blonďáci až na jednoho kamaráda, který byl gay - se mi nikdy moc nelíbili. Líbí se mi spíš takový jakoby drsňáci - momentálně z herců Gary Dourdan ( Kriminálka Las Vegas)- to mi nikdo nevymluví, to je prostě kus chlapa a doma mám/měla jsem/mám (hroznej maglajs ) jeho - přesně můj typ (jen kdyby to s tou povahou tak nehaprovalo : Dávám na chvíli, pak smažu. M

Tak mě se líbí vysocí,tmavovlasí,tmavoocí muži a takového mám doma. Jednou jsem měla blonďáka,dokážu říct,že byl hezkej,ale já se přes to prostě nepřenesu. Po 14ti dnech se mi začalo dělat trochu špatně,když jsem s ním měla jít do postele,pak už to bylo nepřekonatelné. Takže ikdyž vidím pěkného blonďáka,nechodila bych s ním. Nezvládla bych to ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené