Měla jsem období, kdy jsem chodila na barvu každý měsíc, později tak jednou za dva měsíce. Jak často se doporučuje barvit vlasy?

já si je nechávám barvit každej měsíc, jsem typ člověka, co potřebuje změnu, takže bych s jednou barvou na hlavě nevydržela dýl

arrow
profile_image
Kačenka28
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Enchi - tak to opravdu nevím jak často se mají barvit vlasy, ale já si osobně myslím, že odstup mezi jednotlivými barveními byl měl být alespoň4-6 týdnů.

Já chodím na melír jednou za dva měsíce. Vzhledem k tomu že melírem se vlasy víc ničí než jen barvou,tak se snažím ten dvouměsíční rozestup dodržovat

arrow
profile_image
caramel
od 20. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

suflatko
Koukala jsem k tobě do alba a přijde mi že si barvou dost vlasy ničíš, podle fotky bych to typla na jemné řídké vlásky, kterým častíé barvení neprospívá.

caramel
zničila jsem si je melírkem. Kterej si už nenechávám dávat a vlásky musej pomalu odrůst. Jinak si nemyslím, že tmavou barvou se dají zničit

caramel
jinak pro upřesnění, nenechávám si dávat vyloženě každej měsíc barvu.... spíše to střídám se šamponama, či barevnejma tužidlama, který mi vydrží tak těch 14 dní

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

suflatko
Každá barva má v sobě peroxid, tmavá také.

vega
no ale nemá ho tolik, jako zesvětlovač

Barva by se neměla aplikovat častěji,než po 4-5 týdnech,záleží,jak moc je vidět odrost.U melírku tak po těch dvou měs.,ale některé zákaznice vyžadují po měsíci,necítí se s odrostem,musí se ale vyplést stejné pramínky,jako minule a barvit striktně jen odrost.Je to drbačka,ale neničí se délky opakovaným zesvětlováním.
Já se barvím jednou za dva-tři měsíce,jak se mi chce,mezi tím si dávám barvící regenerační pěnu Color Gloss od Schwarzkopf.Mám tmavé popelavé,barvím se na čokoládovou.

medvidek
No to je fakt, ten odrost mě taky někdy pěkně štve,ale zase si nechci uplně zničit vlasy,tak to raději vydržím

Tuhle se mě jedna paní ptala,jestli nemám nějakej recept proti šedivění vlasůto bych asi byla někde jinde a hlavně "za vodou"

arrow
profile_image
kosi
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

medvidek
Ahoj nemohla by si hodiť foto, ako vypadá tvoja čokoládová? Ja som si ju teraz nedávno dala a mala som vlasy červené

kosi
Uá,tak to bude problém,neumím toale určo není červená.Je to taková studená hnědá.To sis koupila v drogerce,nebo míchala kadeřnice?

Barvení tamvými odstíny neničí vlasy tolik jako barvení světlými tóny a melírem Tmavé barvy se míchají se slabším peroxidem 3%(i slabší) a 6%, světlé odstíny většinou 9% a melír 9% ,12% plus půspbení tepla alobalem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené