arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky

Nechávám odrůstat blond barvu a chci svou původní "myší" světlou hnědou. Před začátkem odrůstání jsem to ještě zkoušela přebarvit, na podobnou hnědou, ale samozřejmě už se mi barva z blond vlasů vymyla. Podle kadeřnice v těch blond vlasech nemám už žádné pigmenty. Teď už mám odrost 4 cm a přijdu si jako exot. Kdykoli jdu v drogerce kolem barev, nejradši bych barvu koupila a nabarvila to, ale zatím se držím.

Zajímalo by mě, jestli je někdo v podobném stádiu jak já, jestli se držíte a nebarvíte. Jak reaguje Vaše okolí (jestli reaguje)?

arrow
profile_image
pilotka
od 9. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, byla jsem na tom stejně. Zdá se to, ale ono to uběhne a brzy budeš mít svoji barvu. Jak máš prosím tě dlouhé vlasy?

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pilotka: Jak máš prosím tě dlouhé vlasy?

Vyfoukané pod lopatky Vlasy se mi vlní, takže když nefoukám jsou trochu kratší Hlavně je mám docela husté, takže kdybych hodně zkrátila vypadám jak tydýt

Ale jsem ráda, že se ozval někdo, kdo to zvládnul Kamarádky na mne teď koukají docela soucitně

arrow
profile_image
BabyDoll03
od 13. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem zažila takový proces odrůstání, ale asi to nebylo tak viditelné jako u tebe - já jsem měla nabarvené černé a odrůstaly hnědé.. Nakonec jsem to vydržela až do konce a 3 roky si vlasy nebarvila, pak mě ta barva začala nudit a připadaly mi moje pravé vlasy takové mdlé a bez lesku, tak jsem si je opět nabarvila na černo

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Cindova:
Ahoj kočko ,

já jsem v únoru šla na přebarvení z blond do hnědé. A kadeřnice mi také říkala, že se barva hned vymyje, že ten vlas je jakoby „nahatý“ ( takhle doslova mi to řekla ).
No samozřejmě, že se hned vymyla - asi měsíc jsem se pravidelně koupala v čokoládově hnědé vodě . Akorát, že jsem udělala obrovskou chybu a hned ten den jsem začala litovat, že jsem blond opustila takže na přebarvení jsem nešla a teď mám barvu vyloženě odpornou. Vlasy takové vysušené .....Ale chci se vrátit do blond tak to nemá cenu. Vím, že v tom vypadám šíleně, ale lidi ignoruju.

Jinak kamarádka řešila stejnou situaci jako ty. Také si nechávala blond odrůst na původní barvu. Jednou se jí nějaký 14 letý holky na zastávce smály, že vypadá hrozně ( no holky byly modelky - žluté vlasy, sice minimální odrost, ale barva děs, oranžový make-up, metrové gelové nehty takže tak) a když už se smály, ukazovaly si na ní a šuškaly asi 5 minut tak je seřvala tak, že na to mladé lady asi dlouho nezapomněly . Což samozřejmě není dobrá rada jen info jak to řeší moje kamarádka.
A pokud by na Tebe okolí nějak reagovalo tak doporučuji ignoraci. Atˇsi nejdřív zametou před svým prahem . Určitě jsi krásná holky a máš spoustu jiných kvalit než jsou dorůstající vlásky.
Jinak přeji pevnou vůli, vím jak je to těžké

arrow
Neprodává v Bazaru

taky jsem to měla přesně jako to píšeš, nechávala jsem si odrůst husté blonďaté melíry, takže to bylo skoro jako barva. Já jsem teda na to švihla hnědou hennu, to ty vlasy trošku sjednotilo a přitom to bylo přírodní a ty vlasy po tom byly hezký.

Chce to prostě jen vydržet. Nebo si zkus zajít do kadeřnictví, aby ti hlavu nabarvily na tvou původní barvu vlasů a nebude rozdíl tak markantní.

arrow
profile_image
pilotka
od 9. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Cindova:
Tak to jsem šla ze stejné délky jako ty, u mně to začalo tak, že jsem neměla čas na kadeřníka. Chodila jsem k němu na melíry a pak mi to půl roku nevyšlo no a koukla jsem na vlasy jakej odrost, pak jsem byla doma nezaměstnaná, tak si říkám to je jedno, až půjdu do práce nabarvím to a nakonec jsem zjistila, že nejlepší bude je to nechat odrůsta a už žádnej melír, tak jsem je o něco víc zkrátila (dvě noci jsem z toho nespala) ale ted už dobrý jen zrovna včera jsem založila téma o přelivech, ale už mně to zase opustilo a zůstanu u přírodní barvy.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji BabyDoll03: připadaly mi moje pravé vlasy takové mdlé a bez lesku, tak jsem si je opět nabarvila na černo

Nedivím se, taky si právě nechávám vlasy odrůstat, že mě blond nudí Tak snad až budu mít svoje "přírodní" zdravé vlasy, sáhnu maximálně po profi přelivu Ale to je ještě dlouhá cesta

Cituji Gogelka17: Vlasy takové vysušené

To jsem právě měla při barvení blond, teď jak vlasy neterorizuju a dopřávám jim velkou regeneraci, tak je to mnohem lepší

Cituji Gogelka17: Jinak kamarádka řešila stejnou situaci jako ty.

Mě se naštěstí zatím nic takového nestalo, a doufám že ani nestane. Ale těžkou hlavu bych si z toho nedělala. Spíš se to teď každému snažím jen tak mimo řečí říct, třeba přítelově mamce, když jsem to řekla, tak bylo vidět že má pohled: "Tak proto máš tak hrozný odrosty, to se mi ulevilo" A díky za podporu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Cindova:

Já jsem si teď koupila dětský šampon a masku od Bed Head a už je to také o malinko lepší, ale žádná sláva, ono je to i tím, že ta barva se vymyla, prosvítá tam ta blond a vlasy nemají proč zářit . Ty blond byly takové plnější života, ale zase jsem nebyla blondýna dlouhou dobu

To se Ti snad nestane, a ono to od takových kráčmer ani neurazí, ona je ale cholerik a vyloženě je alergická na tyto typy takže to ji asi povzbudilo, i když mě vedle ní bylo pěkně trapně . A vůbec nemáš zač ))))

Cituji Cindova: Tak proto máš tak hrozný odrosty

Jsi statečná,že na léto,kdy všichni nosí vlasy volně a je to extra vidět budeš mít odrosty,držím palce ať vydržíš.

Reaguji na Cindova: Nevím jak to máš s nošením ozdob v hlavě, jestli pracuješ nebo ne.
Ale dá se to celkem maskovat širší čelenkou a pak si dát vlasy vzadu do culíku. Řeším to tak, když mám odrosty, než jdu na melír. Je spousta čelenek ve všech barvách - nebo si popřípadě vybrat nějakou neutrální. Pak když už by to bylo v půlce hlavy, tak to řešit třeba šátkem (zakrýt hlavně tu přelomovou čáru). Nebo dát pak vlasy dodrdolu, ať nejdou tolik vidět ty rozpuštěné a dát zase do hlavy třeba šátek-čelenku na ten přechod. Hlavně asi musíš vydržet.
Taky držím palce, protože já bych to nevydržela, ale hlavně pro to, že už mám ve vlasech šediny a to vypadá fakt hnusně.

Mám hustý blond melír a už delší dobu si nechávám odrůstat spodní vlasy. Postupně těch melírovaných vlasů ubírám a momentálně mám kolem pěšinky asi tři řady nahusto promelírované, vlasy vespod si vesele odrůstají. Nikdo nic nepozná a až spodní vlasy kompletně odrostou, pokud si to to teda nerozmyslím a nenechám je taky promelírovat, tak jen přehodím pěšinku a budu mít zpět svoji přírodní barvu.

arrow
profile_image
im4fun
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jo tak odrůstání barvy taky zrovna řeším ale naštěstí mi to odrůstá z hnědé na hnědou (takovou tu plavou nebo jak to definovat) takže to není tak hrozný. Navíc to vyřeším tak, že si tam budu nechávat dávat přeliv ve svojí barvě, tak se to bude postupně vymývat a odrůstat. No příští týden jdu na první přeliv, tak doufám, že odstín trefí, jinak trefim já je tak přeju hodně trpělivosti

arrow
profile_image
im4fun
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Jitul: tak to je dokonale vymakaný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené