arrow
profile_image
B.bbbb
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myju si vlasy každý den a kadeřnice mi řekla, že pokud chci předejít zažloutnutí melírů, mám si obden dávat i Silver. Koupila jsem si ten od Swiss O.Par a na něm píší, že se má nechat ve vlasech minutu. To mi ale i kadeřnice řekla, že je to blbost, ať ho tam nechám tak 5 - 10. Ovšem ani po těch 10ti jsem nějaký velký rozdíl neviděla. Můžu si vlasy opláchnout třeba až po 20ti minutách? Nevysuší mi moc vlasy?

A co to takhle zkusit třeba na jednom prameni? Nechat ho tam např. těch 20 min. a pak smýt, abys viděla, jak by to dopadlo, kdybys dala na celou hlavu?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já používám silver od L´orealu a musím říct, že když to tam nechám víc jak minutu mají vlasy jemně fialový nádech Takže to tam nechávám vždycky jen půl minutky a melír je krásný...

L´Oreal jsem měla. Přijde mi dost silný, agresivní, vlasy jsem po něm měla až šedé, taktéž někdy s nádechem do fialova. Taky používám Silver od Swiss o´Par, ale nechávám ho ve vlasech působit 15 - 20 minut a výsledek - fotky v mé galerii. Aby Silver nevysušoval vlasy, je dobré do vlasů nejprve nanést nějaký šampon pro suché vlasy (používám L´Oreal Profess. - Intense Repair) a teprve na něj nanést ten fialový Silver, vlasy zabalit do igelitu a 15 - 20 minut nechat působit. Mi to takhle vyhovuje nejvíc!

dej na rady kadeřnice, ale nečekej, že rozdíl uvidíš hned, to až po pár umytích

Tak výsledek neuvidíš po jednom umytí, sice jak u kterého šamponu, já měla jeden levnejší a tam jsem nc nepoznala, pak od kadeřníka dražší a po jednom umytí mi dve kamosky rekly, jestli jsem nebyla na melíru mám tam 3-5 min

arrow
profile_image
zezyy
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já používám silver od Matrixu. Nechávám ho tam tak 5-10 minut, ale hlavně si ho dávám tak 1 za 14 dní někdy týden a úplně to stačí používat ho obden musí být strašná zátěž na vlasy, to bych nedělala

arrow
Neprodává v Bazaru

taky mám swiss o par a vysledek sem zaznamenala až tak po 6ti umytí ním

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zrovna v týdnu jsem tohle řešila se svojí kadeřnicí, protože na omlázku koluje hodně názorů. Říká, že se má vždy nechat tu dobu, jaká je napsána na obalu, max. však 3 minuty, jinak to prostě jde do fialova, kovova, modra, šeda (podle značky šamponu). Z dálky to prý není vidět, ale přesně pozná holky, co to tam plácají 15 min. Já dávám každé druhé, třetí mytí, na 1-3 minutky a mám krásný studený odstín. Používám Schwarzkopf Bonacure.

arrow
profile_image
dedelolita
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nechala bych si to meximálně 5 minut. Kamarádka si ho nechávala 20 a po týdnu měla z blond melírů šedé vlasy. Musím říct že to vypadalo dost děsivě

Používám Swiss a to každé třetí mytí....Nechávám působit tak max. 3 minutky, nechce se mně déle čekat jednou jsem to ,vydržela, a musím říct, že se mně to ani nelíbilo...bylo to moc studené..

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji B.bbbb: Ovšem ani po těch 10ti jsem nějaký velký rozdíl neviděla.

Mám taky od Swiss o´Par a ani po těch 20 minutách nevidím rozdíl. Tak nevím, v čem je chyba Jeden čas jsem ho teda používala ob mytí asi na 10 minut a cca po 5 umytích byl rozdíl vidět, ale ta barva byla spíš do šediva.

arrow
profile_image
B.bbbb
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak kdybych si jím hlavu umyla jednou, tak to sem ani nepíšu, to mi řekla i kadeřnice, že až tak po třetím bych to mohla vidět Každopádně teď jsem ho tam nechala 20 minut a do něj trochu hydratačního od syossu a dobrý, krásně mi to vlasy vybělilo, teď ještě za jak dlouho mi je odrasí )

Cituji dedelolita: Kamarádka si ho nechávala 20 a po týdnu měla z blond melírů šedé vlasy.

Já Silver šampony používám zhruba 4 roky a šedivěly mi vlasy jen po L´Orealu - ten byl vážně moc agresivní, po Swissu mám vlasy hdoně do bíla a melír vždy vypadá jako čerstvě udělaný. Nic mi nešediví, ale když tento Silver 14 dnů nepoužiju, melír mi žloutne, jakoby až zrzaví. Ten Swiss je podle mě slabý a pokud chci mít melír jako čerstvě udělaný, 15 - 20 minut ho na vlasech musím mít.

Reaguji na Catyy:
Tu mou 3. fotku si zvětšete (klikněte na ni), vypadá líp!

Tento Silver já za sebe mohu jen a jen doporučit ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené