arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, zajímá mne, jak dlouho vám trvalo, než zmizelo bříško po císařském řezu? Jsem pár dní po a zarazilo mě, že bříško je jak ve čtvrtém měsíci. Sport je prý povolen nejdříve po měsíci, ale chci se zeptat, zda jste například břicho nějak stahovaly či spaly na břiše, jak se to radilo dříve po klasickém porodu nebo vám pomohly nějaké jiné triky? Případně za jak dlouho jste začaly se sportem a zda měl viditelný efekt.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bohužel nemůžeš očekávat, že břicho, které se 9 měsíců roztahovalo, bude za týden jak ze žurnálu. Spát na břiše určitě ano, to podporuje zavinování dělohy, taky nezapomínej na cviky pro posílení pánevního dna a masírovat jizvu. Já jsem po šestinedělí začala s jemnější jógou, a jak jsem sílila, postupně jsem přidávala cvičení a po asi čtyřech měsících po porodu jsem břicho neměla žádné. Ze začátku nedělej cviky na přímé břišní svaly, jinak si způsobíš diastázu neboli rozestup břišní stěny, musí se to pak řešit operativně. Hlavně tomu dej čas, na ladění formy máš celý zbytek života

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je pravda, že sestřička něco takového říkala, že se povídá, že břicho se dává do kupy přibližně tak dlouho, jak byla žena těhotná. Mně právě zajímalo jestli se to třeba někomu nepovedlo dát cvičením apod. do kupy dříve. Já teda normálně na břiše vůbec nespím, zkoušela jsem si pod něj dát polštář tak, aby nebyl na jizvě. Ale po chvilce jsem toho musela nechat, bylo to nepříjemné. Každopádně díky za odpověď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené