arrow
profile_image
helenkaa
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přemýšlím o zvětšení prsou, ale pořád ještě nejsem na 100% rozhodnutá. Bude to zní asi hloupě, ale nejvíc se bojím toho, jak budu snášet narkózu. Nesnáším totiž zvracení. Jak jste na tom byly vy? Četla jsem taky, že existují nějaký léky, které tyto příznaky zmírňují.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

helenkaa
Ahoj Byla jsem v narkoze přes 3 hodiny (nemám zvětšení, ale mamaplastiku, takže delší narkoza) a naprosto v pohodě. Nebylo mi vůbec nic, žádná nevolnost, žádné zvracení. Už 3 hodiny po operaci jsem baštila i pila. Je tedy pravda, že je bezpodmíněčně nutné dodržet předoperační instrukce, tj. nejíst, nepít a nekouřit...to má určitě vliv. A taktéž závisí jaký typ narkozy anesteziolog použije, existují takové co jsou k tělu šetrnější.

arrow
profile_image
Essence
od 30. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem neměla s narkózou taky žádný problém. Normálně už jsem ten den snědla večeři. Taky jsem měla strach ze zvracení, ale naštěstí se nekonalo, ani žádná nevolnost nebo něco podobného. Ale předoperační instrukce jsem taky dodržovala pečlivě.

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

helenkaa
Ahoj, já měla úplně stejné obavy. A po operaci mi špatně nebylo. Je ale pravda, že je to záležitost hodně individuální. Říkal mi pan doktor, že je to jako s pitím a kocovinou. Někdo je taky druhý den po pařbě šuhaj a jiný proleží dva dny.
Co se týká léků na zmírnění pooperační nevolnosti, určitě existují. Z rozhovoru s mým anesteziologem jsem ale pochopila, že u nich na klinice se dávají, až když se nevolnost projeví a rychle neodezní.

arrow
profile_image
andre
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já zvracelááá fuj...to probuzení bylo děsné...ale všechno se dá přežít.)

arrow
profile_image
helenkaa
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za odpověď. Trošku jsi mě uklidnila. Asi je to zvláštní, bolesti se ani tak nebojím, to přežiju, jen si říkám, aby mi bylo dobře. Navíc mám nízký tlak a pouhých 45 kilo.

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teda ne že by to mělo být pravidlo, že kdo nezvrací po alkoholu, nebude zvracet ani po narkóze, tak jsem to nemyslela. Spíš fakt že to záleží na spoustě věcí. Navíc si myslím, že když se doktorovi svěříš, že z nevolnosti máš strach, tak tě anesteziolog bude šetřit Taky není v jejich zájmu, aby jim tam člověk prozvracel celé dny, že jo.

arrow
profile_image
helenkaa
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Selene: Já jim to určitě řeknu. Kdybych měla jistotu, že mi bude dobře, tak neváhám a jdu do toho. Za dva týdny jdu na konzultaci, tak se na všechno zeptám.

arrow
profile_image
panika
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem už hodněkrát pod narkozou, stačí se jen domluvit s anesteziologem. Mě dokonce dal i něco na uklidnění těsně než mě vzaly na sál. Stačí se jen nebát zeptat a nenechat se odbýt, existuje už víc druhů narkoz

helenkaa
Me bylo opravdu hodne spatne jeste cely druhy den po. Tak jsem to pri dalsi narkoze rekla doktorovi a on mi rekl, ze az budu na sale, tak na to mam upozornit anesteziologa, ze mi ty plyny nejak namicha a opravdu jsem pak zvracela jen jedenkrat a trosku. Pri posledni narkoze jsem to zase rekla a dali mi neco do kapacky (snad Zofran ci neco podobneho, dava se to pacientum pri chemoterapii), ale to ti asi nedaji tak preventivne pokud nemas k te extremni nevolnosti sklony, ono to pro telo taky urcite neni nic moc dobreho, ale ty plyny ti urcite nejak namixuje, kdyz se s nim domluvis. Lina huba, hole nestesti, za zeptani nic nedas.

Nekdy se dava i ta pripravka pred,jeste na pokoji, nez jdes na sal, to te oblbne a pak uz ti je vsechno celkem jedno. Ja tohle teda nedostala, nikdy jsem nijak nervozni pred operaci nebyla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem teda prodělala několik narkóz a ta poslední v Sanusu byla dokonalá asi proto,že byla zaplacená.Mám dělanou klenbu na obou ploskách chodidel a 6 narkóz v rozmezí 3 let.Jednou jsem dokonce cítila i bolest.Mockrát mě nemohli napíchnout žílu.Při jedné operaci jsem dokonce měla 5 vpichů a narkózu až zvrchu dlaně v tom Véčku,tam to bolelo děsně.Jednou mi jí píchali v sedě,protože mě nechali hodinu mrznout v přísálí ,tak se asi žíly schovaly.V Sanusu mi dali tabletku už večer,ráno při probuzení,těsně před operací a to už mě vezli a bylo mi fajn.Nechápu ani,kdy mi narkózu píchli, protože jsem si jen přelezla v tom okýnku na prkno a už si nic nepamatuju.Ale potom to bylo fuj.Lítal mi tlak takovým způsobem, že jsem vegetila na JIPce 24 hodin a stále do mě pumpovali kapačky.Ale už druhý den o 100% líp.No při probuzení jsem si jen řekla,když sis to ty blbko vymyslela, tak trp.A tak jsem bez řečí trpěla. Teď už se tomu směju a šla bych klidně znovu.Jsem téměř 5 týdnů po augumentaci a jako bych nikde nebyla.

Janis68
Já jsem teda prodělala několik narkóz a ta poslední v Sanusu byla dokonalá asi proto,že byla zaplacená
já mám taky za sebou dost narkóz a z toho 2 ze sanusu. Nemyslím si, že by ty ze Sanusu byly supre pro to že byly zaplacené, ale pro to, že mají asi hodně šetronou narkozu. Já šla na opku v 17:45 a ve 20:45 jsem už večeřela na pokoji. Žádný problém, je velká rozdíl mezi narkózama, taky jsem měla i epidurál a ten neměl chybu, je to ještě lepší.

arrow
Neprodává v Bazaru

Atanera
No vždyť já vím, to jsem napsala z legrace. Ale asi to všechno a hlavně ten jiný přístup v Sanusu byl pro mě šok. To prostě ve státní nemocnici není.

arrow
Neprodává v Bazaru

hanalba
Tobě dělali zároveň s augmentací i liposukci?
Dělali,já si o to požádala lékaře na sále před operací,když mě maloval prsa.Tak mě hned namaloval i nohy.Ona to byla spíš minilipka.
hanalba
A kterých částí těla
Boky - velikost asi o průměru 20cm,to je vidět přesně na foto v galerce
vnitřky nohou od p.... do poloviny stehen cca 5x25cm.Fotku jsem tam nedala protože jsem tam úpně nahá.
hanalba
A na které klinice a u koho jsi byla
Sanus, Hradec Králové,Mudr.Remeš
hanalba
A tvé pocity
Prsa děsný,bolest přehlušila tu liposukci, což jsem vítala.Děsný modřiny obrovských rozměrů přetrvávající víc než měsíc.Nyní už cajk.
Nejhorší je pro mě to prádlo, jsem v něm děsně narvaná a ještě to všechno dostat do kalhot a sedět v tom v práci.Jít na lipku v létě, tak to nepřežiju.Rekonvalescence po lipce jsem se dnes na kontrole dověděla je cca půl roku. Cvičením natékají nohy ,do solárka nemůžu půl roku.Mohou se udělat bílé fleky.Ale to je fuk já stejně ještě 2 měsíce nemůžu vůbec nic. Jsem 5 týdnů po peraci.

arrow
profile_image
hanalba
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janis, děkuju za vyčerpávající odp. No, jak to tak čtu - nevím jestli do toho půjdu. U mě by to byla určitě větší oblast, a nejen nohy. Ale neztrácím naději - dnes jsem poslala fotky do Medicomu, primář prý se mrkne a písne, co by se s tím dalo dělat. Jestli liposukce nebo jen moc kůže... a hlavně kde. Myslím, že co bych já chtěla, mi stejně naráz neudělají. Ale neva, tak postupně. Jsem jak na trní, než se ozvou...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené