Ahojky, chtěla jsem založit toto téma, z důvodů že o tomto doktorovi toho zde moc není. Kdo se chystá k němu , může se podělit. Já jdu na konzultaci 29.4. tak jsem zvědavá.

Tak toto téma se mi zrovna taky hodí...já jsem byla na konzultaci kvuli modelaci a bohužel jsem dost zklamaná,vůbec mě nepřesvědčilMám hodně informací z netu,tak jsem se nemusela na nic ptát,ale sám mi to všechno tak nějak stroze odříkal.Bohužel mám porovnání s dr.Kufou a musím říct-dost rozdílNevím,jestli je to tím,že Kufa byl soukromý plastik,ale u Janečka jsem byla v nemocnici Krajské-tzn.zaměstnanec.Vím,že je docela vychvalován,že je šikovnej,ale nějak jsem ztratila důvěru.Navíc pokud jsem objednaná na 9 hod tak nevím proč mám 1 a 1/2 hod čekat.Má dobré ceny,ale zvažuju,že radši 10tis přidám a budu si jistá,že budu spokojená.Mám u něj termín,ale nejspíš to zruším.

dívala jsem se na hodnocení www.znamylekař-je teda docela dost vychvalován,je to asi všechno subjektivní,tak já teda nevím,ach jo...

Petronela
záleží asi o jaký výkon jde, já třeba neznám nikoho komu dělal prsa, ale liposukce umí.

Já právě znám komu dělal tady z omlázka a fakt udělal pěkný...mám to doporučený tak nevim...jsem zvědavá na konzultaci a uvidím. Ta cena je fakt dobrá, a viděla jsem fotky té holčiny co u něj byla a prsa fakt nádherný...takže si myslím že šikovnej je určitě. Toho se nebojím, ale uvidím jak na mě zapůsobí při konzultaci, byla jsem objednaná na konzulatci do brna k Polákovi a to jsem teda zrušila.. ale chci jít jetšě k Šormovi do Pardubic, chystám zítra že si tam zavolám. Tak pak uvidím....i ten Šorma má dobré ceny. Psal mi to mailem...to by se taky dalo. Dr. Kufa je právě docela drahej,no..ale myslím si že o ceně to neni...bud je to dobrej doktor nebo ne...a ceny jsou odvíjený od toho jeslti je to soukromý nebo státní. O doktoru Kufovi toho moc nevím..ale vím že je pěknej, viděla jsem ho na fotce na jeho stránkách...tak uvidím po konzulatčce s tim Janečkem..ale kdo ví víc a má nějaké zkušenosti posílejte!

Cituji Petronela: dívala jsem se na hodnocení www.znamylekař-je teda docela dost vychvalován,je to asi všechno subjektivní,tak já teda nevím,ach jo...

Já si myslím že je dobrej...možná měl třeba špatnou náladu , když na tebe nezapůsobil..no jsem zvědavá u sebe...mě dokonce po telefonu slíbil i datum operace...po telefonu se mi zdál boží...lepší než polák se kterým jsem mluvila.

arrow
profile_image
Yves
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Já mám už termín na operaci k panu Janečkovi na 14. května, těším se a zároveň děsím, jaké to bude, ani jsem nečetla jaké jsou "recenze" přímo na něj, ale pro mě je cena hodně rozhodující a věřím, že není určující (dražší operace se nemusí rovnat lepší prsa). Nicméně, první konzultaci jsem si dojednala přes mail vloni v srpnu. Byla jsem vyjevená, nevěděla jsem, co bude. Ale vzal mě, popovídali jsme si, řekl mi to teda dost stručně, jak říkala Petronela, ale já to taky všechno nastudovala na internetu. Ale odradil mě, že mám hezký prsa a že to nepotřebuju, takže jsem odešla s tím, že na operaci nepůjdu.
Uběhl půlrok mého pilného přemýšlení a hrození nad svýma vnadama. Takže jsem se tam v únoru zase objednala a řekla mu, že jsem si to rozmyslela a že chci kufřík se zkušebníma velikostma, abych si zkusila, jakou velikost bych si tak představovala (jsou to takové výplně do podprsenky, 4 velikosti). No jenom domluvení termínu na ten kufr zabral skoro měsíc. Takže v březnu jsem se tam objevila a dořešili jsme termín, řekl mi, co na to teda všechno budu potřebovat, a teď už jen čekám na svůj den D..
O termín jsem žádala na začátku března a bláhová jsem si myslela, že to bude nejdéle do velikonoc. Omyl. Napsal mě až na půlku května, že toho má strašně moc. Takže moc nejásej a rychle se rozmysli, jestli to opravdu chceš a rovnou mu řekni o termín - dá ti to tak za jeden až dva měsíce.
To čekání je příšerný, ale doufám, že výsledek bude stát za to..

arrow
profile_image
Yves
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo a zapomněla jsem napsat, že všechny tři návštěvy, co jsem tam byla, tak jsem ani jednu neplatila. Na tý první jsem se všechno dověděla, a tím, že si myslel, že mi to rozmluvil, tak za ní nechtěl zaplatit...

arrow
profile_image
Meg
od 5. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, byla jsem na operaci prsou u pana doktora Janečka. Musím vám sdělit , že ho vřele doporučuji a prsa mám nádherná - přesně dle mých představ. Fotky nemám, tak je neukážu. Byla jsem u něho v Pardubicích, skromné nemocniční prostředí, ale mne velmi vyhovovalo. Pan doktor sám o sobě je velmi hezký muž a velmi příjemný, teda alespoň mne to vše vyhovovalo, že mi podal maximum informací v krátkém čase. Pokud na někoho z vás působí velmi odměřeně a unuděně, věřte, že to tak není , má mnoho práce - lze to vydedukovat dle dlouhých čekacích termínů na operace - což tedy také svědčí o jeho kvalitě... ale také představte si sami sebe, odříkávat pořád to samé dokola a zodpovídat naše hloupé dotazy . Jen z mého pohledu - vše jsem nechala ne něm, jen jsem trochu trucovala s velikostí. Dle "omlazení" jsem si prostě vybrala 350ml a trvala jsem si na nich, ale pan doktor a já mu za to děkuji, řekl, že by byly moc velké, že dá 300ml, tak jsem souhlasila. Tím jsem chtěla říct, že "omlazení" mi vůbec nepomohlo. Řeší se tady nesmyslné dotazy ohledně velikosti, ohledně řezu, ohledně umístění a to pořád dokola. Myslím,že toto asi řeší někdo, kdo má hodně času, protože toto jsou dle mne věci, které si doktor určí sám. Samozřejmě, že se zde také řeší zajímavé věci a člověk se někdy rád něco nového dozví. Tím jsem chtěla jen říct, že pan doktor Janeček preferuje krásná a přirozená prsa a to je moc fajn. Také jsem viděla od něho dělané incize na obličeji a byla to taky nádhera. Je velmi šikovný a já jsem maximálně spokojená. Jeho sestřička je taky moc fajn super ženská. Pokud máte nějaká zájem, můžete se mne ptát. Pokud jsem vás tedy nenazlobila svým názorem .

arrow
profile_image
Gennah
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj Meg,
taky tak trošku uvažuji o operaci prsou. Mám sice 75 B, ale jak jsem teď trošku zhubla, tak tak to není co to bývalo. Přemýšlela jsem o panu doktorovi Hrbatém, ale ten je trošku dražší a protože jsem byla u pana doktora Janečka na liposukci, a výsledek je naprosto bez chyby, začala jsem uvažovat právě o něm. Zajímalo by mě jen, kolik jsi platila u něho. Jediné, co by mi asi vadilo je ta Pardubická nemocnice, byla jsem tam na konzultaci a byla jsem ráda, že jsem odtam vypadla co nejdříve. A na tu lipo jsem šla radši jen do lokálu, aby mi to udělal u sebe na klinice, jelikož v té nemocnici se mi ale vůbec nelíbilo, no to je ale jen můj subjektivní názor.

arrow
profile_image
Meg
od 5. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Gennah, platila jsem asi 38500,- , protože jsem byla v nemocnici pouze 2 dny a pak mne pan doktor pustil domů s drenama a v pondělí jsem jela na vytažení. Taže ve čtvrtek byla operace - pátek jsem proležela u telky a v sobotu jsem ráno frčela domů s drenama. Takže mne to skutečně nevadilo, naopak sestry byly velmi příjemné a hodně se o mne staraly, není to tam tak hrozný, jak si myslíš...a druhý den, věř mi, že nemáš náladu řešit nemocnici.

arrow
profile_image
Gennah
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj Meg,
moc děkuji za odpověď. ta cena je naprosto skvělá, oproti 80-90 tis. tady v Brně u pana doktora. A můžu se ještě zeptat kudy ti vedl pan doktor řez? Já docela trpím na jizvy, takže se tohohle jediného obávám.A jakou jsi měla asi velikost před a jakou máš teď?Ale jinak bych taky moc chtěla hodně přirozená prsa, jelikož ty silikonové balony co občas vidím z různých časopisů mě opravdu dost děsí
Moc děkuji za odpověď

arrow
profile_image
Meg
od 5. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gennah
Měla jsem vykojené 75B, a při váze 49kg/163cm mi dal 300ml a mám krásný plný č.3. , ale jak jsem řekla, velikost neřeš, doktor Ti navrhne sám velikost. Má velké zkušenosti a ty sama to neodhadneš , on ví přesně, když se na tebe koukne, jaké potřebuješ, věř mi.
Jizvu mám malinkou v prsní rýze, tedy pod prsem. A co jsem viděla, dělá malinky jizvy a jsou téměř neznatelné. A prsa ti vážně neudělá velká a umělá, pan doktor je estet a ví přesně, co s tebou provede.

arrow
profile_image
Meg
od 5. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo a kdyby si náhodou chtěla právě ta velká a nepřirozená, tak tě raději pošle jinam. Tomu naprosto rozumím, každá z nás, na které něco "opravoval", je pro něho obrovská reference...reference, která se nedá odmyslit, zmizet, odstranit...je za to zodpovědný a naše prsa, boky, břicha nesou jeho punc...jeho podpis...a on je vážně dobrej a není zlatokop a o to je mi sympatičtější...

arrow
profile_image
Gennah
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Meg, moc děkuji za odpovědi, úplně mě to teď nahlodalo, přece jenom 40 tisíc se našetří lépe než 90 tis.
Jen je škoda, že jsem zatím ješte na nikom neviděla ty prsa, co pan doktor dělal. Protože od pana doktora Hrbatého jsem je už viděla a moooc se mi libily
Tak snad do té doby, než se rozmyslím na operaci, tak někdě najdu nějaké foto od pana doktora Janečka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené