arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po dobrém Po zlu to nemá cenu. Chlap si postaví hlavu a bude dělat hrdinu. Víte co se přeci říká? Chlap je sice hlavou rodiny, ale žena krkem, který tou hlavou hýbe. Mám maldšího přítele. O necelá dva roky. Určitě byste to na něm nepoznali, ale chlap je v něčem celý život dítětem
Prošli jsme si docela špatnou krizí. Špatně jsme investovali peníze. Přítel se začal věnovat něčemu, co nemohlo zaručeně vydělat a já táhla domácnost nějakou dobu sama. Ale věděla jsem, že nemá cenu tlačit na pilu. Dávat mu nůž na krk aby si našel jinou práci atd. Dluhy se tak dlouho prohlubovali až se v tom vykoupal sám. Bohužel já s ním Ale prásklo ho to přes nos takovým způsobem, že vím, že v životě si už dá pořádný pozor na něco podobného. Teď se ze všeho krásně vzpamatováváme. A i když od začátku máme krásný vyvážený vztah, vím, že si mne teď váží ještrě víc. Když se totiž ohlédne zpět, vidí mne jako oporu. Jako někoho kdo mu věřil a dal mu čas. I když to nedopadlo zrovna nejlépe. Co Vás nezabije, to Vás posílí. To platí i o našem vztahu. Je zase o něco pevnější. A oba jsme si jen ověřili, že vše jde po dobrém a že nejdůležitější na vztahu je komunikace.
I když včera jsem musela taky pohrozit aby vyklidil myčku a došel s odpade

arrow
profile_image
Eevita
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: vždy a všeho jsem dosáhla tím,že chlap viděl můj chladně odmítavý postoj.....j

Taky se mi líbí tvoje názory. Chtěla bych se zeptat, jak by ses třeba zachovala v situaci, kdy tě chlap pozve do restaurace a mezitím, co čekáte na jídlo si sedne k vedlejšímu stolu pár, a od té chvíle tvůj doprovod kouká celý večer na holku, co si sedla k vedlejšímu stolu! ?

Mě se tohle stalo o víkendu a přišlo mi to uplně nevkusné,ale vůbec jsem nevěděla, jak se zachovat. Mlčela jsem a koukala z okna, ale na to, že jsme tam seděli ještě hodinu a půl a nic se nezměnilo, to bylo dost slabé gesto. Zase si myslím, že kdybych se zvedla a odešla, tak je to moc velké divadlo. Jaký máš na tohle názor? dík

Cituji Eevita: jak by ses třeba zachovala v situaci, kdy tě chlap pozve do restaurace a mezitím, co čekáte na jídlo si sedne k vedlejšímu stolu pár, a od té chvíle tvůj doprovod kouká celý večer na holku, co si sedla k vedlejšímu stolu! ?

dost záleží na tom co je to za chlapa.....myslím jak dlouho jste spolu,jak moc vážně jste spolu a tak.
Zeptala bych se ho v klidu,zda si nechce přesednout k vedlejšímu stolu,když tam má známé.Asi by řekl že ne,že je nezná.Hmmm OK,tak proč tam koukáš jako na číhané?(Nebo podobně slušně...nesmíš mu říct,že čumí jak debil)Ale ne scénu,klidně a věcně.Pokud by se rozčílil,jako že asi ano,tak se v klidu zvednout a odejít z restaurace a asi i od něj.Rozhodně bych nemlčela pokud by můj partner přede mnou naprosto veřejně sledoval jinou a nejlépe se tvářil,že je to v pořádku.

arrow
profile_image
Eevita
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Laky

To je dobré, mě to v tu chvíli nenapadlo. Jediný, na co jsem se zmohla bylo, že jsem se tvářila znuděně, ale to mu vůbec nedošlo.

Jinak známe se, vídáme se se známýma...ale já jsem s ním nechtěla jít na rande, právě pro to, že pořád čumí po nějakých babách a komentuje. Pak mě přemluvil, tak jsem šla. Vzal mě do drahé restaurace, ale pak mi přišlo, že když mě tam má, tak musí koukat po jiných. Pořád mám chuť mu to vrátit, ale nevím, jestli už na to není pozdě..rozhodně ho nemám chuť už vidět (píše mi, kdy se uvidíme a tak). Mám pocit, že vůbec nezpozoroval, že je něco špatně.

Cituji Eevita: Pořád mám chuť mu to vrátit, ale nevím, jestli už na to není pozdě..rozhodně ho nemám chuť už vidět (píše mi, kdy se uvidíme a tak). Mám pocit, že vůbec nezpozoroval, že je něco špatně.

Kašli na něj....nestojí ti za slovo.Zbytečně se netrap a "panáček" ať si kouká kam chce...bez tebe.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jak jste u chlapa dosáhly toho, co jste chtěly?...Jedině chytrostí a vzpurností.Ukázat mu,že se z něj nepo..kdykoli si něco usmyslí.Jak chlap vidí hned od začátku,že ženská udělá co chce ..nebo že ji má tam kde jí mít chce je to v čudu.Takové řeči,že to nemá cenu na ně nějak tlačit je kravinaŽenská si prostě musí umět dupnout..ale né si něco vynucovat a nebo vyřvat.Musí to prostě umět,být na rovinu,říci jasně ,stručně jak si co představuje...nenechat si neustále něco líbit,být jak nějaká cvičená (opička).Chlap si nesmí být nikdy ženskou na 100procent jistýA nesmí vidět,že chcete jen s ním trávit čas..
Jsou některé ženy které opravdu dělají jen to co chce ten její,hupsají tak jak on píská,dělají vše co mu na očích vidí..a jak dopadnou?Tak,že je nerespektuje(myslí si svoje) a nebo si časem najde nějakou milenku(ehm kamarádku )tomu někteří říkají
Viděla jsem to několikrát u kamarádek..Ženská musí být ráznější-taková trochu mrcha aby si získala respekt u svého partnera..aby jí bral fakt vážně!Co řeknu,tak si za tím stát! Jedině tak docílí většinou žena toho co chceTak to vidím já..

arrow
profile_image
Eevita
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Kašli na něj....nestojí ti za slovo.Zbytečně se netrap a "panáček" ať si kouká kam chce...bez tebe.

To máš pravdu, díky za rady

Cituji Lenas: Ženská si prostě musí umět dupnout..

Jeden čas jsem "vypouštěla přetlak" tím,že jsem dupala a vydávala hodně vysokým hláskem íííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ííííííííí..........když to manžel prvně viděl tak ztuhnul a čekal,co bude dál.Ve finále se se slovy "jééééé ty jsi tak roztomilá" rozesmál na celé kolo.A občas mi připomene když se vztekám "udělej ííííííííííííííí a bude zase dobře"

arrow
Neprodává v Bazaru

Laky
Tak časem každá ví jak na toho svého aby ho dostala tak kam chce ne? No co..proč bychom pořád my ženský dělali to co chtějí oni ne?Pché..tůdle hehe..at se pos..taky oni jednou z nás chachá
To víš jsem paličatá a umím si dupnouta mě posadit na zadek je fakt hooodně těžké-někdy nemožné

arrow
Neprodává v Bazaru

Laky

Cituji Laky: Víš přímo nesnáším takové ty jejich řeči typu "Která si ho nepostaví,si ho nezaslouží a podobně" a pak ty "hloupé" ženy,co to těm samečkům věří.
Pro mě konkrétně,pokud bych slyšela tuto větu je jediná odpověď "Tak si ho frajere nech a já si jdu najít jiného"....to je jen příklad mojich reakcí.

No tak tohle taky nesnáším !Na takové řečičky mám fakt alergii!To bych ho za to musela nakopat přímo do jeho ctěné prd.....

Claire_

Samozřejmě, že v dlouhodobém vztahu se snažíme sami sebe navzájem respektovat, tolerovat a tak..ale i v tomto vztahu občas nastanou situace, kdy každý z partnerů chce něco jiného a musí se zvolit vhodný kompromis..v žádném vztahu si přece ti dva nesednou tak, že chtějí jedno a to samé..a myslím, že takhle to myslela i autorka této diskuze..

A vypozorovala jsem - obecně ve všech vztazích - že čím víc si to chci prosadit, tím víc se druhá strana snaží prosadit si své..ale když udělám opak, tzn. že řeknu : Dobře..uděláme to podle tebe..je to lepší.. Tak většinou se moje velkorysost odmění tím, že druhá strana nabídne, aby to teda bylo po mém.. Znáte to?

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Musím říct, že jsem nad tím nikdy takhle nepřemýšlela...

Manža se mi snaží vyhovět - stejně jako já jemu..Máme poměrně vyrovnanej vztah a nikdy jsem si nehrála na nic jiného, než jsem Takže zná mě takovou jaká jsem pěkně od začátku i s mejma špatnejma stránkama a tak nějak ladíme...

Nikdy jsem si nemusela nic vynucovat ...

Eevita
Tak takovýho bych poslala hodně rychle k šípku - nesnesla bych to.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Claire_
já musím souhlasit s Claire, na inteligentního chlapa se nemusej hrát žádný divadýlka, ne?

Claire_

Chápu, jak to myslíš..já už taky vyrostla z toho, že když nebude po mém, tak to nebude vůbec..a to jako dítě jsem byla hodně paličatá..takové to hysterické dítě co, když není po jeho, tak se válí po zemi a řve jak na lesy Ale i tak občas udělám na přítele psí oči - hlavně když ho přemlouvám, že se podíváme ještě do posledního obchodu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené