arrow
profile_image
Ališe
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím je zde někdo, kdo to zažil? Můžete prosím napsat? Jak jste se léčili, jak dlouho, jaké jste měly příznaky a jak dlouho, popřípadě, kdo vás léčil? Děkuju moc.

arrow
profile_image
Ališe
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jj, několikrát. Ale prvně mi napsali, že mám upravit nadpis, že je nesrozumitelný,což mi přišlo, že je poměrně jasný. A ty, které reagovaly ho asi pochopily taky jasně. Ale jak jsem ho upravovala, celé se mi to nějak smazalo, nevím, co jsem udělala špatně. A pak jsem to založila znovu a napsala, že mi to prvně smazali, kvůli těm, co už mi tam psali, aby si nemysleli, že jsem blázen, že to furt zakládám, tak mi zase napsali, že jako laskavě mi nic nesmazali a at si přečtu pořádně tu zprávu. No tohle je snad 4tý pokus.

arrow
profile_image
Ališe
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně slečna mi tu psala i o radu, Je to téma, co podle mě může pomoct spoustě holkám.

Cituji Ziralka: zase smazáno? to je fakt ****** tady

Ne, původní téma opravdu nebylo smazáno. Uživatelka dostala zprávu, že pouze nebylo schváleno a byla vyzvána k opravení názvu tématu. Samozřejmě, když si nepřečetla naši zprávu a pak založila téma nově asi 5x znovu, tak ta další témata byla smazána, protože nejsou potřeba, když stačí opravit název toho původního a pokračovat tak v diskuzi s uživatelkami, které již odpověděly.
Když neznáte pozadí toho, co se opravdu stalo, tak prosím nepředpokládejte a nehádejte. Pokud je to jen trochu možné, tak nemažeme, ale posíláme zprávu o tom, že je možné téma opravit.

Neschválení tématu je funkce, která vychází uživatelkám vstříc a zároveň nezahazuje už vložené příspěvky v daném tématu, přestože téma úplně neodpovídá pravidlům Omlazení. Namísto čistého smazání je možné téma upravit a pokračovat tak v diskuzi. Myslím, že to je pozitivní krok kupředu, hlavně je to pro vás uživatelky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené