Ahoj holky,

vím, že je tady hodně témat na různé přípravky na pleť, mě by ale spíš zajímalo, jestli je mezi vámi někdo, kdo si pleť zas tak moc nečistí? Já mám mastnou pleť a vyzkoušela jsem už hrozně moc přípravků různých značek, gely, tonikum, pleťové krémy.. a nikdy mi nic výrazněji nepomohlo, akorát se mi moje pleť mastila ještě víc. Jediné co se mi momentálně trochu osvědčilo je to, že si jen ráno a večer odlíčím pleť čistícím mlékem s granátovým jablkem, opláchnu vodou a tím končím. Myslíte, že je to málo? Že třeba po letech bude na mé pleti vidět, že jsem se o ni málo starala? Díky za vaše názory a zkušenosti

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám mastnou pleť se sklony k ucpávání pórů (akné jen jako puboš) a čistit musím, na pleti je to hned znám když to nedělám! Ráno gel, micelárka, krémík, nalíčím se, hned po příchodu domů odlíčení (gel, micelárka, krém), před spaním gel, micelárka, občas maska z bahna, krém. Taky strava se podepíše, určitě. Když beru vit. C, kolagen, zdravě jím a hlavně piju!, tak mám uplně jinou pleť než když je období grilování, obžerství, alkohol, jsem víkendový kuřák, vyprdnu se na vitamíny atd.. A péče se ti zůročí, neříkám markantně, ale ano. Jeden přední vizážista někde říkal, že lepší vrásčitá, ale opečovávaná svěží pleť, než mladší, ale nehydratovaná, zašedlá.

arrow
profile_image
ED3L
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si pleť čistím jen pleťovou vodou za drogerie za 40 Kč, a to je všechno. Vodu z kohoutku jsem na obličeji neměla už několik let a s pletí jsem fakt spokojená. Měla jsem dřív spíš mastnější pleť a to jsem se o ni starala víc.

Cituji Violett.ka: Já se přiznám, že moc zdravě nejím

Já taky ne, jsem kuřačka a nevyhýbám se ani alkoholu, všechno jídlo mi doslova "plave v tuku", jím kila sladkého a na moji pleť to vliv nemá.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já musim čistit furt, taky mam hrozně mastnou pleť, ucpaný póry a sem tam pupínky. Právě že stačí abych jednou vynechala čístící rituál a celý se mi to rozhodí. Takže furt čistit a mazat. A jinak se mi taky žádný přípravky nijak neosvědčily, ať používám cokoli, stejně mam pleť furt mastnou a póry se mi ucpávaj.

arrow
profile_image
Arabella Rose
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Violett.ka: Že třeba po letech bude na mé pleti vidět, že jsem se o ni málo starala?

Ano, bude.

Cituji Violett.ka: Taky se mi poslední dobou dělá víc pupínků než dřív a zajímalo by mě, jestli na to má vliv zdravá strava, osvědčilo se vám jíst nějaké určité potraviny?

Ano, má na to vliv i strava. Doporučuje se jíst spoustu ovoce a zeleniny a hlavně dodržovat pitný režim.

Cituji Violett.ka: už vůbec, samá zmrzlina, brambůrky... tak jestli to na to má nějaký vliv?

Ano má to vliv.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nicadezuria:
Nedávej si nic agresivního. Mě se osvědčila zelená řada Biodermy a krém Cétaphil. Žádný drogérkový sr..ky, přehnané vysušování atd. Hydratace, čištění, stačí.

arrow
profile_image
Arabella Rose
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivčáááá: Hydratace, čištění, stačí.

arrow
profile_image
Oikaholka
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já ráno a večer používam čistící mléko, na to pleťovou vodu Garnier (s vodou z hroznů),..ale když se mi pleť zhorší při hormonálních změnách, nebo když třeba den nespim, neodlíčim se apod.,někdy pro prevenci.. přidam k tomu masku od Jafry a domácí peeling z cukru.. a když mě někde navštíví jebák, tak ještě na něj vodičku z lékárny

3149516t.jpg

Cituji Ivčáááá: čistit musím, na pleti je to hned znám když to nedělám!

Souhlas! Stačí, abych jednou zapomněla a moje pleť to hned pozná

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Violett.ka: Myslíte, že je to málo? Že třeba po letech bude na mé pleti vidět, že jsem se o ni málo starala?

Dle mého názoru to vidět není a jestli máš doopravdy mastnou pleť, tak to ani vidět nebude. Přípravky na mastnou pleť jsou vyvíjeny tak, aby spotřebitelky měly pleť stále mastnou a kupovaly přípravky pořád dokola. Kamarádka na mou radu přestala používat přípravky na mastnou pleť a určitě se jí přestala tolik mastit během měsíce a od té doby je to lepší a lepší.

Já používám termální vodu ve spreji, nemám vůbec problematickou pleť, jen v zimě trochu sušší, proto používám v létě jen termální vodu a krém na noc a v zimě termální vodu, denní krém, noční krém a krém na oči. A i když toho není moc, mé pleti to stačí. Méně je někdy více

vichy.jpg

arrow
profile_image
Oikaholka
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cindova: Přípravky na mastnou pleť jsou vyvíjeny tak, aby spotřebitelky měly pleť stále mastnou a kupovaly přípravky pořád dokola.

Taky jak který, ne? Řekni konkrétně, to mě zajímá...
Mně třeba některý z drogerie, bohužel už nevim značku, v minulosti dost pomohly.

Cituji ED3L: Já si pleť čistím jen pleťovou vodou za drogerie za 40 Kč

to moje pleťové mléko taky stojí něco kolem 60 kč a zatím je to fakt to nejlepší co jsem vyzkoušela..

Cituji ED3L: Já taky ne, jsem kuřačka a nevyhýbám se ani alkoholu, všechno jídlo mi doslova "plave v tuku", jím kila sladkého a na moji pleť to vliv nemá.

Tak já nekouřím ani nepiju alkohol, spíš mám problém jen s tím jídlem ale řekla bych, že nějaký vliv to určitě má :-/

Cituji Ivčáááá: Mě se osvědčila zelená řada Biodermy a krém Cétaphil.

a to máš na mastnou pleť nebo jinou? Mně přijdou ty přípravky z lékárny dost drahý, takže jsem se ještě neodvážila něco z toho vyzkoušet. Vždycky jsem měla jen z drogerie, Garnier, Neutrogena..

Cituji Cindova: Přípravky na mastnou pleť jsou vyvíjeny tak, aby spotřebitelky měly pleť stále mastnou a kupovaly přípravky pořád dokola.

to mě taky zajímá a když kamarádka nepoužívá přípravky na mastnou pleť tak co jiného používá? Taky co jsem měla ty různé matující krémy na mastnou pleť, tak jsem se akorát leskla a mastila ještě víc. Teď co používám jen to čistící mléko, to je na všechny typy pleti a je to celkem OK, aspoň na chvíli..

Cituji Oikaholka: Přípravky na mastnou pleť jsou vyvíjeny tak, aby spotřebitelky měly pleť stále mastnou a kupovaly přípravky pořád dokola.

To si nemyslím. Já spíš vidím problém v tom, že spousta holek, které mají mastnou pleť, používají moc agresivní přípravky a tím svou pleť zbytečně moc vysušují a ta má tím pádem větší tendenci se mastit. Já mám teda taky mastnější pleť, ale používám jemné mycí přípravky na normální až mastnou pleť a v pohodě, díky nim mám pleť krásnou jako dětskou prdelku a rozhodně se mi nemastí víc.

arrow
profile_image
Oikaholka
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petraparis: To jsem nepsala ja, ja si to taky nemyslím, jsem jen "citovala" Cindova, akorát to pořádně neumim

Reaguji na Oikaholka:

Jojo, já mám v těch citacích tady taky občas docela maglajz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené