arrow
Neprodává v Bazaru

Hezký večer,
už jsem z toho jelen. Chystám se na augmentaci, takže tu trávím hodně času a hledám vhodného operatéra. Je jich tu, ale tolik, že opravdu už nevím podle čeho vybírat a práce se mi líbí více méně všech. Momentálně asi vede MUDr. Milada Franců na druhou stranu mám Brno dost z ruky a čekací doba u ní taky asi není nejkratší, stejně tak u Janečka. Proto se přikláním i ke Kurialovi, kterého mám hned za rohem, ale zase na druhou stranu moc prací od něj nemohu sehnat. Stejně si říkám, že dopředu stejně nevím jak to dopadne, že pokazit se to může jak u Franců tak u Kuriala, to člověk dopředu nikdy neví. Podle čeho jste se rozhodovaly vy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Podle toho, že na klinice jsem byla leta spokojená. Doktora mi doporučila i známá. Kéž bych se byla více zajímala a hledala jak tady, tak třeba na znamylekar. Dopadlo to totiž dost špatně. Takže výběr opetatera je alfa a omega úspěchu, je to prostě to hlavní, protože není doktor jako doktor - semtam se najde i doslova prase mezi doktory!

Ahoj, důležitý výběr skutečně je, ale takové věci, jako zda tělo implantát přijme či nepřijme, někdy ani operatér neovlivní. Čti diskuse tu, na znamylekar.cz se snad u každého doktora najde nějaký negativní komentář. Já byla u MUDr. Franců, na znamylekar.cz jsem se dozvěděla, jak neskutečně arogantní doktorka to je a jak odbývá operace a sama jsem se přesvědčila o opaku. Není taktéž pravda, že u Franců jsou dlouhé čekací termíny. Já na konzultaci šla 3 dny po prvním telefonátu a na oparaci po týdnu Také nepodléhej zdejším tlakům na co největší implantáty, méně může být v tomto případě více

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucie1983: Nevím, jestli teď s tím nepřijmutím implantátu reaguješ na mě. Takže bylo nás asi deset od pana doktora se stejným problémem, načež ho z kliniky vyprovodili. Od začátku jsem vše (velikost, dle něj i nutnost modelace) nechala na něm a plně jsem mu důvěřovala, ano, taky jsem četla na známýlékař nějaká negativa, ale řekla jsem si, co naplat, nikdo není 100%. Ty kecy o nepřijmutí implantátu jsou z 90% jen kecy a zakrytí skutečného pochybení z hlediska hygieny při operaci. Člověk, který by měl takovou nesnášenlivost vůči cizím předmětům, by na to pravděpodobně přišel už dávno před operací za jiných okolností. Nesnášenlivost se většinou rovná nevhodně zvolenému (tzn. velkému) implantátu nebo zavlečení infekce do rány během výkonu. A není to jen můj názor, ale i názor nestranných lékařů - odborníků.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, taky si myslím, že je to hodně důležité. Musí Ti sednout jako člověk, musíte mít podobnou představu (někdo dělá přírodněji vypadající prsa, někdo Ti udělá i větší...). Po mých zkušenostech taky záleží na tom, kde máš operatéra... Musela jsem kvůli komplikaci s jizvou chodit každé ráno na kontrolu a převazy a kdybych musela jezdit x kilometrů daleko, dost se mi to prodraží (a toho času...). A na reference a fotky prací se určitě taky podívej, když je dnes ta možnost...

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ono i s dobrým operatérem se může stát nějaký problém. Jde o to, že se mu jich třeba dělá méně než nějakému fušerovi.
Pokud má člověk nějakého "lepšího" doktora, tak ho to víc uklidní, bude míň ve stresu než by byl apod.
Je dobré dát na reference, ale nespoléhat na ně 100%. Vše je o lidech a každý je jiný, jednomu může vyhovovat či naopak vadit něco jiného než druhýmu.

Reaguji na anngelina: Ne, to jsem nereagovala na Tebe, u Tebe to bylo způsobeno velkým implantátem, jak jsi napsala. Někdy je špatná reakce i na malý implantát. Tělo to prostě nepřijme, nebo dojde ke kapsulaci, za to operatér většinou nemůže.

arrow
profile_image
Janina84
od 31. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, já si myslím, že je u každé operace důležité si správně vybrat , aby byl super výsledek, já byla ve Varech na klinice GISANT, a viděla jsem hodně prací od primáře GIEBELA a prsa teda dělá taky luxusní

arrow
Neprodává v Bazaru

Já šla k tomu kdo byl nejblíž a nejmenší čekací doba.Milada Franců mě vzala dva týdny po konzultaci.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Doktor ti hlavně musí sednout, rozumět, pochopit tvou představu o tom, jaký chceš mít prsa..Já jsem se rozhodovala koho zvolím v Brně, pak četla reference, porovnala ceny a objednala se na konzultaci s tím, že když mi ten doktor nesedne.. půjdu na konzultaci k jinému. Já osobně bych se nikdy nenechala operovat od ženy, nevím proč

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikoletka2: Já bych řekla, že u Janečka je superkrátká čekací doba. Ted dal jedné holčině termín za 3 týdny. I já na obě operace čekala max 6 týdnů a to je ve srovnání s čekačkami 1 rok i více u některých dr fakt málo.

Reaguji na Bardotka77: Na kterého doktora se čeká rok? To slyším poprvé..

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak např na Holušu aj

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak asi se přeci jen vydám do Brna za Franců. Sice to mám asi 3 hodiny jízdy,ale prsa od ní se mi líbí hodně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nikoletko2~Mrkni na net na Medicom vip Brno,který den mají augmentační se slevou,teď je akce Polytech a nahlas se na ten den hned při konzultaci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené