arrow
profile_image
isellka
od 25. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s řezem bradavkou? Jak se Vám to zahojilo a popřípadě jestli máte i fotku? A je tu někdo, kdo měl řez bradavkou před dětmi?

Fotky augmentací zde na nich to uvidíš

arrow
profile_image
isellka
od 25. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

no jo, ale holky tam mají většinou vyfocená prsa hned z nemocnice..ještě přelepené jizvy..mě by zajímalo jak to vypadá za rok, dva...a ještě jestli potom byly shcopné kojit či ne...na internetu je o tomto hodně rozporuplných diskuzí...tak mě zajíma jaká je realita

Aha, tak taky tam jsou, ale je potřeba to prolézt. tady v nějaký poradně s doktory jeden tvrdí, že při řezu bradavkou se nic neděje a druhý zase, že se většinou poškodí to spojení, takže kojení může bejt problém. Takže taky protichůdné názory. Pokud ještě nemáš děti a chceš mít, tak řez bradavkou bych teda neriskoval. Pak i na následnou výměnu implantátů tě musí rozříznout přes celé prso, protože bradavkou ten implantát většinou nejde vyndat, takže já si myslím, že tahle metoda není vždy ideální. Podprsní rýhou je používanější a běžně není skoro vidět, protože ji prsa překryjí, jedině v leže na zádech to asi bude trochu vidět. A následná výměna je taky více v pohodě. Ale dojdi si na konzultaci a uvidíš, u nějakých typů prsů je to přes bradavku lepší, ale s tím kojením ti to doktor asi nebude chtít udělat, protože riziko tam je, jak se tím malým otvorem rve implantát dovnitř tak přetrhnout ten mlékovod či co to je, se může podle mě stát dost snadno i když si doktor dá pozor, přece jenom je to citlivé zařízení.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

Ahoj mě bylo lékařem řečeno, že je to nejméně nápadné díky pigmentaci dvorce .
Já s tím nemám žádný problém, jako trochu to vidět je, ale nic zásadního.Ale zas je to určitě individuální .Na klinice ti poradí co je pro tebe optimální .

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

Ježiš teď si mě vyděsil s tou výměnou, rozřísnout celé prso to snad ne .
já mám malej imploš tak by neměl být problém ho vyndat .

Reaguji na Sannda:
Jo to asi jo, ale občas se prostě musí říznout pak od bradavky kolmo dolů, pár pornohereček to tak má, ale mají obří implantáty. je video i tady na omlazení, pak samozřejmě jizva moc nenápadná není.

tady si protiřečí dva doktoři, fakt sranda

Reaguji na isellka: Ahoj, já jsem půl roku po zvětšení a řez mám dvorcem, jizvičky se krásně zahojily a jsou vidět jen při bližším zkoumání a nebo když to člověk ví, ale jinak ne. Ono to krásně splyne s tím dvorcem. Mám to dělaný po dětech.

Cituji standysman: Podprsní rýhou je používanější a běžně není skoro vidět, protože ji prsa překryjí

mě by tu jizvu v podprsní rýze prsa nezakryla

Reaguji na kuliferda:
Tak každej to má jinak, na fotku se těšíme, tak si dej záležet.

To je fakt neviditelný, super.

Reaguji na standysman: děkuju po půl roce jsem s tím fakt spokojená a bylo mi řečeno, že ty jizvičky vyzrávají až rok, tak uvidíme za další půlrok.

arrow
profile_image
isellka
od 25. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na kuliferda:
ty jo..tak to je fakt krása...vůbec ot nejde vidětzávidim..

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji standysman: Pak i na následnou výměnu implantátů tě musí rozříznout přes celé prso, protože bradavkou ten implantát většinou nejde vyndat,

Takovou hloupost jsem ještě neslyšela ........ta dlouhá jizva, co myslíš se nedělá, že by imploš nešel vyndat, vyndávání je určitě jednodušší, než když se tam vkládá..... když šel tam, tak musí jít i ven Ale u některých, kvůli modelaci........já jsem po výměně, první opka řez dvorcem 4 roky po a jizva není vidět ( foto v galerce), druhá opka letos v lednu a také dvorcem, jizva ve stejném místě a ve stejném rozsahu a výsledek stejný,jak u první opky, žádné řezání celého prsu
Vůbec se toho neboj, pro mě je to nejvíc nenápadná jizva........... pod prsem je vidět v leže a ti, co nemají mírný pokles, tak vykukuje i ve stoje a občas se taky stane,že se doktor ani do podprsní rýhy netrefí, buď je na prsu nebo pod prsní rýhou a v podpaží to jde taky dost vidět, když zvedneš ruce v tílku a navíc se to tam i hůř hojí, kůže se tám všelijak napíná a potí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené