arrow
profile_image
katherin
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pavur:
jak kdy, ony chytaj tak nějak stejně, akorát možná, že ta A10 vydrží dýl šedá

Reaguji na vvverka:
Koukala jsem k tobě do galerky a máš opravdu nádhernou bílou blond! Fakt se mi nechce věřit, že tak krásnou blond dokáže vytvořit něco z dorgerie!

Jinak teda pokud nchcete jít s tímhle ke kadeřnici a chcete barvit doma, koukala bych v drogerii po barvách s názvy: blond platinová, popelavá, stříbrná, ledová, bílé zlato ... Takto je mají pojmenované. A SMOZŘJMĚ používejte při mytí vlasů fialový Silver šampon, aby vlasy nezačaly chytat žlutý nádech.

Reaguji na Catyy: můžu se zeptat, ten L'oreal č.1021 je zesvětlovač nebo klasická barva?

Reaguji na vvverka: já se barvím syossem č.11-0 a ted´ při posledním barvení mi po barvení otekla hlava..jinak ale musím uznat, že odbarvuje dobře..asi lepší zesvětlovač normálně v prodeji není!

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji reela.79: ted´ při posledním barvení mi po barvení otekla hlava.

Tak to už jsi zde druhá. To o něčem svědčí...

arrow
profile_image
Simi H.
od 20. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si barvím hlavu Saosem,odbarvovač 12 (ten nejsvětlejší) a stačí ho tam nechat dýl a máte krasnou skoro bílou barvu.Doporučuji.

Reaguji na reela.79:
Casting Créme Gloss 1021 blond světlá perleťová
Výrobce: Loreal Paris
Dlouhotrvající barva. Nová vyživující zesvětlující technologie obohacená o výtažky z citronu bez amoniaku. Vlasy zesvětluje a dodává jim přirozeně sytou barvu s bohatými odlesky. Díky krémovému složení zůstavají vlasy silné jak uvnitř, tak na povrchu. Po barvení jsou vyjímečně lesklé a hebké. Po barvení závěrečná péče s mateří kašičkou, vyživuje vlasy a dodává dlouhotrvající zářivý lesk. Krémové složení, které nestéká. Příjemná parfemace pro dokonalý zážitek z barvení. Speciální aplikátor umožní přesnou, rychlou a jednoduchou aplikaci, i pro ty, kteří s barvením začínají. Obsahuje peroxid vodíku, resorcinol a fenylediaminy.

Prý ale o ten odstín či 2 odst. zesvětlí, ale zesvětlovač to není, ani přeliv to není, je to barva.

Reaguji na Catyy: aha, tak to bych musela první zesvětlit a pak nabarvit..hmm, tak to nic

Reaguji na reela.79:
Jj, tak tak.

arrow
profile_image
pavur
od 3. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na reela.79: A dělala sis ten test na alergii před použitím?

Reaguji na pavur: víš co, já už se na blond barvím tak od 18..takže nějakých 14 let..dříve jsem používala Palette C10 a asi tak před půl rokem jsem přešla na Syoss ..takže jsem se s ním tak 6x určitě už barvila ( barvím se tak jednou za měsíc) a nikdy se mi to nestalo!! až ted´, tak nevím..jak to bude ted´,jak se budu barvit..po pravdě mám trošku i strach, potom co ta holčina v Británii umřela 20 minut potom, co se nabarvila

arrow
profile_image
pavur
od 3. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na reela.79: Tak to věřím, to víš, oni se jistí tím, že tam píšou že máš ten test dělat před každým použitím, to je blbý no. Já jsem se sama barvila ted poprvé a ten test jsem radši udělala, prostě jsem se fakt bálaJé a nemáš na fotce porovnání té C10 a Syossu jak ti to chytalo?

Reaguji na pavur: jéé, tak fotku, kde jsem se barvila C10 bych musela pohledat, ale jak se barvím Syossem, tak tu mám v galerie, jak jsem na fotce s mojí holčičkou..podle mě dělá hezčí barvičku ten syoss..nevím, ale zase máš - syoss 10-0 -ten je nejslabší , pak 11-0, tím se barvím já a ten je střední a pak ten nejsilnější, ten je 12-0..já mám barvu plážový blond, mě se narozdíl od tebe tak bílý blond nelíbí..možná by ti ho udělala to 12. čím ses barvila ty??

arrow
profile_image
pavur
od 3. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na reela.79: mimo téma máš hezkou holčičku, kolik jí je? Taky mám doma jednu desetiměsíční

Já jsem odbarvovala palette UIL a pak barvila loreal casting 1021, holkám tady to tak krásně chytlo do bíla a já jsem na tom pohořela, nevím proč A tobě to chytá pěkně, neni to flekatý nic

Reaguji na pavur: děkuji, malá bude na Silvestra dva roky a je to pěkný d´áblík..to ta tvoje bude ještě určitě hodná,že? no, k tématu..já s barvama lóreal nemám nijak dobré zkušenosti, nevím..nikdy mi neudělali barvu, jakou jsem chtěla a jakou měli na obrázku..ale víš co, zkus ten syoss 12, ten je nejsilnější, měl by to zvládnout..nebo spíš, jestli to máš flekaté, tak bych šla ke kadeřnici a nechala si to promelírovat tenkýma pramínkama, ale na husto..a pak bych třeba po měsíci, na ty odrosty,zkusila dát ten syoss tu 12..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené