arrow
profile_image
Hubinka
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, chtěla bych zeptat, jestli je tady někdo, kdo má dobré zkušenosti s člověkem, kdo ovládá kouzla, rituály, woodoo, magii (bílou a černou) a je spolehlivý? Info prosím do vzkazů. Děkuji.

arrow
profile_image
Rockabillová
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano mám známou a má až neuvěřitelné zkušenosti je to i má osobní kartářka ale kdo děla bilou magii určo se nebude sr***t do černé

Cituji Rockabillová: kdo děla bilou magii určo se nebude sr***t do černé

Bílá a černá magie vycházejí za stejné podstaty.
Bílá je pouze nižší level.

To Hubinka.
S magií jsou jen špatné zkušenosti. Možná z kraje se může zdát, že pomáhá, ale z dlouhodobého hlediska přináší jen problémy. Věř, vím o čem mluvím.

S magií si nic nezačínat, znám případy, kdy to končilo sebevraždou nebo na psychiatrii A to byli jedinci, kteří to praktikovali pouze z návodů z internetu. Jak se jednou zapleteš s "jinou sférou" je těžko hledat cesty ven.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také si myslím, jak říkají True a Lucie1983 .. z magií, ať je jakákoliv, bych si nic nezačínala .. lehko se do toho člověk zamotá, ale zpátky .. no nevím .. něco, co má nejspíš zůstat mezi nebem a zemí, bych tam nechala

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Rockabillová:

Můžu se zeptat ke komu chodíš?

arrow
profile_image
nejaga
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky bych řekla, že s magií tj s rituály není radno si zahrávat.. vždy ovlivníš nějakého člověka, který si to nepřeje a pak se ti to vrátí v životě v různé podobě, samozřejmě negativní..

Zkušenosti trochu ano. Ale kouzlit si musí nejlépe každý sám za sebe. Skutečný mág se svou praxí nikdy nechlubí, takže se o takovém těžko někdo dozví. Ti co se veřejně za mágy vydávají jsou až na vyjímky podvoníci nebo šílenci. Vyjímkami jsou část spisovatelů, kteří publikují knihy o magii, ale ani ti veřejně neprezentují všechnu svou praxi a všechny své znalosti.
Není to až tak složité. Pro začátečníky je vynikající takzvaná sankalpa
http://jenia.sweb.cz/sank.html
Ale je dobré postupovat trochu odlišně něž je popsané v článku. Ve většině případů je lepší než formulace krátké věty doporučené v článku jasná obrazná představa žádaného jako již jsoucího. Může být i jiný postup ale záleží na okolnostech.

Souhlasím s ostatními. Jakákoliv magie je zlá. Je jedno, jestli je černá nebo bílá. S těmito věcmi si nic nezačínej.

Cituji nejaga: taky bych řekla, že s magií tj s rituály není radno si zahrávat.. vždy ovlivníš nějakého člověka, který si to nepřeje a pak se ti to vrátí v životě v různé podobě, samozřejmě negativní..

slobodná vôĺa je výsada každého jedinca a použitie mágie na jej ovplyvnenie je ťažká karma

Cituji True: Bílá a černá magie vycházejí za stejné podstaty.
Bílá je pouze nižší level.

robíš si srandu? aký nižší level? čierna mágia spolupracuje s démonmi, rôznymi mýtickými stvoreniami, s ovplyvňovaním slobodnej vôle, s vraždami zvierat a aj ľudí..Biela je na liečenie a ochanu a je úzko spätá s prírodou a životom..tieto dve mágie nemajú ani náhodou rovnakú podstatu a biela rozhodne nemá nižśí level čierna je akurát omnoho nebezpečnejšia

arrow
profile_image
Hopley
od 31. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A co přirozená spiritualita? Má to blíž k umění a k psychologii.. je to nenásilné, je to dobrodružství objevování, je to moje cesta http://orgonite.cz/talismany/kadyn.php

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 51579:
Jenže podstata je stejná. Jde o snahu ovlivnit nebo spoutat určité energie. A myslím, že většina lidí na to nemá, proto je pro ně magie v jakékoli podobě nebezpečná. Člověk musí pochopit určité zákonitosti, a stejně si nemůže být nikdy jistý, že je zná na takové úrovni, aby si neublížil, nebo aby neublížil někomu jinému (ať chce, nebo nechce). Běžný, tedy běžně vzdělaný a běžně myslící člověk by si s tímto opravdu zahrávat neměl, může ohrozit nejen sebe, ale možná i své blízké, aniž by si to uvědomil. Mezi nebem a zemí je spousta věcí, o kterých většina lidí nic netuší a asi ani tušit nemůže, protože jsou nad jejich chápání, takže vůbec netuší, co mohou rozpoutat. Nebezpečná prostě může být obojí magie, pokud jí člověk nerozumí. Voodoo, chápané jako něco špatného, by se teoreticky taky dalo použít i k dobrému účelu, ovšem muselo by se to umět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené