arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Poblém s energetickými upíry řeším už docela dlouho a bez výsledně . Tak by mně zajímalo jestli má s tímto problémem někdo z vás zkušenosti a jak to popřípadně řešit.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kobitka: Jak se obrnit proti energetickým úpírůmdnes, 14:53:22

Co to jsou energetičtí upíři?

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lidi kteří z tebe vysávají energii. Když jsou hodně dobří tak tě dokážou totálně vyždímat. Oni jsou naprosto v pohodě a ty jsi zralá na psychiatra.

kobitka
Známe Nejlepší je se s takovým člověkem přestat vídat, to je jediná účinná obrana. Dále pak můžeš zkusit mentálně kolem sebe udělat jakési vajíčko, kterému nastavíš parametry - např. veškerá špatná energie se odráží od vajíčka a tvoji energii nikdo nemůže vysát. Na takové ty běžné upíry (co to o sobě nevědí) to funguje. Také si všimni, že tito lidé jsou také docela manipulativní a také citoví vyděrači. Jakmile se necháš zviklat, jsi nalomená, odebere ti to dost energie. No nevím, zda jsem se vyjádřila pořádně

AXIS
Poznáš to tak, že po setkání s nějakým takovým člověkem tě začne třeba bolet hlava, cítíš se zralá na spánek a po dlouhodobějším setkávání s těmito lidmi jsi vyčerpaná a psychicky rozhozená.

Cituji lollo: Nejlepší je se s takovým člověkem přestat vídat, to je jediná účinná obrana.

Taky to tak cítím a jsem za zlou, když to praktikuji, ale nemůžu si pomoct.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo
Právě, že já mám ve své blízkosti takového člověka, na kterého nefunguje už absolutně nic. A nejhorší je, že s ním přímo bydlím takže přerušit kotakt nemůžu. Navíc z celé rodiny vysává jen mně. Prostě odhalil moji slabinu a teď si jen užívá. Jinak mi berou energii i dobří lidé ale s tím se umím vypořádat a jsem ráda, že jim to pomáhá.(často se mně ptají jak to dělám, že i když mají depku, tak stačí aby mně viděli a hned se jim uleví) Ale u tohohle člověka to je úplně něco jiného.

Kaja555
Je to tvoje energie a pokud někoho upozorníš na to, že ti ji třeba nevědomky vysává a furt s tím nic nedělá, tak co máš dělat jiného, než se bránit. Pokud ti někdo bere energii bez tvého svolení vědomě, tak to je ještě horší a s takovými lidmi se nepářu vůbec. Zažila jsem několikaměsíční vysávání od člověka, co to dělal záměrně a na dálku a to bylo opravdu hodně energeticky náročný. Takový člověk zas má své fígle a chodí vysávat v noci, ráno se probudíš totálně nevyspalá a unavenější víc než večer.

kobitka
No tak zkus navštívit někoho, kdo se v tom víc vyzná a kdo ti pomůže vytvořit dostatečnou obranu. Většinou jsou to lidé, kteří se vyznají v energiích. No ale já na tvým místě zdrhááám

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji AXIS: Co to jsou energetičtí upíři?

JO mám takovou jednu kamarádku, snažila sjem se bránit, ale jediná možnost je přestat se s ní stýkat. Ona když má potíže tak se na mě zavěsí jak klíště, depčí mi několik dnů až já jsem totálně kaput a ona to rozdýchá a jde dál a já se z toho několik dnů/týdnů vzpamatovávám....radu na to jinou bohužel nemám tenhle kolotoč trvá 4 roky...teda už ne, už jsem to prostě vzdala, samo že jsem za špatnou, ale nikdo mi nebere mou energii

kobitka
Zkus třeba nějaký amulet, talisman či něco. Dobré jsou třeba amulety runové. Ale v podstatě cokoliv, třeba od někoho dostatečně nabité. Může být i kámen.

lollo: záměrně na dálku? co jsi proti tomu tedy dělala, prosím? Také mám podezření.
V noci si asi vajíčko nepředstavuješ, ne?

Evča82
Přesně to znám taky. A navíc je to tak, že tvé vlastní problémy ji nezajímají, furt dokola řeší jen ty své. To se nedá moc dlouho vydržet. Každému je třeba v depkách pomoct, ale pokud se to táhne roky a ten dotyčný se v tom rochňá, tak se prostě nedá svítit.

aha, talisman.

Kaja555
Já to nemám ještě tak úplně vyřešený. Především můžeš požádat své ochránce, to dělám, vlastně mi to doporučila jedna kartářka (každý má ochránce, nebo víc, někdo tomu říká andělé, ale můžeš si najít i nějaké další, třeba mrtvou babičku). Dále já tedy pracuji s runama, ale furt se to učím, to je docela účinné. Myslím, že tohle zabralo nejvíc, ale nejsem si jistá, zkoušela jsem toho milión a některým věcem byste se mi asi hodně chechtaly Ale bylo to už vážně šílený, no. Ono se to totiž po čase tomu dotyčnému vrátí a pak má dost starostí sám se sebou. Takže pak je období klidu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené