arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
mám problém. Přátelé, rodina i ostatní mě neustále přemlouvají ať zkusím modeling. Ale já se bojim Nevim jak to bude znít, už teď se mi o tom moc nechce psát. Prostě se bojím neúspěchu. Tak když bych to chtěla zkusit, zkusit štěstí do kariéri modelky, tak co je lepší? Poslat fotky nebo přijet? A když už bych chtěla přijet musím si počkat na casting? Fakt vůbec nevím jak to funguje, zkusila bych to z "hecu". Ale ať nekecám- taky bych do toho ráda šla.

Cituji Anniene45: Přátelé, rodina i ostatní mě neustále přemlouvají ať zkusím modeling.

Pokud k tomu máš vzhledové předpoklady tak bys mohla zkusit nějakou soutěž krásy a uvidíš jak jsí na tom ohledně konkurence.Mnohdy mají naši blízcí zkreslený pohled.

arrow
profile_image
andreea
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normálně si vyber pár agentur a rozešli jim své fotky. Jestli se jim budeš líbit, pozvou si Tě na osobní schůzku do agentury, kde si Tě vyfotí, prohlédnou v plavkách a zváží Tvé možnosti. Jestli chceš být ale v této branži úspěšná, snad ještě důležitější než vzhled jsou Tvé psychické předpoklady. Modelka musí být silná osobnost, vytrvalá, houževnatá, musí umět leccos překousnout a hlavně: musí se umět vyrovnávat s případným odmítnutím, protože obzvláště v začátcích obejdeš spoustu castingů a na většině Ti většinou řeknou ne. Jestli si nejsi jistá, zda to zvládneš, tak bych to ještě zvážila, popřípadě na tom nějak zapracovala, aby jsi se z toho pak nezhroutila...

Ještě doplním o jednu vlastnost modelky a to je SAMOSTATNOST! Jinak bylo vše řečeno. Kdyby Ti to nevyšlo v modelingove agentuře pořád je tady možnost ještě castingová agentura. Ale dělat modelku jen z hecu...no nevím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené