arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak, nakousli jsme s Leo téma jazykových kurzů v tématu o jídle. Lepší bude nové téma. Učení jazyků určitě omlazuje a myslím, že bude dost, co si o tom říct (napsat)!

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Leo
S kurzy v zahraničí mám poměrně dost zkušeností. Agenuru jsem využívala Studentagency. Zkušenosti s nimi mám kolísavé. Záleží, na jakou pracovnici člověk narazí. Nikdy jsem je ale nezkoušela v zátěžové situaci. Všechny problémy jsem si vždy řešila na místě sama se školou, přišlo m to efektivnější.

najana
No a můžu se zeptat, v jakých jsi byla zemích - hlavně teda nejdřív kvůli jakému jazyku

Potřebovala bych si nejdřív všechno zopakovat, moc jsem toho zapomněla , ale to je mi zas líto dávat peníze za opáčko na kurz v zahraničí..

Taky jsem vyuzila sluzeb Studentagency a byla jsem od nich v Irsku. Pani z agentury byla velmi ochotna, rychla, vsechno bylo v pohode, avsak jazykova skola v Corku byla vic nez spatna, spatne zorganizovana, kurzy nemely zadnou uroven, skola nemela zakladni potrebne vybaveni, chybela spolecenska mistnost, knihovna byla otevrena jen kratce, zavirala snad uz ve 16 hodin odpoledne, ted zadny prostor na samostudium, maji pouze nizke urovne, pocetne skupiny, ucitele byli amateri, skola sice nabizela profesery anglictiny, pry vsichni studovali anglictinu pro cizince, ale opak byl pravdou ...

Cork rozhodne nedoporucuji.

Kolegyne byla v Londyne, pokud by to nekoho zajimalo, najdu presne v jake skole, a byla velmi spokojena. Rovnez byla ve Skotsku na univerzite a rovnez to byla katastrofa.

Na franinu si kolegove chvali Montepellier, ja jsem delala kurzy na Sorbone a byla to take katastrofa.

Armelle
Kolegyne byla v Londyne, pokud by to nekoho zajimalo, najdu presne v jake skole,
Ano, prosím... Možná bych na podzim někam vyjela...

Leo

Kolegyne byla tady a vratila se nadsena

http://www.studentagency.cz/mainpage.php?switch=72

Pry individualni pristup, dobre zorganizovane hodiny, hodne studijniho materialu, dobre ubytovani .... to je o Corku nemohu rict ...

Leo

Nenakopirovala se to tak, jak jsem si myslela, tedy byla v

Wimbledon School of English

Wimbledon School of English je středně velká škola s příjemnou studijní atmosférou, která nabízí kvalitní kurzy za příznivé ceny. Může se pochlubit akreditací Britské rady, členstvím v asociaci English UK i v organizaci Quality English, která sdružuje přední nezávislé jazykové školy v Anglii. Výhodou je jistě umístění budovy školy v klidné rezidenční části jinak živé a tepající čtvrti Wimbledon.Centrum Londýna je pouhých 20 minut cesty metrem odtud. Samotný, tenisovými turnaji proslavený, Wimbledon však nabízí mnoho možností kulturního i sportovního vyžití. A to vše v okolí školy samotné.

zobrazit detail školy

Armelle
kuju

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Leo Byla jsem různě. Jazyky: angličtina, němčina. Armelle správně píše, že úroveň škol je velmi rozdílná. Agentura jejich kvalitu nijak nezaručuje, jen nabízí zprostředkování.
Školy jsou různé, já měla na angličtinu nejlepší zkušenosti s touhle školou: http://www.elcbristol.co.uk/ (je v nabídce Studentagency). Ale je to už hodně let, tak šest sedm, myslím. Takže se mohlo leccos změnit.

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, ještě pár tipů při výběru: Jsou školy, které se specializují na gramatiku a ty co se specializují na konverzaci, často je to prostě nevyvážené. Chce to najít takovou, kde se učí to, co chcete...
Čím větší je škola, tím podobnější schopnosti budou mít spolužáci ve třídě. U malých škol a mimo sezonu jsou rozdíly často diametrální, což prostě nefunguje. U hodně malých škol taky může nastat situace, že budete mít ve třídě třeba jen tři spolužáky. Zní to jako úžasně intenzivní kurz, ale hůř se pak hledají přátelé na volnočasové aktivity. A při těch jsem si vždycky opravdu hodně efektivně zopakovala nová slovíčka (znáte všichni ta stejná - nová) a celkově se rozmluvila.

najana
Děkuju za tipy.. popřemýšlím, ale momentálně to spíš vidím na kurzy tady.. :-/

Taky jsem se letos přihlásila na kurz angličtiny. Ještě nikdy jsem se ji nezačala učit, tak mě čeká perných 14 odpolení teď o prázdninách. Beru to zatím jenom jako seznámení s ní a od září bych chtěla pokračovat na 1/2 roku taky takový intenzivnější kurz. Vybrla jsem si na to jazykovou školu Lite, nemáte někdo s ní zkušenosti?

arrow
profile_image
Parma
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
Ty opravdu nemáš vůbec žádné zkušenosti s angličtinou?To jsi na tom jak já.Mně ale připadá,že všude,i když je to Aj pro začátečníky,se počítá a taky asi ostatní mají alespoň nějaké základy.
Švagrová šla na kurs pro začátečníky a první hodinu probrali asi 3 lekce a říkala,že vůbec ničemu nerozumněla.
Můžeš napsat nějaké info o tvém kurzu? Díky moc.

Parma
ještě jsem opravdu nikdy s angličtinou nezačala a moc mě to vadí. Byla jsem na ukázkové hodině a ta se mi líbila. Neměl by tam být opravdu nikod jiný, nežli takoví začátečníci jako já, dělají se rozřazovací testy. Těchto 14 dní, 4 hodiny denně se bude jenom mluvit, hrát, kreslit atd. mělo by nás tam být max. 16, ale prej většinou bývá tak kolem 10 lidí různé věkové kategorie. Na toto potom navazuje od září další kurs a ten je 3x v týdnu po 3 hodinách kde se už začne číst a psát. Mně se tohle zamnouvalo, co jsem sehnala reference, tak byla spokojenost. Já ti více budu moct napsat až po 18.7., to budu mít už za sebou. Na jednu stranu se těším a na druhou si neumím představit se soutředit 4 hodiny v kuse, ale bylo mi řečeno, že se nemusím bát, že to uteče jako voda. Přestavuji si to tak, že to bude asi jako v matreřské školce když se děti začínají s aj seznamovat.

arrow
profile_image
Parma
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
To zní opravdu zajímavě.Vypadá to,že tento styl by mohl chytit i mě.Myslím,že to mají pro začátečníky opravdu promyšlené,že nejprve jenom mluví.Alespoň si Aj odposloucháš a tolik se jí nezalekneš,když nemusíš hned psát.
Mohu se zeptat,kde to je kolik to přibližně stojí?
Se soustředěním-asi je to pro nás jiné,už jsme zapomněly jaké je to sedět v lavici.Ale neboj 4 hod není zase tak moc a pokud tě to bude bavit,půjde to.Já jsem se také dala na studia a sedím v učebně třeba 8 hodin denně.Sice tam všelijak poposedávám,ale dá se to vydržet.A to jsem dost aktivní člověk a i v práci jsem dost v pohybu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené