arrow
profile_image
angel1
od 27. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mám 14 dni po modelaci prsou a zmenšení dvorců. S rovnají se jizvy časem? I dvorce mám každý jinak. Jsem z toho na dně .

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj holky, tak už i já se k vám mohu konečně přidat. před 3 dny jsem absolvovala modelaci s augmentací u MUDr. Prose v Perfect Clinic v Praze (520ml kulatý impl. Natrelle, vysoký profil, pod sval). dneska se mohu poprvé vysprchovat a poprvé je uvidím, tak se nemůžu dočkat. chtěla jsem se zeptat ohledně sprchování-sprchovaly jste prsa normálně nebo jste se snažily náplasti co nejmíň namočit? bojím se, aby mi to pak nějak nemokvalo nebo něco. náplasti totiž budu mít až do další kontroly, což je 1.6.

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Syvunka: Já se osprchovala až tak po týdnu teda..a dycky rychle a nenamočit si náplasti..čim pozdějš tím líp si myslim..prvních 5 dní sem byla celkově zalepená takže sprcha nepřicházela v uvahu..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ziziandzuzu: tak já si prsa nakonec jen otíram žínkou,abych si nenamocila ty náplasti a dobrý ale nemůžu se dočkat,až mi je ve st doktor sundá a budu se o ně moct začít pořádně starat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené