arrow
profile_image
ElsaHussein
od 5. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj dlouhodobě mám takový problém jakmile čtu třeba knihu, koukám na obrazovku PC nebo pracuji na zahradě hned mě začne bolet v místě kde lebka naseda na první krční obratel. Pak mi to postupuje přes zátylek,temeno až do spánku a oka,kde to velmi nepříjemně pulzuje nedá se při tom na nic soustředit.Včera jsem byla na výletě ve Vídni a v noci jsem se pak bolestí nevyspala Myslíte, že na to dlouhodobě zabere cvičení a masáže? Máte podobné zkušenosti?

arrow
profile_image
Bladdy
od 22. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě zajdi k neurologovi, je možné, že máš páteř bloklou a ten ti masáže, parafín a vhodné cviky předepíšeMě trápí krční páteř už skoro dvacet let, mám ji několikrát napravenou, zrovna teď chodím zase na rehabilitace. Má zkušenost je taková, že jakmile jednou problémy s páteří příjdou, nikdy nezmizí, naopak rok od roku je to horší

arrow
profile_image
dudliiik
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já na to taky hodně trpěla, mívala jsem často tzv.ústřely, chce to mít pravidelný pohyb, plus dávat si pozor na průvan a prochladnutí. Pomáhalo mi vzít si Brufen na noc, polevilo to. Pokud to nemáš ve svalech, ale v obratlech, tak jedině k lékaři, ale pozor, napravování se už nedoporučuje.

Reaguji na ElsaHussein:
Dlouhodobě jsem trpěla na bolesti krční páteře, přesně jak popisuješ. Koupila jsem si vzpřimovač zad, cvičila jsem, podstupovala jsem masáže... nic nepomohlo.
Nakonec jsem si pořídila anotomický polštář a do dvou dnů jsem nevěděla, že nějakou krční páteř mám .
Dnes už můžu několik hodin sedět u PC a v pohodě.

Já uvažuji o tom krčním límci - koukněte na www.nexcare.cz. Co myslíte ?

Cituji True: anotomický polštář

a který sis koupila?

arrow
profile_image
Cross
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučuji nosit správné boty.
Bolela mě záda a nohy, po 14-ti denním nošení jsem cítila úlevu a teď už je nosím 3měsíce a bolestma netrpím. Mám jedny na doma a jedny naven. Dceři jsem koupila Bubble růžové, má je moc ráda, nosila je v létě venku a teď je má na doma.(do vyhledávače PeterLegwood nebo pro-evolution)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené