Cituji Amalthea: možná si dáváš hodně vrstev řasenky, řasy ti tím pádem ztěžknou a spadnou

v tom to asi není, oni totiž spadnou i při sebemenší vrstvě řasenky.. Ale jak tu už někdo radil, určitě zkusím jinou, tu bezbarvou a když ani ta nepomůže, tak nějakou zde doporučovanou) snad už to zabere

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě voděvzdornou řasenku, ta "normální" může být příliš řídká a řasy jakoby "namočí" a tím pádem hned vyrovná. Kleštičky nahřeju fénem, natočím poprvé, protáhnu starší (vyschlejší) voděvzdornou řasenkou, znova nahřeju, znova natočím a konce řas namaluju prodlužovací řasenkou Clinique, co běžně používám. Na značce myslím moc nezáleží.

arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Já to dělám tak, že prvně secvaknu nenalíčené řasy, rychle nanesu řasenku (volume diva od astor, ta se mi zatím osvědčila nejvíc) a dokud ještě není zaschlá, prstem ty řasy držím směrem zpět k oku dokud řasenka nezaschne, tím se řasy natočí, pak ještě jednou opartně secvaknu namalované řasy a to je ještě víc pozvedne, popř dám ještě víc vrtev řasenky a jsem jak mrkací panna. A i když nepoužívám kleštičky a udělám to jen tím prstem, řasy mi drží natočené celý den. Ale je potřeba je držet dokud ta řasenka fakt nezaschne, jinak to samozřejmě taky hnedka klesne

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

a držíš kleště aspoň 10 sekund? Já to tak dělám a řasenku používám stejnou růžovou miss sporty a řasy mám natočené celý den a to je mám jinak rovné

arrow
profile_image
Merci2712
od 10. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

souhlasím s těmi, které se bez kleštiček neobejdou. já už bych je taky z ruky nedala bez nich mi ty řasy nejdou skoro ani vidět jak jsou rovné, ale ted jsem zkusila si je netočit nejříve nahoře a pak kousek níž a pak dát trochu řasenky nejdříve na horní natočenou část a pak zbytek a ze 2 vrstvách a je to ok. vydrželo mi to celý den a řasy mám hezky natočené a to ta řasenka není ani voděodolná a má gumový kartáček.

arrow
profile_image
Anabel
od 30. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a vždy je nahříváte nebo ne? a když ano tak jak?

Cituji Anabel: a vždy je nahříváte nebo ne? a když ano tak jak?

Fénem.

já je nahřívám buď na topení a nebo žehličkou na vlasy.. Ale asi bude problém opravdu v té řasence, ta MISS SPORTY je dost tekutá..

Tak holky už jsem si koupila tu řasenku jak jste mi radili, Maybelline the Colossal Volum´Express, voděodolnou.. Vyzkoušet ji můžu ale až v pátek "po ježíšku", tak jsem zvědavá na výsledky.. Jinak jak používám kleštičky každý den, tak mi přijde, jako by si řasy pomalu zvykly, řasy a už trošku začínají držet.. Spíše se tedy zvednou než natočí, ale aspoň něco

arrow
profile_image
squika
od 4. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

dnes, 14:01:45 - Připojeno během spojování:
Po použití kleštiček na řasy a řasenky se řasy vrátí do původního tvaru

Už fakt nemůžu. Mám rovné řasy, musím si je natáčet každý den kleštičkama, dokonce jsem si ted koupila i kůlmu na řasy.Všechno je super-řasy si natočím, pefektní tvar, potom nanesu řasenku-perfektní, tak 3minuty to vydrží a potom konec, řasy mám v původním tvaru-rovné a nic s tím neudělám, Ano, zkoušela jsem po nanesení řasenky opět použít kleštičky i kůlmu, vždy to vydrží pár minut a konec. Mimochodem řasám to stejně škodí.
Používám výživu na řasy talika na noc a o víkendu i na den. Zkušela jsem levnější i ty drahé řasenky, třeba Ysl atd...pořád je to dokola.
Holky, máte s tím zkušenost?díky

arrow
profile_image
Lennie
od 28. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám, řasenka nesmí být moc tekutá....pokud je tekutá - třeba jako nová, pak je jasné, že se ti řasy vrátí do původního stavu. Řešila jsem to tak, že jsem používala starší a vždy jsem si ten kartáček jen trochu namočila do novější řasenky. Vím, asi blbé a zdlouhavé řešení, ale nic jiného mě nenapadlo. Za to mi řasy ale držely tak, jak měly.

arrow
profile_image
lana334
od 4. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na squika: skus málo tekutou řasenku, napr. maybelline define a lash alebo volume expres (podle toho ˇvci chceš objem nebo délku si z´tych řasenek mužeš vybrat)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené