Zdravím vás. O mém nynějším problému jsem se jen okrajově zmínila v jedné diskuzi (sprostě jsem se tam vetřela, jedné slečně ). Celkem mě zaujaly některé názory. A zajímaly by mě i ostatní názory, jak to vidíte. Tak zakládám samostatné téma. A klidně můžete psát i vlastní příběhy! Nebo jak jste "sbalily" takového chlapa.

Teď k tomu mému.
Před cca 2 lety jsem se seznámila, přes jednu stránku s jedním známým. Bydlí pár km ode mě. Znali jsme se od vidění, tak mi napsal. Půl roku jsme si psali zhruba. Pak jsem si tu stránku zrušila a tím i zrušila kontakt mezi námi. Za pár měsíců si mě našel na Facebooku, protože máme hodně společných známých. Začali jsme si psát. Jen tak " Jak se máš, jak jde život, co škola. Vždycky většinou psal on. V intervalu jednou za 14 dní. Nevěnovala jsem tomu nějak extra pozornost. Řekla jsem si prostě jen píše, nudí se v práci. Takže jsem byla taková jeho kamarádka na FB. Tohle psaní na FB trvá už ROK.!
V lednu jsme se potkali na plese (pozvánka od něj přes F, a poprvé jsme měli možnost si popovídat. Byl milý. A vesměs jsme byly celý večer spolu. Dobře jsme si popovídali. Od té doby jsem ho začala vnímat tak nějak jinak. Po plese zase jen psaní. Před pár dny měl oslavu narozenin. Pozval tam jen nejbližší okruh přátel a také rodinu. Co mě hooodně překvapilo tak pozvánku jsem dostala i od něj. Na to že jsme se znali jen tak ze psaní a z jednoho plesu. Na oslavu jsem došla. A zase bylo to fajn, povídali jsme si. Dokonce jeho kamarád za mnou došel, a začal mi povídat jak jde na slečnu strašně moc pomalu. Což jsem nepochopila, protože vesměs jsem tam šla jen jako jeho známá.
Začíná se mi hodně líbit, ale nevím co od toho čeká, zda mě chce, nebo nechce. Nebo co vlastně čeká. Myslím si, že v hlavně by to měl mít už srovnané na to, že má 30 let. Nechápu jeho postoj. Nebo si jen hraje? Po oslavě jsem si vzala od kamaráda číslo a poděkovala za oslavu. Tím jsem si myslela, že jsem to někam posunula a " prd". Vyměnili jsme si pár sms a teď opět psaní na FB. Jen psaní. Jak se máš, atd. atd. Přitom cítím, možná že se mu i líbím. Ale prostě nechápu jeho postoj. Co si o tom myslíte? Nebo tomu nerozumím jen já? Nebo mě fakt bere jen jako kamrádku? Ale proč by tohle vše dělal? Podotýkám,že slečnu nemá. Je svobodný,bezdětný...

Tak ho někam pozvi, to i žena přece může udělat. Je to nejrychlejší způsob jak zjistit na čem jsi. Prostě mu brkni, jestli chce jít třeba do kina, divadla apod. Pravděpodobně půjde, pak tě doprovodí domů, dej mu pusu, a příště ho pozvi nahoru a uvidíš. Jako by bylo málo filmů na tohle téma Lepší to vyřešit hnedka, než si dva roky něco namlouvat a pak zjistit nějakou nepřekonatelnou zábranu.

arrow
profile_image
Anesa
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

zažila jsem něco podobnýho, ale nic z toho nakonec nebylo.
Ale z toho, co píšeš, mi přijde, že o tebe má zájem, jen má strach, nerad by o tebe přišel, tak na to jde opatrně. možná úplně neví, co chce

Cituji Anesa: možná úplně neví, co chce

co by asi tak chlap od ženy mohl chtít?
Určitě ho zajímá jestli má doma sbírku motýlů

Reaguji na Anesa: Jo jo tohle mi bylo řečeno tež. Že je hrozně opatrný. Ale už mě to štve! Ráda bych tohle téma načala, zeptala se, co vůbec chce. Ale mám strach, že něco zkazím. Že právě tím ho vyplaším. No a nebo druhá možnost, že fakt neví ve svém věku co pořádně ještě chce. Nebo má strach, že šlápne vedle se mnou? Protože už nehledá asi slečnu jen tak na chvíli. Ale na to, že se známe, neznáme vesměs rok. A 2x jsme se viděli. To mi příjde hooodně pomalé..

Reaguji na standysman: Právě v tomto jsem konzervativní a možná i moc hrdá. Když mě chce, tak proč to neudělá ON?? Pozvat ho do kina. To se snadno řekne... Nevím jestli mám dát ještě čas. Intenzivnější je to až poslední cca 3 měsíce, kdy jsme se posunuli a píšeme si tak 3 x týdně. ( po tom plese )

Reaguji na standysman: Ne, to určitě né. Trochu ho znám. Je moc hodný. A vím, že o tomuhle mu NO SNAD nejde.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji crazyiik: Právě v tomto jsem konzervativní a možná i moc hrdá.

Po dvou letech se trochu hejbnout je konzervativní pořád dost.
Hrdost dobrá, ale tohle už je o něčem jiném. Dvakrát tě pozval on, tak proč ne teď ty. Na oplátku, to je férový. Aspoň uvidíš. Nebo dřív zarostete mechem .

Podlě mě ostýchavý neni. Nejspíš jen nemá zájem, jinak by ti to určitě už dal najevo, po takový době.

arrow
profile_image
Barbora56
od 3. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji standysman: co by asi tak chlap od ženy mohl chtít?
Určitě ho zajímá jestli má doma sbírku motýlů

souhlas

Tak já chápu tvůj přístup, šlo mi o to, aby ses dočkala. Nech tomu nějaký čas ještě, ale přece můžeš jen tak navrhnout, když si píšete, že byste mohli skočit někam na kafe. Je to defakto jasné pozvání na rande, ale konzervativní.

Reaguji na standysman: To se snadno řekne, pozvi ho na kafe. Neměl by to udělat ON? Vždyť já ani nevím jestli mě chce nebo nechce. My jsme téma " MY DVA" ani neřešili. Je to prostě takové, že nevím. A kdo ví, jestli ví taky on. Nechci nic zkazit. Ale už jen to, že jsem si na něj vzala číslo a napsala mu. Byl signál, že mi asi jedno není. A stejně toho nevyužil a píše mi na tom " debilním " Facebooku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kdyby měl zájem, něco by se už stalo. Nějak nechápu jak jsi vydedukovala, že se mu líbíš, podle tvého popisu se chová jako kamarád, bez jakýchkoli náznaků

Reaguji na Vanilka29: Vydedukovala jsem to z toho, že jsi mě přidal na facebook, i přes to , když už jsem jednou kontakt přerušila. A ted píše dál. Z toho jak znejistí, když jsme se kdysi potkali. Taky mě mate to, že se mě pozval na svou oslavu, protože nejsme tací kamarádi, jak on tam měl pozvané. A ani nejsme rodina, kterou měl na oslavě. A nevím proč by chtěl ve třiceti hledat novou kamarádku a dopisovat si s ní... Ale třeba jo, třeba máš pravdu. Třeba mě vnímá jako kamarádku. A já jsem jen naivní..

arrow
profile_image
partyanimal
od 8. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle jsem taky zažila. Poznala jsem na jedné oslavě kluka, který už na té oslavě vyhledával mojí společnost, nějaká ta pusa taky proběhla. Pak jsme si začali psát, jeli jsme spolu dokonce i na festival (ještě s jeho kamarádem a kamarádkou), tam jsme se líbali (on začal) a pak mi ustlal vedle sebe (byla jen ošahávačka). Dokonce se pak sám nabídl a odvezl mě domů (asi 50 km). Pak jsme si zase psali a pak mě také pozval na svoje narozeniny, což mě také udivilo, protože jsme se viděli jen 2x a na oslavě měl samé dobré kamarády. Po oslavě jsem přespala u něj a došlo i na sex. Pak jsme se potkali ještě na jedné oslavě a od té doby už nic. Podotýkám jen, že hlazení, líbání, přespání, tohle všechno se dělo před jeho kamarády, takže nic utajovaného. A když jsem se ho jednou snažila pozvat na kafe, odmítl. V chlapech se my, ženy asi těžko vyznáme.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené