arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nottua:
Tak taky se mi jednou něco podobného stalo,ale nezašlo to dál než v celovečerní líbačku)
Prostě úlet na diskotéce.Já se líbila jemu,on mě...tak proč si nezpříjemnit večer.
Ale vtipné bylo to,že mi dal také tel.číslo a já si naivně myslela,že z toho bude láska jako trámKluci to prostě mají jinak.Ti dělí holky na 2 skupiny.S tou první se chtějí jen pobavit,užít si a čau...a s tou druhou chtějí být,trávit více času a taky se podle toho chovají.Více se snaží.
A je hlavně taky na nás,do jaké skupinky se chceme zařadit.A pokud už se v ní ocitneme,tak setaky podle toho chovat.Alespoň můj názor)

Reaguji na Papagai:
Já to beru. Jediný, co mi vadí, je to, jak se celou dobu choval. Tak, že mě to ,,donutilo" si myslet, že se ještě uvidíme...
Jinak jsem se rozhodla, že mu ke konci týdne ještě napíšu. Vymýšlím akorát co. Něco nenucenýho... Naposledy, abych měla jistotu, že zájem nemám a prostě není schopen se okatě vymluvit. Já vím, je to už asi vnucování. Ale já prostě nemůžu jinak... Popravdě, je to směšný, hloupý a nevím co ještě, ale jsem smutná, no...

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nottua:
já bych mu už nepsala, jednou jsi to zkusila, myslím, že by se teď mohl posnažit zas on...uvidíš třeba se do konce týdne ozve sám...a pokud ne, vydrž, ozve se jindy, a když ne, tak kašli na něj...takový chlap za to nestojí...přece se ho nebudeš doprošovat, jestli už teda domluvil ten sraz s kamarádem a kamarádkou, pokud by chtěl, tak to udělá a napíše...takže nezoufej, ale zároveň, jak už psala Eviška, nedělej si zbytečné naděje...pro jistotu..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené