arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Třeba já mám odmala zafixováno, že jsem ta poslední, že mě nevyberou, ať jde o cokoliv, že se na mě nedostane. A ono to tak vždycky dopadne. Ráda bych to změnila.

arrow
profile_image
Stella
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lollo: Ještě by možná někoho zajímalo, že i Silvova metoda učí programování mysli. Toto bylo vlasně první, co jsem kdysi četla a je to vlastně to samé, co učí i jiné třeba východní metody.

Ja som založila tému, kde som sa chcela podeliť so skúsenosťami s aplikáciami Silvovky. Bola som na ich kurzoch, je to presne o tom, ako starý program prepisuješ novým. Je na to presný postup. Aplikujem to asi 2 mesiace. Čo sa mi na betón podarilo bolo zbaviť sa pomocou autosugescie bolesti hlavy (to fakt a tomu už teraz verím) a tiež menštruačnej bolesti. Inak samozrejme aplikujem xy ďalších cieľov, to by bolo na dlho, čakám až sa to konečne "spustí" Je tam veľa detailov, ktoré sú doležité, jeden, pre mňa zvlášť významný sústrediť sa na život tu a teraz a neutápať sa v minulosti, ani sa netrápiť budúcnosťou.
Samozrejmé je, že tieto cvičenia nie sú jednorázovou záležitosťou, doležitá je pravidelnosť a dovera.

Cituji Stella: Samozrejmé je, že tieto cvičenia nie sú jednorázovou záležitosťou, doležitá je pravidelnosť a dovera.

to souhlasím

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já myslím, že přeprogramovat myšlení jde , chce to ale trénink a hlídat si myšlenky. a to je pro někoho nesnadný úkol, taky si myslím, že když si člověk bude opakovat stále dokola to co chce a bude např .myslet na určitou věc nakonec se to stane .

protože vše ať dobré či zlé si přivoláváme sami svým myšlením i chováním

arrow
profile_image
Softligirl
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přeprogramovat se můžeš. Stačí mít silnou vůli a zadat si směr, jakým chceš jít. Pak už stačí jen srovnat si priority. Pokud si nejsi něčím jistá, vyzkoušej klidně několik variant a pak si sama vybereš tu, která Ti připadá nejsprávnější. Já to dokázala...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené