arrow
Neprodává v Bazaru

Napiště ne-kuřačky, jak se Vám podařilo bojovat s kouřením. Jsem závislá na kouření tak 20 let a ráda bych se toho zbavila,ale mám obavu, že přiberu dalších 10 kilo.. jak se s touto metlou lidstva poprat?

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No asi neměnit cigára za sladké?! Ale je fakt, že cigára zrychlujou trávení, takže úplně se tomu člověk nevyhne. Já tenkrát přestávala a zároveň najížděla na zdravější stravování a přibrala jsem asi jen 2 kila.

arrow
profile_image
Meggi
od 26. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ppojistka: Napiště ne-kuřačky, jak se Vám podařilo bojovat s kouřením.

Na otázku jak jsem se zbavila kouření odpovědět můžu, na druhou, jak nepřibrat, bohužel.

Dala jsem si ke kulatinám dárek a to takový, že jsem si zaplatila Antinikotinovou terapii rezonancí, stálo mě to 1000Kč ( případě neúspěchu, opakování zdarma) a 8kg navíc. Už nejsem otrok těch bílých hřebíků a hlavně nesmrdím, to je má největší výhra.

Jinak jsem si koupila kolem Vánoc jídlo z Dietplus a dala dolů za 6 týdnů 4 kila, ale hlavně bych řekla, že se mi "vyformovala" postava.Zkus mrknout na tu stravu, je docela chutná, není hlad, vlastně hlavní je dodržovat časy mezi jídly, o tom to je.Pokud k tomu přidáš ještě pohyb, nemáš se čeho bát,

Budeš štíhlá a vonět.

arrow
Neprodává v Bazaru

Meggi
to zní krásně povzbudivě děkujiiiii

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji ppojistka: Jsem závislá na kouření tak 20 let a ráda bych se toho zbavila,ale mám obavu, že přiberu dalších 10 kilo..

Kouřila jsem asi 14 let 40 cigár denně a jediná moje rada jak po přestání s kouřením nenabrat je hlídat si jídelníček a zbytečně nemlsat (s tím jsem měla opravdu problém a hřešila jsem), přidat víc aktivního pohybu ( já strávila hodiny týdně na spinningu)...přesto jsem nabrala (cigára totiž opravdu zrychlují metabolismus) - asi 5kg - ale do roka jsem je dala všechny dolu, hlavně cvičením...
A jak jsem přestala s kouřením? Chtěla jsem jít na modelaci prsou a neměla jsem penízky, tož přestat kouřit byla jediná varianta jak je získat ... za rok jsem ušetřila 36000,- a tolik mne stála ta opka, takže moje rada je mít VELKOU MOTIVACI , pak jde vše snáz...

arrow
profile_image
Miska
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ppojistka

Ahoj, začni chodit třeba do fitka a nebo každý den do schodů a když zjistíš, že jsi u konce s dechem tak chuť na cigarety Tě přejde sama Pak bych se určitě předzásobila ovocem a zeleninou. Já jsem naštěstí nepřibrala vůbec, chuť na sladké byla, ale dala jsem si místo čokolády třeba mrkev nebo bonbon. Chvíli trvá si na to zvyknout, ale vydržet se to dá. Přeju hodně štěstí!

arrow
profile_image
Hanka15
od 9. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ppojistka

Cituji ppojistka: ale mám obavu, že přiberu dalších 10 kilo

Tohle byl přesně můj problém...kouřila jsem 24 let 15 cigaret denněpochopitelně,když byla nějaká akce a tak-daleko víc!Nejvíc mi v poslední době vadil ten smrad,protože jsem to poslouchala ze všech stran17.2.09 jsem byla nemocná,2 dny nekouřila a začala přemýšlet o tom,že když to jde vydržet teď i v noci(nekouřit třeba 8-10 hod)že to musí jít i ve dne,že je to jen v mozkuže jde jen o ty pitomý gesta a vše k tomu.19.2 měla moje milovaná dcera,která si tak přála,abych přestala,že si tím ubližuji,smrdím jí a podobně...narozeniny a já se rozhodla,že to zkusím a už nikdy(přesto,že jsem cigarety doma měla a mám balíček s 19 kousky,co mi zbyly do teď),že si už nikdy prostě nezapálím a dnes je to měsíc a 4 dny a musím říct,že fakt naprosto v poho se to dá zvládnout!CHce to jen strašnou vsugeraci a mnoho motivací.Jedna z dalších motivací pro mě je operace zmenšení prsou,což mi jako nekuřačce bude také jistě jenom k dobru!No a s tím strachem o přibrání:to byla moje noční můra,protože s váhou bojuji od prvního těhotenství,pořád dolů,nahoru,dolů,nahoru.....a tak jsem hned po nemoci najela na počítání kj a mám 2 kila dole,kdybych to teď neporušila narozeninama,že jsem jedla vše,ale s mírou,bylo by to možná i víc.Proto můžu jen vřele doporučitzkusit to! Hlavně musíš moc chtít,myslet taky na svoje zdravíokolízkrátka jedno k druhémuOmlouvám se za ten románJestli do toho půjdeš,moc moc držím pěstičky

arrow
Neprodává v Bazaru

daty
Meggi
SabinaG
Miska
Hanka15

děvčata moc děkuji za Vaše příspěvky a především motivaci a podporu,,smekám před Váma a budu se snažit s tím něco udělat, když vidím že jste to dokázaly taky,,

arrow
profile_image
Dolia
od 14. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Milá ppojistko..............já nekouřím od včerejšího rána a už jsem na sebe pyšná......především to chce velmi silnou motivaci a vše je moc hezky popsané v tomto článku:

http://ceska-republika.org/2007/09/06/navod-jak-pr estat-kourit-behem-21-dni/

Mě je 30let, kouřila jsem 15 let, krabičku denně. A moje motivace - jsem v procesu umělého oplodnění a včera mi byla zavedena embryjka, takže mám velmi silnou motivaci.

Navíc to chce se, aby se i okolí chovalo korektně, takže třeba velmi oceňuji chování mého může - zatím si přede mnou nezapálil a to je silný kuřák.

Ještě jako pojistka na zmírnění abstinenčních příznaků - doporučuji náplasti Nicorette ( sama je mám, i když bych neměla, ale lepší varianta, než být ve stresu a s rizikem, že po cigaretě sáhnu)..........přeji hodně síly v tomto boji se závislostí!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Dolia
ahoj,,tvůj příspěvek je moc krásný a věřím, že pro tebe velmi motivující,,přeji hodně štěstí a děkuji za povzbuzení )))

arrow
Neprodává v Bazaru

Dolia
a ten článek je super

arrow
profile_image
Dolia
od 14. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlásím, že stále nekouřím - 7 dní
Ppojistko...děkuji, a co Ty?

arrow
profile_image
Vaneska
od 3. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem před dvěma lety přestala kouřit, tak jsem během půl roku přibrala asi 4 nebo 5 kg..protože jsem místo toho mlsala. Pak to šlo další půl rok samo dolů a určitě to za to nekouření stálo! takže to chce se hlídat, začít se hýbat..

arrow
profile_image
Jirinkaa
od 4. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Kámoška psycholožka mi říkala, že nepřiberu jedině když si vyřeším tu psychickou závislost, že s tou odejde i ta fyzická, ale nebudu to nahrazoval jídlem. Řekla mi o kognitivně-behaviorální psychologické metodě a jak jsem zjistila tak nějak takhle funguje knížka Snadná cesta k nekouření a nebo jednodenní seminář na webu www.exkuraci.cz, tam snad i garanutujou vrácení peněz? Nebyl na tom někdo? Já nekouřím nijak moc, než abych nabrala dvacet kilo, to si radši těch pár cigár dám. Přítele to ale otravuje tak ybch s tím ráda sekla.

arrow
profile_image
Anca-sustova
od 6. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Jirinkaa: Já jsem tam byla před rokem a čtvrt a opravdu jsem jim hrozně vděčná. Nepřibrala jsem vůbec, ale hlavně se mi na tom líbilo to, že jsem vůbec netrpěla jako u jiných pokusů... prostě jak si to člověk srovná v hlavě, tak se s tím "popere" mnohem lépe. Dostanete takovou příručku s pokyny, kterou se řídíte a pak ve všech situacích - včetně stresu nebo nudy, prostě víte, co dělat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené