arrow
profile_image
Angeliiina
od 31. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naší fence je přes 10let a chtěla bych, aby se dožila co nejvyššího věku ve zdraví. Co dávat navíc staršímu psovi? Dáváme jí nějaké vitamíny v tabletách, krmíme BARFem-takže jí dáváme i syrovou zeleninu, občas bůvolí kost na zuby, ale co ještě?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě něco na klouby. Alavis, Chassoton, Caniviton Forte, kloubní výživa je u starších a starých psů velmi důležitá.
Může to být i Otroprim pro lidi, jenom uzpůsobit dávkování.
Velmi se nám osvědčily injekce B 12 jednou za rok - série 10 aplikací.
ale s tím by měl poradit zkušený veterinář

arrow
profile_image
Zuzam
od 31. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych spíš změnila Barf na kvalitní granule pro starší psy. U Barfu je těžké stravu vyvážit a navíc už to pro starší psy začíná být hůř stravitelné.

A co zkusit nějaký detox - existují myslím kůry pro ledviny, játra. Já jsem teda žádné nepoužívala a německý ovčák se dožil 13 let - pak mu ze dne na den vypověděli službu nohy. Pokud nejsou žádné problémy s BARFem, určitě bych na granule nepřecházela. Existují minerálky, tím se dá strava doplnit. Jak psali holky tak Alavis - je super. Pak možná nějaká probiotika, neboť jak praví reklama - imunita je v bříšku.

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na klouby je lepší Celadrin, je na iné bázi jako Alavis, k tomu nám vet doporučil brát pupalkový olej. Dělá dobře nejen na klouby, ale na celý organismus. Plus doplňovat vitamíny.

Reaguji na Angeliiina: Ahoj, já mám pejska 16, 5 roku, je to můj první pesjek, takže více zkušeností se staršími pejsky nemám, až nyní ten vyšší věk tohoto jediného. Kloubní výživu dávám od cca 7mi let věku, cca ve 13ti letech nám zjistili horší jaterní testy, na které jsem nasadila ostropestřec a při kontrole o rok později už jsou zase v pořádku. A to vet dával podle toho nálezu týden dva života. Čili ostropestřec bych doporučila na játra pesjkům, ale samozřejmě při konzultaci s vaším veterinářem, tahle diskuze je jen o tipech a individuálně to musí posoudit odborník. Jelikož už nechodímena ultrazvukové čištění zubů, poslední dobou podávám třetinu tablety chlorelly rozdrcené jako prášek jen na jazýček pro osvěžení dechu. Jinak pejskovi věnuj hodně lásky a péče, to už asi také pozoruješ, že s začíná měnit nebo u vašeho teprve začne kvalita srsti, fyziologie ušního mazu a očička.

arrow
profile_image
Angeliiina
od 31. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji avanta: Jakou máš rasu psiny?

Je to zlatý retrívr
Ten ostropestřec vyzkouším, měla zhoršené jaterní testy-kde ho kupujete a jaký?
Jinak BARFem nekrmíme celou dobu, ale ona nám granule nechtěla žrát (a to jsme zkoušeli ty nejlepší). BARF jí konečně chutná, zhubla pár kilo (potřebovala to) a je teď o dost aktivnější.

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Angeliiina:
Nám na zhoršené jaterní testy pomohl hlavně asi ten Barf, taky granule moc nechtěla. Já přidávám kapky ostropestřce ze zdravé výživy, pak jsem měla z něj olej a ještě Phytovet DIGESTIVE MIX, tam je taky.

Reaguji na Angeliiina: Ahoj možností je mnoho, buď koupit semínka a udělat nálev, pokud máš již starého pejska a stravu mu děláš kašovitou, lze použít tento nálev, dále tablety Esetiale forte z lékárny, dávkování ti poradí veterinář, já se psem 14kg měla dávku jako na tříleté dítě

arrow
profile_image
Lucia_LM
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky a aké granule by ste odporučili pre staršieho psa? Poprípade nejaký iný druh kŕmenia, ktorý by bol preňho vhodný.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kvalitní granule pro seniory. My dáváme Royal Canin pro starší psy. Event. jsme psy krmili i granulemi, které obsahují olej lisovaný za studena a rozdrcené skořápky korýšů pro klouby. ¨Kvalitní granule už obsahují i přípravky na klouby.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky potřebuju radu. Mám pejska, jorkšírka 14let a vůbec nevidí. Chudáček naráží do dveří, stěn a špatně se orientuje. Nevíte jak mu zrak malinko zlepšit?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené