1. . .6789101112. . .1617
arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Cituji Consuela Banana Hammock: A on tam tak jako postával vždycky a čekal až tasíš peněženku?

Asi tak.A ted, když vidim, že neni na nájem, tak si budem muset promluvit.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Nikississ:

no tak myslím, že jsme se tady všechny shodly na tom, že to s ním máš řešit přímo. v klidu se dá řešit všechno, ale napřímo. Hlavně nám dej prosím tě vědět, co ti na to řekl, myslím, že na to budem všechny čekat.

znám případy kluků, kteří se v tomhle fakt změnili, sice to chtělo trpělivost a více rozhovorů, než pochopili úplně VŠECHNO co se od nich vyžaduje, ale více znám těch, kteří se urazili, obrátili to proti té holce, že není věčně spokojená, že jí pořád něco vadí, že nechápe, proč se u ní nemůže najíst, že má teď důležitější výdaje. Pokud nastane druhá situace, neváhej....

Cituji Nikississ: Chodili jsme každý týden na koně, hodina byla za 400 Kč a když jsme šli oba, bylo to 800, to se pak nasčítá.

Niki,prosím tě,ty jsi nějak postižená,máš nějakou viditelnou ošklivou nemoc nebo prostě něčím "méněcená" že jsi s takovým typem,který je absolutně k ničemu sakra děvče,předpokládám,že jsi normální a hezká mladá holka chlapy si vydržují postarší ženy ...... ale ty mají modela a každému je jasné,že zajíček je s nima pro peníze!Ty jsi mladá,tak proč tohle děláš?

Cituji Efca: Nejsi to náhodu ty, co zakládala diskuzi, že ji nevyšlo na ten nájem?

...a já si u ní tenkrát říkala, že by mohla slečna říct příteli...no tak ne...

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Cituji Fairish: já normálně nemám slov. neříkala sis už dávno, že je něco špatně? říkala jsi mu už někdy o tom, že to finančně nedáváš, takhle ho financovat?

a on tu chatu má za jakým účelem, chce tam s tebou v budoucnu bydlet?

Až ted, páč jinak jsem to finančně dávala.Taky jsem se tu začetla do jiný diskuze o financách takhle mezi partnerama a nestačila jsem se divit.S jinýma klukama jsem platila i antikoncepci a všechno, ale to jsem byla u tý babči.O ty chate tvrdil, ze tam bude on. A že já tam můžu jezdit.

Cituji Nikississ: A že já tam můžu jezdit.

To je od něj velmi šlechetné...

....no já nevím, moc nevěřím nějaké přeměně u něj. Ale ty hlavně zapracuj na sobě! Nejsi žádná pokladnička...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Nikississ: O ty chate tvrdil, ze tam bude on. A že já tam můžu jezdit.

zhluboka dýchat....no to snad není možný......myslím, že si teď na něj tvoříš správný názor sama jak si to čteš.....a co by tam jako sám bez tebe dělal?? pařil s chlapama nebo co? moje nervy

neřeknu kdyby to rekonstruoval jako vaše bydlení, nebo na víkendy pro VÁS ale tohle....to je od něj hezké, že za ním můžeš někdy přijet!

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikississ: Chodili jsme každý týden na koně, hodina byla za 400 Kč a když jsme šli oba, bylo to 800, to se pak nasčítá

Mazec, to je prostě mazec...hele co bys mu vysvětlovala, já bych rovnou vyměnila klíč v zámku (pokud ho má) a nazdar chlapečku, takovýho pytlíka už nepředěláš, a když, tak jen dočasně. Seber zbytky svojí hrdosti a s úsměvem mu udělej pá pá, dobytkovi.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Reaguji na Fairish: Dam vědět.A váhat nebudu.Protože než mít tohle, tak to radši nic

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kočko, moc mě mrzí jaké máš s chlapem trápení. Podle fotek v bazárku jsi krásná mladá kočka, copak máš tohle za potřebí?
Chápu, že ho máš ráda, ale jako člověk co pár chlapů měl a poslouchá kamarádky ti musím říct, že máš přítele vyžírku. I kdyby jsi ty sama neměla finanční nouzi, je naprosto běžné, že na nákupy se chodí společně a platí chlap, obzvlášt pokud je u tebe pečený vařený. A tvrdit, že si to nemůže dovolit zkrz chatu? To bych se asi neudržela, když on si bydlí s maminko, určitě nijak nestrádá a ty hloupoučká zaslepená láskou jsi mu platila víkendy..

Jako aby si od tebe nechal něco zaplatit? To tě snad měl pozvat, ne? A už vůbec ne, aby si od tebe půjčoval, neměl se k vracení a odmítl ti pomoci s nájmem pokud jsi opravdu v nouzi.

Jak jsem to tak shrnula, tak mi přijde, že on tě vyloženě bere jako sponzora. Opravdu! Automaticky už počítal s tím, že ti peníze nevrátí, vždyt byl zvyklý, že jsi mu vše platila..

Mám partnera, který i když odchází z baru kde sedím s kamarádkami, měla jsem jen jeden drink a zůstávám, vše platí i za mě. Jakékoliv drobnosti v bytě či na autě(v řádech tisíců) si nikdy zaplatit nenechal a to nouzí netrpím. Když mu jednou nevyšlo na útratu, zajel si pro peníze domů, nenechal mě to zaplatit atd.

Tohle si vůbec neumím představit co je za ubožáka..

Reaguji na Nikississ:
A kdy se k tobě zas hodlá nakufrovat?
To je fakt přiblblo

Jen žasnu, co chlapů ubožáků běhá po světě

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Cituji Laky: Niki,prosím tě,ty jsi nějak postižená,máš nějakou viditelnou ošklivou nemoc nebo prostě něčím "méněcená" že jsi s takovým typem,který je absolutně k ničemu sakra děvče,předpokládám,že jsi normální a hezká mladá holka chlapy si vydržují postarší ženy ...... ale ty mají modela a každému je jasné,že zajíček je s nima pro peníze!Ty jsi mladá,tak proč tohle děláš?

To teda jo.A jmenuje se to přílišná důvěra a naivita.K tomu mam štěstí na takovýhle vyčůránky. Dneska to tak bohužel je, navrch má ten co umí druhýho líp přečurat.Jinak bych byla úplně sama, bez rodičů a kohokoli blízkýho.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po přečtení celé diskuze jsem musela jít přítele pořádně obejmout. Koukal, jak kdyby spadl z jahody. Mít doma to, co máš ty, tak bych se asi zbláznila. Narovinu mu řekni, ať přispívá a jestli to odmítne tak ho kopni do zadku, aby mohl jít vysávat někoho jiného.

Jako holky brzděte. Nikississ má svého přítele ráda, očividně ví, že se má probrat a nenechat ze sebe dělat služku. Třeba se teď něco změní, až si se svým přítelem promluví. Říkat o jejím příteli jaký je ubožák, přiblblo... Samotným by se vám to nelíbilo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené