Ahoj holky
chci absolvovat rekvalifikační kurz masáži,ale jak jsem se již někde dočetla ,tak jsou v kurzech i muži.Jsem velmi stydlivá a ráda bych věděla na co se připravit a co mne čeká
při praktické výuce masáže prsou a hýždí.
předem dík za přispěvky Kamila

Nejlepší je se zeptat předem lektora, jak to bude probíhat. My jsme mohli mít spodní prádlo nebo dvoudílné plavky. Při masáži prsou stáhnout jen ramínka, při masáži hýždí zahrnout kalhotky tak, aby byly hýždě obnažené nebo mít tanga, při masáži zad rozepnout podprsenku. Je fakt, že někdo to neřešil a svlékl se do naha

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Masáž prsou a hýždí zní hrozně. U klasické masáže se spíš než prsa samotná masírují prsní svaly, takže není třeba se odhalovat úplně, navíc si jako partnera můžeš vybrat ženu. Obecně mám za to, že muži jsou na těchto kurzech v menšině. Hýždě jsme na našem kurzu snad ani nemasírovali, pouze jako součást masáže zad, ačkoliv právě ta masáž hýždí je strašně uvolňující a příjemná. Ale chce důvěru a ostych dát stranou. Na hromadném kurzu se určitě tak uvolnit nejde, jiné je to potom v praxi v salónu s příjemnou atmosférou.

arrow
profile_image
Mevrynka
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přítel chodil na kurz v Brně a masírovali jak hýždě, tak hrudník. Hrudník se masíroval úplně nahý (kurz byl namixovaný, např. na přítele vyšla při závěrečkách nějaká starší paní )) ), hýždě se masírovaly stylem, že se stáhly kalhotky/trenky dolů na stehna... Přítel je celkem stydlín, ale myslím, že nakonec to zvládli všichni dobře... Ono ty lidi se za tu dobu na kurzu vzájemně poznaj a je tam příjemná přátelská atmosféra, hýždě a hrudník byly jedny z posledních lekcí, takže se tomu společně zasmáli a nikdo to nějako moc neřešil

Tak už to mám za sebou a šlo to docela fofrem.Dopoledne děláme teorie a odpoledne praxi.Hýždě jsem docela překousla nebylo to tak strašný .Instruktor předvedl na kolegovy,ale s hrudníku mám trauma.Jakoby snad náhodou ,když jsem byla na stole při masáži břicha ,tak mi řekl ,ať si sundám vršek a ukážeme si masáž hrudníku.Nezmohla jsem se ani na protest a udělala co chtěl.Skutečně se prsou nedotýkal,ale představa ,že mne okukují kolegové byla děsivá násobená i tím ,že mi chladem navíc naběhly bradavky a já se cítila jako na porážce.Snad mi to udělal schválně,ale příjemný pocit s toho nemám,neboť pokud by se to dozvěděl můj přítel jistě bych měla zaděláno na problém.Snad to už nějak přežili ,ale pocity mám smíšené.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jee, to zní děsivě. Přijde mi to jako vrchol nerespektování intimity masírovaného. Masírovala jsem i záda žen, které se přede mnou jako ženou styděly, prostě si sundávaly podprsenku až na stole vleže na břichu nebo se z kabinky na stůl přesouvali s ručníkem. Je třeba to respektovat, z vašeho lektora bych si příklad nebrala.Tobě přeju, ať na nepříjemný zážitek brzy zapomeneš, třeba to bude negativní poučení o tom, jak to jako masérka nedělat.

Děkuji za názor,ale hodně mi pomohl,protože jinak bych o sobě i začala pochybovat zda nejsem příliš přecitlivělá.Je pravda ,že další den vše probíhalo tak jak má a to jsme měli navzájem celkovou.S kolegyňkama jsme to probrali a všechny se jasně shodli ,že si přes prsa dáme lehkou přikrývku ,a pokud se to lektorovy nebude líbit ,tak mu řekneme ,že nejsme žádné exibicionistky.Dnes to to také tak proběhlo a neměl k tomu žádné výhrady. Možná jsem se prvně mohla ozvat, to jsem si netroufala odmítnout,ale dnes bych to tak učinila.Možná pokud bychom byli ve skupině jen ženy ,tak by nám to tak nevadilo, ale máme tam i muže a to i mnohem mladší než jsme mi.Navíc můj přítel má i tendence k žárlilosti a já nevím pokud ,by se to dozvěděl jak by reagoval a jak bych mu to měla odůvodnit neboť se zajímá jak to probíhá v kurzu ,ale tento zážitek samozřejmě vypouštím.Bojím se však ,aby mu to neřekl některý s kolegů ,protože se znají s fotbalu.Tak teda nevím !

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na jedné straně máš určitě i na takovém kurzu právo na své soukromí, takže jste to vyřešili dobře. Na druhé straně se dá předpokládat, že se na takovém kurzu v jistém ohledu odhaluje. Věřím, že i žárlivec by to mohl pochopit, zvláště, když to příjemné nebylo ani tobě. Jako zkušenost to zní hrozivě, ale prostě bych to zkusila zapomenout nebo se poučit jak pracovat se svými budoucími klienty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené